Blogs

Atvērtie plaukti virtuvē

Virtuves mēbeles / 30.09.2020.

Viena no pēdējo sezonu aktuālākajām izvēlēm, kā panākt vienlaikus ērtu, funkcionālu un mūsdienīgu virtuves mēbeļu risinājumu, ir virtuves aprīkošana ar atvērtajiem plauktiem. Atvērtie plaukti, pateicoties to universālajam dizainam un pielietojumam, ir lielisks risinājums svaigu dizaina vēsmu un jaunu praktiska pielietojuma augstumu sasniegšanai virtuvē, tieši tāpēc mūsu dizaineri piedāvā svarīgāko par to, kāpēc atvērtos plauktus izvēlēties arī Jūsu virtuvei!

Plašākas uzglabāšanas iespējas

Lai gan sienas skapīši joprojām ir un visticamāk arī paliks par standarta izvēli, iegādājoties jaunu virtuves iekārtu, atvērtie plaukti piedāvā vēl vienu alternatīvu virtuves piederumu uzglabāšanai, taču labāk pieejamā un pārskatāmā veidolā. Neskatoties uz sienas skapīšu sniegtajām uzglabāšanas iespējām, gandrīz ikvienam ir nācies saskarties ar sliktu pārskatāmību vai grūtu piekļuvi pie nepieciešamajiem piederumiem, kas būtiski ietekmē ikdienas darbu plūsmu virtuvē. Izvēloties savu virtuvi aprīkot arī ar atvērto plauktu risinājumiem, Jums ir lieliska iespēja novietot biežāk nepieciešamos piederumus tieši pa rokai, atstājot sienas skapīšus retāk izmantotiem rīkiem vai citiem piederumiem. Tādējādi virtuvē tiks uzturēta organizēta kārtība, kā arī uzlabota ikdienas darbu plūsma!

Mūsdienīgs dizains

Atvērtie plaukti virtuvē nenoliedzami kalpo arī kā dizaina elements ne tikai tāpēc, ka tajos iespējams izvietot gaumīgus dekorus, bet arī tāpēc, ka tie paši par sevi var piešķirt virtuvei saistošu vizuālo koptēlu un kalpot kā virtuves odziņa atkarībā no to novietojuma, materiāla un toņa. Atvērto plauktu ieviešana virtuvē ir lielisks veids, kā telpu papildināt ar jaunām tekstūrām, apdarēm un to kombinācijām, lai piešķirtu telpai unikālu koptēlu, un to iespējams panākt netērējot bagātību dekoru iegādei, jo pat ikdienā noderīgi piederumi, kas pārdomāti izvietoti plauktos, var tikt pielīdzināti moderniem dekoriem. Padomājiet cik lieliski plauktos izskatītos garšvielas, pavārgrāmatas, garšaugi un citi piederumi un pielāgojiet virtuves interjeru savam stilam un vajadzībām! 

Gaišāka un atvērtāka virtuve

Lai gan atvērtie plaukti kalpo vairākiem nolūkiem gan no dizaina, gan praktiska pielietojuma viedokļa, tos iespējams izmantot arī ar nolūku virtuvei paredzēto telpu padarīt plašāku un atvērtāku, it sevišķi gadījumos, kad telpa ir neliela vai tajā trūkst dabiskais apgaismojums. Sienas skapīši, lai gan noderīgi to ietilpīguma dēļ, vizuāli samazina virtuvei paredzēto telpu un samazina tajā iekļūstošo gaismu, tāpēc, ja Jūsu virtuve ir neliela vai Jūs vienkārši vēlaties panākt gaisīgāku atmosfēru savā virtuvē, atvērtie plaukti ir paredzēti tieši Jums! Ņemiet vērā, ka sienas skapīšu aizstāšana ar atvērto plauktu risinājumiem nebūt nenozīmē, ka Jums ir jāzaudē to sniegtās uzglabāšanas iespējas - konsultējieties ar dizaineriem, lai nonāktu pie Jums piemērotākā risinājuma!

Atvērtie plaukti virtuvē nenoliedzami ir viena no šī brīža izplatītākajām aktualitātēm, kas virtuvei piešķirs papildus funkcionalitāti un papildinās tās dizainu. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu ar atvērtiem plauktiem, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit

Lasi vēl