Blogs

Dizaineri piedāvā - modernais minimālisms jaunos augstumos

Virtuves mēbeles / 12.05.2020.

Pateicoties neskaitāmiem jauninājumiem aktuālāko interjera tendenču vidū, kas aizrāvušas gan interjera dizainerus, gan mājokļa īpašniekus, mājokļa interjeram atbilstoša virtuves mēbeļu dizaina izvēle ir kļuvusi par vienu no svarīgākajiem lēmumiem, ko jāpieņem ikvienam mājokļa īpašniekam. Lai gan piemērotākā dizaina izvēle balstās ne tikai uz mājokļa kopējo interjeru, bet arī katra klienta individuālajām prasībām, kas padara ikvienu projektu unikālu, modernais minimālisms tiek atzīts par vienu no izplatītākajām dizaina izvēlēm. Neskatoties uz tās nebeidzamo aktualitāti, arī šī interjera tendence pēdējā laikā guvusi svaigus jauninājumus, kas pacēlusi šo interjera dizainu jaunos augstumos. Par to vairāk šodienas rakstā!

Plūdenas virsmas - aizmirstiet par visu lieko!

Lai gan modernais minimālisms jau tā pamatā fokusējas uz plūdenu līniju ieviešanu virtuvē, atbrīvojoties no visa liekā un vizuāli uzsverot virtuves mēbeļu un to dizaina vienkāršību, pēdējā laikā novērojama tendence šo soli uztvert patiesi nopietni, par vienīgajiem uzskatāmajiem elementiem izvēloties vien sildvirsmu, cepeškrāsni un izlietni. Šādu efektu iespējams panākt, izvēloties integrētus virtuves tehnikas risinājumus, fokusējoties uz uzglabāšanas iespējām, kas ļaus pilnībā atbrīvot darba virsmas, kā arī rokturu vietā izvēloties fasādes ar pārkari, frēzētus rokturus vai integrētas skapīšu un atvilktņu atvēršanas sistēmas. Padomājiet pat par sīkākajām detaļām, jo tās būtiski ietekmēs gala rezultātu!

Neitrāla krāsu palete - labākā izvēle!

Nekas neuzsver minimālisma stilā ieturētas virtuves mēbeles vairāk kā virtuvei izvēlēta neitrāla krāsu palete. Krāsu paletei ir būtiska nozīme virtuves kopējā tēla veidošanā, tāpēc, plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi, par šo aspektu ieteicams padomāt it sevišķi rūpīgi. Šobrīd aktuālākais risinājums modernā minimālisma stilā ieturētām virtuves mēbelēm ir tieši gaišos toņos ieturēta krāsu palete, kas pārlieku neizcelsies uz citu telpā esošo elementu fona, taču lieliski tos papildinās. Padomājiet par krāsu paleti, kas pieskaņojas mājokļa mēbelēm vai sienu krāsojumam, un izvēlieties toņus, kas komplimentēs Jūsu jau esošos vai plānotos dizaina elementus, lai radītu plūdenu, pārdomātu koptēlu!

Industriālā tipa materiāli ir topā!

Jau sākotnēji modernais minimālisms ir fokusējies uz rūpniecisko materiālu integrēšanu virtuves dizainos, taču, pateicoties neskaitāmiem jauninājumiem dekoru piedāvājuma klāstā, pēdējā laikā novērojama tendence patiesi izpausties ar iepriekš neredzētu dekoru pielietošanu virtuves interjerā, lai radītu patiesi unikālu koptēlu. Ja agrāk rūpnieciskie materiāli tika manīti galda virsmās vai virtuves sienu un grīdu apdarē, tagad tie manāmi arī virtuves mēbeļu fasādēs. Padomājiet par fasādēm ar betona, alumīnija vai nerūsējošā tērauda apdari, kas patiesi pārvērtīs virtuves koptēlu un ieviesīs tajā vēl nebijušu atmosfēru. Lai gan sākotnēji šāda izvēle varētu šķist pārdroša, apvienojumā ar atbilstošu virtuves dizainu un komplementējošiem dekoriem un dizaina elementiem, Jūsu virtuves mēbeles patiesi tiks paceltas jaunos dizaina augstumos!

Modernais minimālisms ir lieliska izvēle ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos, kam svarīgi rast līdzsvaru starp lielisku dizainu un augstu funkcionalitāti, ko iespējams pielāgot ikvienam mājoklim un tā interjeram. Ja arī Jūs esat gatavs spert soli pretim svaigām pārmaiņām Jūsu mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl