Blogs

Modernas vai klasiskas virtuves mēbeles - kuru risinājumu izvēlēties?

Virtuves mēbeles / 18.09.2019.

Atbilstoša virtuves mēbeļu izvēle ir viens no atbildīgākajiem lēmumiem, kas jāpieņem ikvienam mājokļa īpašniekam - virtuve nenoliedzami ir mājokļa sirds! Virtuves projekta izstrādes laiks ir īpaši nozīmīgs, lai nodrošinātu, ka gatavās mēbeles apvieno labu dizainu un funkcionalitāti vienuviet, kā arī atbilst Jūsu un Jūsu ģimenes dzīvesveidam. Viens no jautājumiem, ko mums nereti uzdod klienti jaunas virtuves mēklējumos, ir saistīts tieši ar izvēli starp klasisko un moderno stilu. Lai atvieglotu Jūsu izvēli, piedāvājam apskatu par abu interjera dizainu īpašībām, ko ņemt vērā, plānojot savas virtuves renovāciju!

Klasiskas virtuves 

Atšķirībā no modernā stila virtuvēm, klasiskās virtuvēs fokuss tiek likts uz smalkām detaļām un dizaina elementiem, kas piešķir virtuves mēbelēm neatkārtojamu šarmu un raksturu. Klasiskās virtuvēs uzsvars tiek likts uz dabisku materiālu, piemēram, koka, izmantošanu gan darba virsmām, gan rāmīšu fasādēm, kas ir neatņemama klasiska dizaina sastāvdaļa. Pārsvarā klasiskas virtuves tiek ieturētas gaišā, siltā krāsu paletē, lai piešķirtu telpai mājīguma un viesmīlības sajūtu. 

Attiecībā uz virtuves tehniku un ierīcēm, tās klasiskās virtuvēs pārsvarā ir vizuāli uzskatāmas un izvietotas uz darba virsmas vai novietotas brīvi stāvoši, nevis iebūvētas vai paslēptas virtuves iekārtā. Arī rokturiem klasiskās virtuvēs ir īpaša nozīme - izvēloties antīka izskata rokturus, virtuvei tiks piešķira sajūta, ka tā tiek pastāvīgi pielietota, papildinot mājīguma sajūtu.

Viens no nenoliedzamiem klasiskas virtuves plusiem ir tās nebeidzamā aktualitāte. Interjera tendences regulāri mainās, savukārt, izvēloties klasisku dizainu, Jūs nodrošināsiet, ka virtuves mēbeles savu aktualitāti saglabās ilgu laiku. Kā jau iespējams noprast no paša nosaukuma, klasiskām virtuvēm piemīt zināma vērtība, kas tās padara tik aktuālas arī mūsdienās. 

Modernas virtuves

Ja Jūs priekšroku sniedzat plūdenam, mūsdienīgam dizainam, Jums piemērotas šķitīs modernas virtuves mēbeles. Atšķirībā no ieturētās krāsu paletes, kas aktuāla klasiskās virtuvēs, ar modernu virtuvi Jums ir plašas krāsu un dekoru izvēles iespējas. Funkcionalitāte mūsdienu virtuvē ir viens no galvenajiem aspektiem, tāpēc rast Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošu mēbeļu risinājumu ir īpaši svarīgi virtuves projektēšanas procesā.

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā modernas virtuves apvieno funkcionalitāti un lielisku dizainu, ir iebūvējamie risinājumi. Sākot no lielākām sadzīves ierīcēm, piemēram, ledusskapjiem un trauku mazgājamām mašīnām, līdz mazākiem rīkiem, kā kafijas automātiem, iebūvētie risinājumi ir lielisks veids, kā radīt vizuāli plūdenu koptēlu. Izvēloties iebūvējamus risinājumus, Jūsu virtuvei tiks piešķirta aktuālā minimālisma estētika.

Mūsdienu virtuves Jums sniegs iespēju mājokļa interjerā ieviest svaigas, pat futūristiskas vēsmas, kas arī padara modernas un klasiskas virtuves tik atšķirīgas. Modernās virtuvēs uzsvars tiek likts uz minimālistisku izskatu, kas tiek panākts ar fasādēm ar frēzētiem rokturiem un plūdeni iestrādātām virtuves iekārtām, kā arī papildināts ar inovatīviem un moderniem jauninājumiem, kā atvērtiem plauktiem.

 

Izvēle starp moderno un klasisko stilu nenoliedzami nav no vienkāršākajām, taču abu stilu piedāvātās dizaina iespējas ir pietiekami plašas, lai ko sev tīkamu spētu rast ikviens. Ja arī Jūs interesē individuāli izgatavots virtuves mēbeļu projekts, iedvesmojoties no klasiskā vai modernā stila, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit

Lasi vēl