Blogs

Mūsdienīgs virtuves iekārtojums

Virtuves mēbeles / 04.12.2020.

Viens no svarīgākajiem soļiem, plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi, ir pārdomāta iekārtojuma izveide, kas kalpos kā pamats mūsdienīgai un augsti funkcionālai virtuvei. Lai gan virtuves iekārtojums ir lielā mērā individuāls, ļaujot ikvienam jaunas virtuves iekārtas meklējumos rast risinājumu, kas pielāgosies tās lietotāja prasībām un vajadzībām, mūsu dizaineri ir apkopojuši piecus noderīgus padomus, kam sekot, lai panāktu mūsdienīgu un pārdomātu virtuves iekārtojumu arī Jūsu mājoklī!

1.Izplānojiet izkārtojumu

Viena no pirmajām lietām, ko vērts ņemt vērā, plānojot savas virtuves renovāciju, ir virtuves mēbeļu izkārtojums. Virtuves skapīšu, tehnikas un citu elementu izkārtojums ir viens no svarīgākajiem virtuves aspektiem, kas nodrošinās, ka virtuvē darbi noritēs raiti un bez aizķeršanās, un kalpos arī kā bāze Jūsu izvēlētajiem dizaina risinājumiem. Piedomājiet pie virtuves optimizēšanas iespējām, apsveriet skapīšiem un virsmām paredzētās funkcijas, kā arī neaizmirstiet par virtuves trijstūri, lai nodrošinātu netraucētu darbošanos virtuvē. Lielisks veids, kā smelties iedvesmu praktiskam virtuves mēbeļu izkārtojumam, ir apmeklējot mūsu blogu!

2.Apdomājiet nepieciešamo virtuves tehniku/ierīces

Pateicoties arvien augošajai virtuves mēbeļu industrijai, mūsdienās ir pieejamas nebeidzami plašas virtuves tehnikas izvēles iespējas. Lai gan katrai ierīcei ir savas funkcijas un ar tām darbošanās virtuvē var šķist patīkamāka, ne visiem tās ir absolūti nepieciešamas, tāpēc virtuves izstrādes procesā ir būtiski rast risinājumus, kas atbilst gan Jūsu prasībām, gan budžeta iespējām. Virtuvē katra pieejamā vieta ir no svara un arī tās iegādei atvēlētos līdzekļus ir iespējams atvēlēt kam ikdienas darbos noderīgākam, tāpēc par virtuves tehniku ir vērts padomāt jau virtuves projektēšanas sākumā. Vairāk par to, kā un kāpēc ietaupīt uz virtuves tehniku, lasiet šeit!

3.Atvēliet telpu darba virsmai

Gatavošana un darbošanās virtuvē aizņem vērā ņemamu daļu no mūsu ikdienas, tāpēc, lai pilnvērtīgi izmantotu tai atvēlēto laiku, ir būtiski parūpēties par maksimālu komfortu un augstu funkcionalitāti. Nereti viena no pirmajām lietām, ko mūsu klienti vēlas uzlabot savā jaunajā virtuvē, ir tieši izmantojamās darba virsmas platība, kas ir lielisks veids, kā padarīt virtuvi plašāku, praktiskāku un arī vieglāk pieejamu vairākiem gatavotājiem. Atkarībā no budžeta un telpas izmēru iespējām, gudrs risinājums plašākas darba zonas izveidei ir virtuves sala vai lete, kas kalpo arī kā ēdamzona, taču, ja kāda iemesla dēļ tos nav iespējams īstenot, ir ieteicams padomāt par dziļās galda virsmas izvēli un rūpīgi izvietotu virtuves tehniku un santehniku, lai panāktu pēc iespējas plašāku izmantojamo darba virsmu.

4.Padomājiet par uzglabāšanas iespējām

Ikvienā virtuvē nepieciešams rast vietu neskaitāmiem piederumiem, produktiem un citiem gatavošanā noderīgiem rīkiem, tāpēc svarīgi padomāt arī par efektīviem uzglabāšanas risinājumiem, lai jaunajā virtuvē vietu rast spētu viss Jums nepieciešamais. Apsveriet praktiskus un modernus atvērto plauktu risinājumus, kā arī pārdomāti izvietotus izvelkamo grozu mehānismus un piederumu organizatorus. Plānojiet uz priekšu un konsultējieties ar mūsu dizaineriem, lai Jūsu virtuves projekts taptu pēc iespējas funkcionālāks un ilgmūžīgāks!

5.Padomājiet par elektrības izvadiem

Mūsu pēdējais padoms tiem, kas vēl tikai plāno savas virtuves renovāciju, ir padomāt par elektrības un ūdens konfigurācijām. Par šo aspektu nereti tiek aizmirsts līdz brīdim, kad nepieciešams rast vietu esošajām vai plānotajām virtuves ierīcēm, tāpēc rūpīgi padomājiet par vēlamo novietojumu virtuves tehnikai un santehnikai vai tādiem rīkiem kā kafijas automāti un tējkannas, lai renovācijas procesa laikā būtu iespējams veikt kādas izmaiņas vai plānot virtuves mēbeļu izvietojumu attiecīgi esošajiem izvadiem. Tas palīdzēs Jūsu virtuvi padarīt daudz funkcionālāku!

Rūpīgi pārdomāta virtuves iekārtojuma izveide ir būtisks solis ceļā uz mūsdienīgas un augsti funkcionālas virtuves iekārtas iegādi. Ja arī Jūs vēlaties savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit

Lasi vēl