Blogs

FENIX - inovatīvs materiāls virtuves interjera dizainam

Virtuves mēbeles / 11.07.2019.

FENIX, inovatīvs materiāls no itāļu kompānijas Arpa Industriale, ir radījis revolūciju interjera dizaina pasaulē. Tas ir pirmais produkts tirgū, kas spējis apvienot divas aktuālākās interjera tendences vienuviet - tieksmi pēc augstākajām tehnoloģijām un ar krāsu piesātinātām, kvalitatīvām virsmām. FENIX ne tikai vizuāli izskatās lieliski ikvienas telpas interjerā, bet arī ir mūsdienīgs High-Tech materiāls, unikāls tā īpašību un ražošanas procesu dēļ. 

Universāls un inovatīvs, FENIX ir iedvesmojošs sākumpunkts jauniem dizaina projektiem. Viens no aspektiem, kas to padara tik unikālu, ir tas, ka to var izmantot gan horizontālām, gan vertikālām virsmām. Tas ir piemērots tādiem mēbeļu risinājumiem kā galdiem, plauktiem, krēsliem, pat nodalījuma sienām un citiem dizaina elementiem. To var izmantot vannas istabā, dzīvojamās telpās un, protams, virtuvē, kā darba virsmu, sienas paneļu un fasāžu materiālu, kā arī durvju un sienu pārklāšanai.

FENIX savas neatkārtojamās īpašības ir guvis, pateicoties unikālai, secīgai apstrādes kārībai, tostarp daudzslāņu pārklājuma un nākamās paaudzes akrila sveķu izmantošanai, kas tiek rūdīti un nostiprināti caur īpašu žāvēšanas procesu. Pateicoties šādu tehnoloģiju pielietošanai, šis materiāls praktiski neatstaro gaismu, radot pilnībā matētu, elegantu izskatu, kā arī ir sevišķi piesātināts ar krāsu, maigs pieskārienam un noturīgs pret pirkstu nospiedumiem

FENIX piemīt augsta izturība pret skrāpējumiem, nobrāzumiem, karstiem tvaikiem, kā arī ķīmiskas bāzes tīrīšanas līdzekļiem, kas nozīmē, ka šis materiāls ir piemērots visiem virtuves darbiem. Pateicoties High-Tech tehnoloģijai, materiāls ir spējīgs termāli reģenerēties un atbrīvoties no virspusējiem mikro skrāpējumiem. FENIX virsmām ir arī unikāls, neporains ārējais slānis, kas ļauj materiālam saglābāt savu izskatu un palikt tīram, izmantojot vien ikdienā ierastās kopšanas un tīrīšanas metodes. Šīs īpašības to padara par augstas veiktspējas materiālu, kas kalpo kā kvalitatīva alternatīva arī citiem materiāliem, piemēram, cietām, lakotām, metāla vai stikla virsmām ar papildus izmantošanas priekšrocībām.

FENIX materiālu kolekcijā ir pieejamas 23 krāsu variācijas, kas katra dzīvo pāri laikam. No gaišām un bēšīgām līdz tumšām un piesātinātām - sev tīkamu un interjeram piemērotu risinājumu var rast ikviens. 

Ieviesiet savas virtuves interjerā jaunākās tendences ar FENIX materiālu plašajām iespējām! Tagad arī mūsu piedāvājumā!

 

Lasi vēl