Blogs

Kā ietaupīt uz virtuves renovāciju?

Virtuves mēbeles / 08.01.2021.

Jaunas virtuves iekārtas iegāde ir nozīmīgs ieguldījums ikvienā mājoklī, kas būtiski ietekmēs ne tikai Jūsu gatavošanas paradumus, bet arī Jūsu mājokļa vērtību ilgtermiņā. Lai gan individuāli izgatavots virtuves mēbeļu projekts nereti mēdz saistīties ar vērā ņemamām izmaksām, ikviena projekta izstrādes procesā ir iespējams rast gudrus risinājumus, lai iecerēto mēbeļu risinājumu padarītu izmaksu ziņā pieejamāku. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri piedāvā trīs vienkāršus, taču efektīvus veidus, kā ietaupīt, ja plānojat arī savas virtuves renovāciju!

Projektējiet virtuvi uz standarta moduļu bāzes

Individuāli izstrādāts virtuves mēbeļu projekts piedāvā plašas individualizācijas iespējas gan no dizaina, gan izkārtojuma viedokļa, ļaujot ikvienam klientam pielāgot mūsu piedāvātos virtuves moduļus attiecīgi to vēlamajiem izmēriem, taču katrs modulis, kas izgatavots nestandarta izmēros, rada papildus izmaksas. Izgatavojot savu virtuvi uz standarta moduļu bāzes un veicot tikai pašas nepieciešamākās alterācijas, lai virtuve izmēru ziņā precīzi iederētos tai paredzētajā vietā, nozīmēs zemākas gala izmaksas, kā arī piedāvās plašākas iespējas skapīšu aprīkošanai, piemēram, ar izvelkamo grozu mehānismiem, atvilktņu mehānismiem un organizatoriem vai citiem virtuvē noderīgiem furnitūras risinājumiem. 

Neveiciet ievērojamas izmaiņas virtuves izkārtojumā

Papildus virtuves izgatavošanai uz standarta moduļu bāzes, vēl viens efektīvs veids, kā izvairīties no paaugstinātām izmaksām virtuves mēbeļu projekta izstrādes laikā, ir neveikt ievērojamas izmaiņas virtuves izkārtojumā. Apzinieties, kur atrodas ūdens un elektrības izvadi, konsultējieties ar projekta dizaineri un atbilstoši izvietojiet arī virtuves tehniku un santehniku, jo visas alterācijas, kas jāveic, lai izveidotu pilnīgi citu izkārtojumu, būtiski palielinās virtuves renovācijas gala izmaksas. Ja tomēr uzskatāt, ka jauns izkārtojums būs funkcionālāks, parūpējieties par jauniem izvadiem pirms telpas uzmērīšanas un mēbeļu uzstādīšanas, lai mēbeļu ražošanas vai uzstādīšanas procesā nenāktos veikt papildus detaļu vai furnitūras alterācijas!

Izvēlieties materiālus bez tekstūras

Vēl viens efektīvs veids, kā būtiski ietaupīt, renovējot savu virtuvi, ir rūpīgi padomāt par atbilstošāko materiālu izvēli. Lai gan materiālus pirmkārt un galvenokārt ir ieteicams izvēlēties atbilstoši Jūsu vēlmēm un gaumei, noteikti ir vērts padomāt par dekoriem, kam nav manāma tekstūra. Virtuves detaļu izgatavošanas procesā materiāliem bez tekstūras ir mazāks materiāla izlietojums un augstāks lietderības koeficients, jo nav jāuztraucas par raksta ievērošanu blakus esošajām detaļām. Tādējādi no vienas loksnes bez tekstūras var izgatavot vairāk detaļu kā no vienas cenas un izmēra ziņā līdzīgas loksnes ar tekstūru, un Jūs gala rezultātā ietaupāt uz materiāla iegādi. Konsultējieties ar mūsu dizaineriem, lai rastu piemērotāko materiālu risinājumu arī savai jaunajai virtuvei! 

Kvalitatīvas un izmaksu ziņā pieejamas virtuves iekārtas iegāde ir būtiska ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos. Ja arī Jūs interesē savu mājokli aprīkot ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas pielāgots Jūsu prasībām un iekļaujas Jums vēlamajā budžetā, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl