Blogs

Kā izvēlēties virtuvi studio tipa mājoklim?

Virtuves mēbeles / 21.02.2020.

Mūsdienās arvien lielāks fokuss tiek likts uz atvērtas telpas un studio tipa koncepta ieviešanu mājokļos. Lai gan šāds mājokļa izkārtojums nav nekāds jaunums, nereti tāpat rodas jautājums, kā atbilstoši iekārtot šāda tipa telpas, it sevišķi, kad tiek domāts par jauna virtuves mēbeļu projekta izstrādi. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri piedāvā pāris lieliskus padomus, kam sekot, izvēloties virtuves mēbeles studio tipa mājoklim!

Piedomājiet pie virtuves izmēra

Studio tipa mājokļi mēdz krasi variēt izmēros, tieši tāpēc ir svarīgi piedomāt pie virtuvei atvēlētās telpas, no kā būs atkarīgi arī neskaitāmi citi jauno virtuves mēbeļu aspekti. Darba virsmai piemīt īpaša nozīme virtuves darbos, tieši tāpēc ir nepieciešams padomāt par gudriem risinājumiem, kas atvieglos Jūsu ikdienu. Ja virtuve ir paredzēta salīdzinoši neliela, nepieciešams apsvērt, vai ir iespēja papildus virsmu ieviest ar virtuves salas risinājumu, ko iespējams apvienot arī ar ēdamzonu, izvēloties virtuves salu ar pārkari. Tāpat nepieciešams padomāt par virtuves funkcionalitāti, jo, iespējams, ir nepieciešams virtuvi papildināt ar antresoliem vai citām gudrām uzglabāšanas iespējām.

Izvēlieties atbilstošu dizainu

Dizainam mūsdienās tiek piešķirta patiesi liela nozīme mājokļa interjerā, un arī virtuve nav izņēmums. Studio tipa mājokļos virtuve patiesi ir centrālais elements, ko attiecīgi ir nepieciešams pieskaņot arī apkārt esošajam interjeram. Gadījumā, ja esat iegādājies jaunu mājokli un virtuve ir Jūsu pirmais pirkums, svarīgi ņemt vērā, ka katrs nākamais pirkums būs jāpieskaņo virtuvei, lai mājoklī radītu vienotu koptēlu, tāpēc ieteicams izvēlēties dizaina risinājumu, kas ir moderns savā vienkāršībā, piemēram, modernais minimālisms vai skandināvu stils. Ja plānojat jaunu virtuves mēbeļu iegādi mājoklī, kuram jau piemīt savs raksturs, rodiet dizainu, kas komplementēs jau esošās mēbeles un tekstūras, lai radītu plūdenu izskatu.

Izvēlieties piemērotu krāsu paleti

Arī piemērotas krāsu paletes izvēle ir svarīgs lēmums ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos. Gadījumā, ja virtuve ir paredzēta neliela, izvēlieties gaišus toņus, kas radīs plašākas telpas sajūtu, kā arī būs viegli pieskaņojami praktiski jebkuram interjeram un dizaina elementiem. Ja tomēr plānojat virtuvei piešķirt mājokļa odziņas statusu, tad ieteicams eksperimentēt ar šībrīža krāsu tendencēm un to aktuālajiem piesātinātajiem toņiem, taču tādā gadījumā vērts domāt ilgtermiņā, lai pārliecinātos, ka virtuve lieliski iederēsies arī Jūsu mājokļa interjerā.

Rodiet vienojošus dizaina elementus

Kad padomāts par augstākminētajiem ieteikumiem, svarīgi virtuvei piešķirt arī ar mājokļa interjeru vienojošus dizaina elementus, lai radītu iespaidu, ka virtuve patiesi ir daļa no pārdomāta interjera. Šis ir veids, kā virtuves dizainā ieviest pašam savu raksturu un atspoguļot savu stila izjūtu, padarot savu virtuvi patiesi unikālu. Lielisks veids, kā to panākt, ir izvēloties modernu, mājokļa interjeram pieskaņotu sienas paneli vai galda virsmu ar kādu elegantu rakstu vai tekstūru, kā arī papildinot savu virtuvi ar aktuālajiem atvērto plauktu risinājumiem. Izvēles iespējas ir daudzas un dažādas, Jums atliek vien izvēlēties, kas vislabāk atspoguļos Jūsu vēlmes un ieceres un papildinās Jūsu mājokli.

Rast modernu un funkcionālu virtuves mēbeļu risinājumu studio tipa mājoklī ir īpaši svarīgi, lai radītu plūdenu un saskaņotu mājokļa koptēlu. Ja arī Jūs interesē individuāli izgatavots virtuves mēbeļu projekts savā mājoklī, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemtiet savu bezmaksas skici šeit!

Lasi vēl