Blogs

Kā pielāgot virtuvi viesu uzņemšanai?

Virtuves mēbeles / 29.04.2020.

Virtuve, kas savulaik kalpoja vien kā vieta gatavošanai, laika gaitā ir kļuvusi par daudzfunkcionālu telpu, kurā veikt ikdienas svarīgākos darbus un socializēties ar sev tuvajiem. Pēdējo gadu laikā novērojama tendence par mājokļa galveno pulcēšanās vietu uzskatīt tieši virtuvi, tāpēc arvien vairāk mājokļu īpašnieku, izstrādājot jaunu virtuves mēbeļu projektu, piedomā pie tā, lai jaunā virtuves iekārta būtu ne tikai funkcionāla un mūsdienīga tās dizainā, bet arī kalpotu kā vieta, kurā pulcēties ģimenes locekļiem un uzņemt viesus, tieši tāpēc mūsu dizaineri piedāvā trīs lieliskus ieteikumus, kā pielāgot virtuvi viesu uzņemšanai!

Rūpīgi pārdomāts virtuves izkārtojums

Būtisks aspekts virtuves pielāgošanai viesu uzņemšanai un laika pavadīšanai ar sev tuvajiem ir pārdomāta virtuves izkārtojuma izvēle. Protams, katram izkārtojuma veidam, kā, piemēram, U-veida vai L-veida, ir savas priekšrocības un trūkumi, tāpēc, izstrādājot jaunu virtuves mēbeļu projektu, vispirms ieteicams konsultēties ar dizaineriem par piemērotākā izkārtojuma izvēli tieši Jūsu mājoklim. Padomājiet par risinājumu, kas Jums ļaus netraucēti darboties virtuvē un vienlaikus uzturēt sarunu ar ģimenes locekļiem vai viesiem, neuzgriežot viņiem muguru. Atkarībā no tā, uz ko pavadāt visvairāk laika, gatavojot maltīti, padomājiet par to, lai šī darba virsmas zona būtu vērsta ar skatu uz viesiem, tādējādi atvieglojot vairāku darbu veikšanu vienlaikus. 

Virtuves salas vai bāra letes risinājums

Viens no veiksmīgākajiem risinājumiem, kā papildināt virtuvi vizuāli un funkcionāli, ir izvēlēties virtuves salas vai bāra letes risinājumu, tādējādi arī nodrošinot, ka Jūsu jaunā virtuve būs lieliski piemērota viesu uzņemšanai arī tad, ja virtuvei paredzētā telpa ir neliela vai Jūsu mājoklim ir atvērtais plānojums, kas neiekļauj atsevišķu ēdamvietu. Ņemot vērā, ka gan virtuves sala, gan bāra letes risinājums vienlaikus kalpo gan kā papildus darba virsma, gan ēdamzona, rūpīgi pārdomājot virtuves zonu sadalījumu, abi iepriekšminētie risinājumi Jums ļaus brīvi darboties virtuvē un uzturēt sarunu ar sev tuvajiem, kā arī pat iesaistīt Jūsu viesus maltītes gatavošanas procesā bez liekām raizēm par to, vai virtuvē pietiks vietas vairāk kā vienam palīgam.

Atbilstošs apgaismojums

Apgaismojums ir viens no nozīmīgākajiem aspektiem ikvienā virtuvē, neskatoties uz to kāda veida virtuves izkārtojums vai vēlamais koptēls izvēlēts Jūsu jauniegādātajām virtuves mēbelēm. Ņemot vērā, ka virtuvēs arvien vairāk tiek integrēta arī mājokļa ēdamzona un tajās tiek uzņemti viesi, apgaismojums ir īpaši svarīgs, lai nodrošinātu ne tikai labu parredzamību virtuves darba zonā, bet arī lai radītu patīkamu koptēlu un vēlmi uzturēties jaunajā virtuvē. Padomājiet par apgaismojumu, kas fokusēts ne tikai uz virtuves galda virsmu, bet arī atbilstoši izgaismo, piemēram, virtuves salas vai bāra letes zonu. Apgaismojums ir lielisks veids, kā vizuāli papildināt virtuves funkcionalitāti un tās koptēlu, tāpēc šim aspektam noteikti ieteicams pievērst uzmanību.

Virtuve nenoliedzami ir kļuvusi par mājokļa centrālo elementu nevienam vien mājokļa īpašniekam, tieši tāpēc rast savām vēlmēm un vajadzībām piemērotāko virtuves mēbeļu risinājumu ir īpaši svarīgi. Ja arī Jūs esat gatavs svaigām pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl