Blogs

Jaunais “Virtuves.lv” salons Rīgā Dzelzavas ielā 120 G

Virtuves mēbeles / 16.08.2023.

Lieliski jaunumi!

Sveiki! Esam ļoti priecīgi paziņot, ka kopā ar "Virtuves.lv" komandu atveram jaunu salonu Dzelzavas ielā 120 G, Rīgā! Šī ir īpaša vieta, kurā varēsiet iegādāties visu veidu virtuves mēbeles un apskatīt inovatīvus dizaina risinājumus. Piedāvājam plašas iespējas, sākot no interjera idejām un bezmaksas 3D virtuves skicēm līdz mēbeļu piegādei un uzstādīšanai jūsu mājās.

virtuves.lv salons dzelzavas iela 120 G

Vairāk nekā virtuves mēbeles

Jaunajā salonā jūs ne tikai redzēsiet plašu izvēles klāstu, bet arī baudīsiet īpašu klientu apkalpošanas servisu, ko sniedz mūsu draudzīgie un kompetentie dizaineri. Mēs vēlamies, lai jūs justos ērti un atbalstīti katrā solī ceļā uz savu sapņu virtuvi. Klātienē varēsiet iepazīt pilnu mājas aprīkojuma klāstu - no mazākām detaļām, piemēram, rokturiem, līdz pat virtuves mēbeļu elegantiem un iepriecinošiem izstādes eksponātiem. Gaidām jūs ar smaidu un esam gatavi palīdzēt!

virtuves.lv salons dzelzavas iela 120 G

Iedvesma un piedzīvojums visiem

Mūsu durvis ir atvērtas ne tikai privātpersonām un ģimenēm, bet arī, nekustamā īpašuma attīstītājiem un citu nozaru uzņēmumiem. Mēs esam gatavi pieņemt arī B2B klientus, piedāvājot individuālus risinājumus un profesionālu atbalstu. Varam garantēt ka pareizo sadarbības moduli atradīsim vienmēr!

virtuves.lv salons dzelzavas iela 120 G

Atvērti jau šodien!

Sakot "jā" jaunam izaicinājumam un labākai lokācijai! Mūsu jaunā salona klientiem nav jāuztraucas par stāvvietām. Salons atrodas mūsdienīgās, koptās ēkās kur ir ērti piebraukt. Mūsu komanda, ir gatava dalīties ar zināšanām, piedāvājot idejas un dizaina risinājumus, kas iepriecinās un iedvesmos ikvienu interesentu. Mūsu pieredze desmitu gadu garumā, ļaus Jums justies brīvi un komfortabli.

virtuves iekārta ar stikla vitrīnu

Aicinājums tev!

Aicinām jūs uz patīkamu sadarbību mūsu jaunajā Virtuves.lv salonā, Dzelzavas ielā 120 G! Lai jūsu diena būtu gaiša un pilna ar pozitīvām emocijām - tiekamies uz vietas! Un, ja jums pašlaik nav iespējas atbraukt, droši zvaniet un rezervējiet konsultāciju. Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!

virtuves mēbeles ar pelēkām fasādēm

Kontakti

Tālrunis: 20244099
E-pasts: info@virtuves.lv

 

Lasi vēl