Blogs

Industriālais dizains - kā to panākt savas virtuves interjerā

Virtuves mēbeles / 21.06.2019.

Industriālais dizains ne vienmēr ir piemērots katra gaumei, taču pat dažu tā elementu ieviešana sava mājokļa interjerā ir drosmīgs solis pretim unikālam virtuves dizaina risinājumam, kas neliks vilties. Lai palīdzētu orientēties industriālā stila pasaulē, piedāvājam 3 galvenās šī dizaina īpašības, kas palīdzēs Jums plānot nākamo virtuves renovāciju.

Atvērta telpa

Viena no acīmredzamākajām industriālās virtuves iezīmēm ir atvērta telpa, un tās neapstrādātais izskats ir kļuvis aizvien izplatītāks tieši tā „gaisīgās” sajūtas dēļ. Šāda tipa interjerā parasti figurē arī ķieģeļu vai flīžu sienas un atsegtas caurules un sijas, kā arī virtuve ir aprīkota ar metālisku virtuves tehniku, piederumiem un kontrastējošām, gludām virsmām. Neaptrādātās tekstūras apvienojumā ar plūdeno rada telpā harmonisku noskaņu.

Materiālu un tekstūru kombinēšana

Pat nelielas izmaiņas Jūsu jau esošajā virtuvē var piešķirt tai industriālā stila sajūtu. Apvienojot ādas vai auduma elementus ar metāliskām grīdas lampām, krēsliem, darba virsmām vai virtuves iekārtām piešķirts telpai industriālu noskaņu. Izvēlieties tonētu vai kontrastējošu krāsu paleti un gaismekļus no melnā tērauda, vara vai misiņa. Akmens darba virsmas, kā arī koka un metāla elementi papildinās telpu ar savu moderno izskatu un praktiskumu un piešķirs interjeram industriālu izskatu. 

Neapstrādāta vienkāršība

Ja Jūsu mājoklī ir neapstrādātas ķieģeļu, flīžu vai betona sienas, aizmirstiet krāsu otu un atstājiet tās tukšas! Kailas sienas ir viena no galvenajām sastāvdaļām, lai atrastu ideālu estētisko līdzsvaru industriālās virtuvēs. Kā alternatīva ir arī ar krītu krāsojamā krāsa, kas piešķir sienām ne tikai praktisku pielietojumu, bet arī neapstrādātu izskatu, ar ko šāda tipa interjers ir pazīstams. Visbeidzot, izvēlieties atvērtus plauktus, kuros novietot gan piederumus, gan dizaina elementus, pievienojot papildus industriālo sajūtu savai virtuvei.

Urbanizācija ir padarījusi industriālo stilu par telpu izpausmei. Interjera dizaineri to ir iecienījuši tā neierastā, taču elegantā izskata dēļ, savukārt mājokļu īpašniekiem tas šķiet moderns un viegli uzturams.

Ja arī Jūs interesē ieviest jaunas dizaina plūsmas savā virtuvē, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

 

 

Lasi vēl