Blogs

Retro noskaņas atgriežas virtuves interjerā!

Virtuves mēbeles / 06.11.2019.

Interjera dizaina tendences mainās gadu no gada, bet viena aktualitāte, kas šobrīd atgriežas interjera tendenču augšgalā, ir retro noskaņas virtuvēs. Kopumā retro ir kļuvis aktuāls ne tikai interjerā, bet arī modē, mūzikā un populārajā kultūrā, kas padara šīs tendences ieviešanu arī savā ikdienā tik aizraujošu. Ja arī Jūs meklējat iedvesmu savas jaunās virtuves dizainam, iespējams, ir vērts padomāt tieši par retro risinājumu, jo šai tendencei vienmēr piemitīs zināma aktualitāte un dizains, kas nenovecos. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri piedāvā pāris vērā ņemamas šī dizaina iezīmes, kam sekot, lai ieviestu retro noskaņas arī savā virtuvē!

Spilgtas un piesātinātas krāsas

Viena no spilgtākajām retro dizaina iezīmēm fokusējas tieši uz drosmīgas krāsu paletes ieviešanu virtuvē, kas ir patiesi lielisks veids, kā pārvērst Jūsu telpu un arī ikdienu. Izvēloties spilgas un piesātinātas krāsas, virtuvei paredzētā telpa tiks labāk izgaismota un arī zināmi mainīs telpas dinamiku, lai tā kļūtu par vietu, kurā labprāt pavadāt savu brīvo laiku. Neatkarīgi no tā, vai šos toņus ieviešat virtuves mēbeļu fasādēssienas panelī vai pat kā dekoratīvu sienu, kas kalpo kā lielisks fons Jūsu jaunajai virtuvei, šāds risinājums patiesi ieviesīs retro noskaņas Jūsu virtuvē. Šādu efektu iespējams panākt arī neveicot pārlieku lielas pārmaiņas, proti, ieviesiet retro toņus mazajā virtuves tehnikā, kā tosteri, tējkannas un kafijas automāti, vai piemeklējiet nelielus dizaina elementus, kā telpaugi, dvieļi un trauki, lai piešķirtu telpai retro noskaņas.

Retro tehnika

Vēl viena retro iezīme, kas strauji pieaug aktualitātē, ir retro virtuves ierīces. Lai arī tas nav lētākais un pieejamākais veids, kā ieviest retro dizainu Jūsu virtuvē, tam var būt patiesi ilgstošs efekts, un tā ir lieliska izvēle, ja Jūs plānojat pilnīgu virtuves mēbeļu renovāciju. Ir daudz ražotāju, kas mūsdienās piedāvā iegādāties retro dizaina virtuves ierīces dažādās krāsās, un arī mūsu piedāvājumā iespējams rast sev piemērotu retro risinājumu, piemēram, šī burvīgā cepeškrāsns no itāļu kompānijas Smeg. Izvēles iespējas ir patiesi plašas, Jums atliek vien izvēlēties sev tīkamāko!

Retro virtuves mēbeļu dizains

Līdzīgi kā virtuves ierīces, arī retro dizaina virtuves mēbeles ir kļuvušas par šībrīža aktualitāti. Retro tipa mēbeles ir patiesi vienkāršs, taču unikāls veids, kā mainīt Jūsu virtuves izskatu un noskaņu. Šādu efektu ir iespējams panākt gan ar klasiskajām rāmīšu fasādēm, gan fasādēm ar vecinātu apdares efektu, kā arī lieliski pieskaņotiem dizaina elementiem, kā retro rokturi. Papildus tam iespējams ieviest arī retro dizaina iespaidotu ēdamzonu, lai piešķirtu papildus retro noskaņu. Mūsu pieredzējušie dizaineri spēs Jums ieteikt burvīgus risinājumus, kas panāks Jums vēlamo efektu virtuvē. Jums atliek vien nākt pie mums uz salonu ar savām idejām un redzējumu, un mēs īstenosim visu pārējo!

Flīžu risinājumi

Flīzes ir neatņemams retro dizaina aspkets, tieši tāpēc, izvēloties flīžu grīdas seguma vai sienas paneļa risinājumus, Jūs varat ieviest retro noskaņas arī savā virtuvē. Flīžu aktualitāte, jāteic, mainās gadu gaitā, taču ar mūsdienīgiem risinājumiem ir iespējams panākt Jums vēlamo efektu, tāpēc, plānojot renovāciju savā virtuvē, ieteicams apdomāt, vai flīzes šķiet Jums piemērotākais variants. Jāņem vērā, ka, lai gan flīzes ir patiesi viegli tīrāmas un pieejamas plašā krāsu, izmēru un rakstu variācijā, tās dažos gadījumos mēdz būt arī trauslas, tāpēc nepieciešams apdomāt, vai izvēlēties flīzes vai flīžu imitācijas dekorus. 

Retro dizains virtuvē ir patiesi lielisks veids, kā apvienot eleganci ar mājīguma sajūtu, kā arī ieviest aktuālākās interjera dizaina tendences arī savā mājoklī. Pat ja pilnībā neesat pārliecināts par pilnīgu virtuves mēbeļu renovāciju, pat nelielu dizaina elementu ieviešana mainīs virtuves koptēlu un piešķirs tai savu raksturu. Ja arī Jūs vēlaties ieviest retro noskaņas savā virtuvē ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

Lasi vēl