Blogs

Pieci mūsdienīgi virtuves interjera risinājumi

Virtuves mēbeles / 23.12.2019.

Ikviens izdevies virtuves mēbeļu projekts apvieno augstas kvalitātes materiālus un modernu dizainu, kas atbilst ikviena mūsu klienta vēlmēm. Lai gan rast piemērotāko risinājumu ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums, mūsu pieredzējušie dizaineri ir spējīgi no Jūsu redzējuma radīt mūsdienīgu un praktisku virtuves dizainu, kas vienaldzīgu neatstās nevienu. Jūsu iedvesmai piedāvājam mūsu salona ekspozīciju, kas apvieno šī brīža svaigākos dekorus un aktuālākās interjera dizaina tendences.

Plānojot jaunas virtuves iekārtas iegādi, nereti pirmais lēmums ir saistīts tieši ar mājokļa interjeram atbilstošām virtuves fasādēm, to krāsu paleti un tekstūru. Arī šī ekspozīcijas virtuve nebija izņēmums, tāpēc mūsu dizaineri izvēlējās apvienot šī gada krāsu un tekstūru tendences vienuviet ar mūsu sadarbības partneru Niemann izstrādātajām, jaunajām Pianovo Lack Metall fasādēm, kas klientu un dizaineru atziņu guvušas, pateicoties to lakotās apdares un metāliskā izskata kombinācijai. Šīs kolekcijas ietvaros radītie materiāli sniedz plašas iespējas to pielietojumam ikvienā virtuves dizainā, jo tos var izmantot gan lielām platībām, gan kombinācijās ar citu krāsu fasādēm, kā tie izmantoti arī mūsu ekspozīcijā. 

Atbilstošas darba virsmas izvēle ir, iespējams, viens no svarīgākajiem lēmumiem, ņemot vērā, ka virtuves darbos tā tiek lietota visintensīvāk. Šī iemesla dēļ mūsu dizaineri klientiem nereti iesaka akmens vai akmens imitācijas galda virsmas. Šajā virtuves projektā priekšroka tika dota augstākās kvalitātes Dekton akmens virsmai, jo tā ir ne tikai noturīga pret skrāpējumiem, karstumu un ūdeni, bet arī ar savu akmens rakstu un krāsu pieskaņojas sienas skapīšu fasādēm, radot vienotu izskatu. Dekton virsmas ir ilgtermiņa produkts ikvienam, kas vēlas apvienot kvalitāti un dizainu.

Mūsdienīgās virtuvēs arvien lielāks uzsvars tiek likts uz pārdomātām detaļām, tieši tāpēc arī mūsu sadarbības partnera Franke piedāvātās izlietnes, jaucējkrāni un ziepju dozatori ir kļuvuši par nozīmīgiem dizaina elementiem virtuvju plānošanas procesā. Franke piedāvā ne vien kvalitatīvu un ilgtspējīgu produkciju, bet arī pārdomātu dizainu, par ko liecina ekspozīcijā izmantotie produkti, kas pieskaņojas gan metāliskajām fasādēm, gan darba virsmai, papildinot virtuves gaumīgo koptēlu. 

Augstas kvalitātes atvilktņu, viru un iekšējā sadalījuma sistēmas un pacelšanas mehānismi ir neatņemama virtuves iekārtas sastāvdaļa, tieši tāpēc to kvalitātei ir īpaša nozīme. Mūsu ilggadējā sadarbības partnera Blum produkcija savu atziņu klientu vidū ir guvusi pateicoties tās ilgtspējībai, kas panākta intensīvu testu un uzlabojumu rezultātā. Šajā ekspozīcijā īpašs uzsvars likts uz vizuālu minimālismu. Standarta rokturu vietā tiek izmantotas C un L veida rokturu līstes, tāpēc efektīvu virtuves iekārtas lietojumu nodrošina Blum Aventos paceļamie durtiņu mehānismi, Tandembox Antaro atvilktņu mehānismi un Orga-Line galda piederumu uzglabāšanas sistēma, kas papildinās ikvienu virtuves iekārtu un padarīs tās lietošanu ērtāku. 

Nozīmīgs aspekts ikvienas virtuves plānojumā ir apgaismojums. Pat viena LED lenta var atvieglot darbošanos virtuvē diennakts tumšajā laikā, taču kāpēc apstāties pie tā? Mūsu ekspozīcijas virtuve ir lielisks piemērs tam, ka sienas skapīšos, atvilktnēs un pie cokola iestrādāts apgaismojums ir praktisks risinājums, kā izgaismot ikvienu virtuvi. Mūsu piedāvājumā ir parocīgi risinājumi apgaismojumam ar intensitātes mainīšananas funkciju, kas ienes virtuvē balansu starp siltajiem un aukstajiem toņiem un piešķir telpai elegantu izskatu. 

Ja arī Jūs vēlaties iepazīties ar mūsu jaunās kolekcijas materiāliem, kā arī ieviest tos savā virtuves interjerā, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

Lasi vēl