Blogs

Top trendi mūsu ražotajās virtuves mēbelēs

Virtuves mēbeles / 05.10.2022.

Virtuves.lv ir viens no ilggadējiem moderno virtuves mēbeļu ražotājiem Latvijā ar lielu darba pieredzi arī Skandināvijas valstīs. Lai gan mūsu galvenais pircējs ir klients ar vidējām budžeta iespējām, nereti mūsu dizaini sastopami arī ekskluzīvos objektos, kā jaunceltas privātmājas, penthausi un restaurēti vecpilsētas apartamenti. Savos projektos mūsu dizaineri uzsvaru liek uz jaunāko un aktuālāko virtuves interjera dizaina risinājumu pielietošanu, ko prot novērtēt pat mūsu prasīgākie klienti, un arī šis elegantais virtuves mēbeļu projekts nav izņēmums. Vairāk par projektu un top trendiem mūsu ražotajās virtuves mēbelēs šodienas rakstā!

Šajā virtuves mēbeļu projektā fasādēm izvēlēts inovatīvais materiāls Fenix no itāļu kompānijas Arpa Industriale, kas plašu atziņu industrijā guvis, pateicoties tā augstajai veiktspējai virtuves apstākļos. Fenix piemīt augsta izturība pret skrāpējumiem, nobrāzumiem, karstiem tvaikiem, kā arī ķīmiskas bāzes tīrīšanas līdzekļiem, un, pateicoties tā nanotech tehnoloģijai, materiāls ir spējīgs arī termāli reģenerēties un atbrīvoties no virspusējiem mikro skrāpējumiem, padarot to par plaši atzītu izvēli mūsu dizaineru un klientu vidū. Dekoram izvēlēts mūsdienīgs, taču ilgmūžīgs pelēkā tonis Grigio Londra, un fasāžu malām ir veikta lāzerapstrāde gludam un nevainojamam izskatam. 

Sekojot virtuves interjera aktualitātēm, galda virsmai un sienas panelim izvēlēts inovatīvs un pasaulē plaši pazīstams materiāls ar izcilām tehniskām priekšrocībām no spāņu kompānijas Cosentino Dekton keramisko virsmu plašā piedāvājuma. Dekton keramiskās virsmas ir augsti noturīgas pret skrāpējumiem un nodilumu, kā arī augstām temperatūrām un mitrumu, kas padara to par vienu no mūsu dizaineru biežāk ieteiktajiem un izmantotajiem galda virsmu risinājumiem. Marmora imitācijas dekora Bergen raksts virtuvē ienes svaigāko interjera tendenču vēsmas un lieliski pieskaņojas mēbeļu fasāžu tonim. Papildus funkcionalitātei un pārdomātam dizainam galda virsma ir integrēta arī palodzē. 

Par virtuves iekārtas funkcionālu pielietojumu padomāts, to aprīkojot ar vācu kompānijas Blum izstrādājumiem, kas tiek izmantoti praktiski visiem mūsu projektiem to inovatīvo un augstākās kvalitātes risinājumu dēļ. Šajā projektā sienas skapīšiem izvēlēti  Aventos HF paceļamie mehānismi to ērtai atvēršanai un aizvēršanai. Grīdas skapīšu atvilktnes ir aprīkotas ar Legrabox atvilkņu sistēmu, kas izvēlēta modernā matētā pelēkā tonī, pieskaņojot to virtuves dizainam, un papildināta ar Ambia-Line iekšējā sadalījuma sistēmu organizētai kārtībai virtuvē. Papildus funkcionalitātei un plūdenam, minimālistiskam dizainam bez rokturiem Blum izstrādājumus iespējams aprīkot arī ar Servo-Drive automātiskās atvēršanas kustību tehnoloģiju. 

Virtuves furnitūrai izvēlēti šobrīd virtuves interjera tendenču augšgalā esošie zelta apdares risinājumi gan rokturiem, gan izlietnei un jaucējkrānam, kas rada patīkamu kontrastu ar pelēkajām fasādēm un marmora raksta galda virsmu. Ņemot vērā furnitūras apdares nozīmi virtuves dizainā, mūsu dizaineriem ikvienam projektam ir individuāla pieeja dizaina ziņā piemērotāko risinājumu izvēlē, piedāvājot mūsu klientiem unikālu iespēju savu virtuvi aprīkot ar speciālas apdares individuāla dizaina rokturiem, kas tiek izgatavoti atbilstoši krāsas un dizaina pieprasījumam, unikālam virtuves koptēlam.

Virtuves iekārta ir aprīkota arī ar uz kustību reaģējošiem LED lentes apgaismojuma risinājumiem, kas integrēti gan zem sienas skapīšiem, gan mēbeļu atvilktnēs labākai pārredzamībai virtuves darbos. Šādi apgaismojuma risinājumi sastopami vairumā mūsu virtuves mēbeļu projektu, un arvien vairāk klientu tos izvēlas ne tikai darba virsmu, bet arī skapīšu un atvilktņu iekšpuses, virtuves zonas grīdas un virtuves salas vai letes izgaismošanai, pateicoties to sniegtajām funkcionalitātes un dizaina iespējām. 

Virtuves.lv kolektīvs sastāv no profesionāliem un pieredzējušiem dizaineriem ar daudzu gadu pieredzi un neskaitāmiem realizētiem projektiem. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu vai Jums ir jautājumi saistībā ar virtuves interjeru, esat laipni aicināts vērsties pie mūsu dizaineriem, kuri Jums sniegs labāko no mūsu daudzu gadu pieredzes industrijā, šeit!

Lasi vēl