Blogs

Virtuve ar individuālu dizainu

Virtuves mēbeles / 07.08.2020.

Jaunas virtuves iekārtas izstrāde ir būtisks lēmums ikvienam mājokļa īpašniekam, un viens no pirmajiem un nereti arī svarīgākajiem jautājumiem ir saistīts ar to, kā tiks veikta jaunās virtuves projektēšana - patstāvīgi vai ar dizainera palīdzību? Lai gan mūsdienās, pateicoties plašajam gatavo virtuvju piedāvājumam, iekārtot virtuvi patstāvīgi ir vieglāk kā jebkad, vairums savas virtuves izstrādei joprojām izvēlas sadarboties tieši ar jomas speciālistiem. Par to, kāpēc izvēlēties virtuves mēbeles ar individuālu dizainu, vairāk šodienas rakstā!

Jūsu vēlmēm un prasībām atbilstošs dizains

Ja esat jaunu virtuves mēbeļu meklējumos, Jums noteikti ir konkrētas vēlmes un prasības, ko vēlaties īstenot virtuves renovācijas laikā. Lai gan gatavi virtuves komplekti piedāvā mūsdienīgus un funkcionālus risinājumus, kā iekārtot Jūsu virtuvi, tās ne vienmēr izpildīs visas Jūsu ieceres, tieši tāpēc vairums mājokļu īpašnieku izvēlas iegādāties virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Projekta izstrādes laikā Jums ir iespēja ne tikai veikt izmaiņas virtuves dizainā, materiālos un citos aspektos atbilstoši Jūsu prasībām, bet arī konsultēties ar dizaineriem par aktuālākajām tendencēm, materiālu kvalitāti un citiem ar virtuves interjeru saistītiem jautājumiem, lai gala rezultātā nonāktu pie Jums un Jūsu mājoklim piemērotākā risinājuma.

Pārdomāti izmantota pieejamā telpa

Vēl viena individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu priekšrocība ir projektēšanas laikā pārdomāti izmantota pieejamā telpa. Virtuvei paredzētās telpas izmēri un plānojums krasi atšķiras no projekta uz projektu, taču ikvienā projektā ir svarīgi pilnībā izmantot pieejamo telpu pat tad, ja tas prasa iekārtas pielāgošanu nestandarta izmēriem vai izvietojumam. Iegādājoties jau gatavu virtuvi, šādu pielāgošanas iespēju vairumā gadījumu nav, ja vien Jūs neesat gatavs to darīt patstāvīgi, un arī izmēri ne vienmēr atbildīs Jūsu prasībām. Izvēloties sadarboties ar jomas speciālistiem, problēmas, kas saistītas, piemēram, ar precīzu telpu uzmērīšanu, grūti iekārtojamiem virtuves stūriem vai nestandarta sienu konstrukcijām, tiks atrisinātas ar precīzi pēc Jūsu izmēriem izgatavotiem risinājumiem pārdomātam un kvalitatīvam gala rezultātam.

Augsta funkcionalitāte

Funkcionalitātei ir būtiska nozīme ikvienā virtuvē. Tā ne tikai padara virtuves iekārtu vieglāk un efektīvāk lietojamu, bet arī padara uzturēšanos un darbošanos virtuvē patīkamāku. Lai gan arī gatavie virtuves komplekti spēj pildīt šīs funkcijas, ar individuāli izgatavotām virtuves mēbelēm Jums ir iespēja tās pielāgot atbilstoši tieši Jūsu prasībām un vajadzībām, lai panāktu patiesi augsti funkcionālu virtuvi. Papildus tam, izgatavojot virtuvi ar dizainera palīdzību, tai tiks rasts Jums praktiskākais izvietojums, ņemts vērā funkcionāls virtuves trijstūris un piedāvāts atbilstošākais aprīkojums, neskatoties uz Jūsu budžetu. Tādējādi Jūs iegūsiet ne tikai augsti funkcionālu un mūsdienīgu virtuves iekārtu, bet arī ietaupīsiet uz virtuves uzlabojumiem ilgtermiņā, jo par to visu būs padomāts!

Jaunu virtuves mēbeļu iegāde ir lielisks veids, kā papildināt ikvienu mājokli gan no funkcionalitātes, gan dizaina aspekta. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli aprīkot ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl