Blogs

Stūra virtuve jaunā mājoklī - 2024 gada trends!

Virtuves mēbeles / 29.01.2024.

Kvalitatīvi Dizaina Materiāli un To Loma Stūra Virtuves Dizainā

Atklājiet 2024. gada stūra virtuves trendu - modernu dizainu, kas apvieno kvalitatīvus materiālus un mūsdienīgas tehnoloģijas, radot funkcionālu un gaišu virtuves telpu.

Viens no šī gada modernajiem stūra virtuves risinājumiem, kas iebūvēts jaunas privātmājas virtuves interjerā. Šī virtuve izceļas ar savu tīro un stilīgo dizainu. Virtuves mēbeles ir izgatavotas elegantā tumši pelēkā tonī, kas lieliski saskan ar dabīgā koka apdari, kuru dizaineri ir izmantojuši augšējo skapju durvju fasādēm. Virtuves dizains rada siltu, bet vienlaikus modernu atmosfēru. Virtuves darba virsma ir izgatavota no spīdīga melna mākslīgā akmens - Brilliant black 20mm Tehnistone kvarca, kas piešķir telpai modernu un izsmalcinātu izskatu. Aizmugurējā siena - sienas panelis ir izgatavota no rūdītā stikla.

Stūra virtuves mēbeles ar pelēkam akrila un koka lamināta fasādēm

Mūsdienīgas Iekārtas un Aprīkojums Virtuves Mēbelēs

Virtuves iekārta ir aprīkota ar mūsdienīgām iebūvētām elektroierīcēm, tostarp cepeškrāsni un mikroviļņu krāsni, kas ir iebūvētas vienā kolonnā, nodrošinot smalku dizainu, vienkāršību un funkcionalitāti lietošanā. Virsmā ir iebūvēta plīts virsma un izlietne, kas ir izvietota centrāli, nodrošinot ērtu pieeju no visām virtuves zonām. Grīda ir klāta ar dabīgā koka parketu, kas nodrošina siltu un mājīgu sajūtu, kontrastējot ar tīrām, gludām virsmām. 

Stūra virtuves mēbeles ar pelēkam akrila un koka lamināta fasādēm

Stūra Virtuves Izvēle Gaišam Mājoklim

Sienas un griesti ir krāsoti maigā gaiši pelēkā tonī, kas veicina gaismas atstarošanu un padara telpu vēl gaišāku un plašāku. Virtuves zonu apgaismo moderni iebūvēti griestu spoti, un iebūvētais LED apgaismojums, kas ir izvietoti pareizi, tā lai nodrošinātu vienmērīgu apgaismojumu visā virtuvē un arī telpā. Kopumā šī stūra virtuve ir lieliski piemērota tiem, kas šogad savā mājoklī vēlas apvienot funkcionalitāti un dizainu, radot eleganti modernu virtuves telpu ar funkcionālu virtuvi.

Stūra virtuves mēbeles ar pelēkam akrila un koka lamināta fasādēm

"Virtuves.lv" komandas profesionālie dizaineri ir atvērti kvalitatīvai sadarbībai, lai Jūs kā klients varētu saņemt pilna servisa risinājumus! 

Kontakti:

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

Lasi vēl