Blogs

Virtuve ar modernām fasādēm

Virtuves mēbeles / 12.08.2020.

Augstas kvalitātes virtuves mēbeļu fasādes ievērojami ietekmē atmosfēru ikvienā virtuvē. Tās ir viens no vizuāli uzskatāmākajiem virtuves elementiem, tāpēc to izvēle būtiski ietekmēs pārējo materiālu un dekoru izvēli, kā arī telpas kopējo vizuālo noformējumu. Rast kvalitatīvu un modernu mēbeļu fasāžu risinājumu ir būtiski ikvienam jaunas virtuves iekārtas meklējumos, lai nodrošinātu ilgmūžīgu dizainu un pēc iespējas vairāk palielinātu virtuves renovācijā ieguldītās naudas vērtību pret ieguvumu. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši svarīgāko par trīs inovatīviem materiāliem modernam fasāžu risinājumam arī Jūsu jaunajām virtuves mēbelēm!

1.Fenix no Arpa Industriale

Fenix, inovatīvs materiāls no itāļu kompānijas Arpa Industriale, savu atziņu industrijas speciālistu un dizaina entuziastu vidū guvis, pateicoties tā augstajai veiktspējai virtuves apstākļos gan no funkcionalitātes, gan dizaina aspektiem. Tas ir pirmais produkts tirgū, kas spējis apvienot divas aktuālākās interjera tendences vienuviet - tieksmi pēc augstākajām tehnoloģijām un ar krāsu piesātinātām, kvalitatīvām virsmām. Fenix ne tikai vizuāli izskatās lieliski ikvienas telpas interjerā, bet arī ir mūsdienīgs High-Tech materiāls, ko unikālu padara tā inovatīvās īpašības un ražošanas process. Tam piemīt augsta izturība pret skrāpējumiem, nobrāzumiem, karstiem tvaikiem, kā arī ķīmiskas bāzes tīrīšanas līdzekļiem, un, pateicoties tā nanotech tehnoloģijai, materiāls ir spējīgs arī termāli reģenerēties un atbrīvoties no virspusējiem mikro skrāpējumiem, padarot to par plaši atzītu izvēli mūsu dizaineru un klientu vidū. Fenix materiālu kolekcijā ir pieejamas 23 krāsu variācijas - no gaišām un bēšīgām līdz tumšām un piesātinātām, starp kurām sev tīkamu un virtuves interjeram piemērotu risinājumu var rast ikviens!

2.Pianovo Lack Metall no Niemann

Pianovo Lack Metall no vācu kompānijas Niemann savu atziņu klientu un dizaineru vidū ir guvis ne tikai tā modernā izskata, bet arī inovatīvo īpašību dēļ. Sekojot jaunākajām virtuves interjera dizaina tendencēm, Niemann ir izgatavojis augstas kvalitātes mēbeļu fasāžu materiālu ar pēdējā laikā aktuālo metālisko apdari. Pateicoties to inovatīvajam ražošanas procesam, šim materiālam ir teicamas apkopes īpašības, un atšķirībā no standarta anodētajām metāliskajām virsmām Pianovo Lack Metall piemīt lieliska krāsas piesātinātība un noturība, kā arī tas ir ievērojami vieglāks par citiem tirgū pieejamajiem šāda veida materiāliem. Šajā kolekcijā ir 15 autentiski metāla dekori, kas pieejami dažādos toņos un tekstūrās, sniedzot iespēju ikvienam rast savai gaumei piemērotāko. Kombinācijā ar citiem, neitrālākiem dekoriem, kā koks vai matēts akrils, Pianovo Lack Metall virtuvē radīs patīkamu kontrastu un kalpos kā vizuāli saistošs akcenta elements, vienlaikus ieviešot svaigas dizaina vēsmas arī Jūsu interjerā!

3.B.Stucco no Breda Tecnologie

B.Stucco kolekcija no itāļu kompānijas Breda Tecnologie savu atziņu industrijas speciālistu vidū guvusi, pateicoties tās unikālajam ražošanas procesam un apdarei, kas ikvienas virtuves dizainu un funkcionalitāti paceļ jaunos augstumos. B.Stucco inovatīvais ražošanas process nodrošina izcilu sniegumu attiecībā uz materiāla tehniskajām īpašībām, ilgmūžīgu izskatu, vieglu kopšanu un augstu noturību pret skrāpējumiem. B.Stucco apdares unikālais dizains, kas panākts ar roku darbu, patiesi izceļ dabisko materiāla skaistumu un visas tā smalkās nianses. Apvienojot lielisku dizainu ar praktisku pielietojumu, B.Stucco paneļi var tikt izmantoti mēbeļu un dekora elementu, dekoratīvu sienu risinājumu un pat virtuves darba virsmu ražošanai. Pateicoties to betona dizainam, kas tiek uzskatīts par vienu no interjera tendenču aktualitātēm, B.Stucco kolekcija ir moderna mēbeļu fasāžu izvēle ikvienam laba dizaina cienītājam. Šajā kolekcijā ir pieejamas 10 krāsu variācijas, kas ir lieliski piemērotas ikviena gaumei un mājokļa interjeram!

Rast modernu virtuves mēbeļu risinājumu ir būtiski ikvienam mājokļa īpašniekam, un tas iekļauj arī modernu mēbeļu fasāžu izvēli. Ja arī Jūs esat ieinteresēts savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu ar kādu no augstāk minētajiem mēbeļu fasāžu materiāliem, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl