Blogs

Aktuālas virtuves interjera tendences

Virtuves mēbeles / 21.10.2020.

Virtuves interjera tendences nāk un iet, taču ikvienam mājokļa īpašniekam ir svarīgi izveidot virtuvi, kas apvienos aktuālākos materiālu, krāsu un apdares risinājumus ar ilgmūžīgu dizainu un kas būs ne tikai funkcionāla, bet arī papildinās mājokļa interjeru un atspoguļos Jūsu personību. Jauniekārtota virtuve var ne tikai pārveidot Jūsu dzīvesveidu un ēdiena gatavošanas paradumus, bet arī palielināt Jūsu mājokļa vērtību, tieši tāpēc mūsu dizaineri ir apkopojuši trīs aktuālas un praktiskas virtuves interjera tendences, ko paturēt prātā, plānojot savas virtuves renovāciju!

Monohromatiska krāsu palete

Monohromatiska krāsu palete ir lieliska izvēle praktiski jebkurai virtuvei, jo tā rada vienkāršu, taču vizuāli saistošu koptēlu. Parasti, domājot par krāsu paletes izvēli, ir jāpieliek pūles, lai panāktu saskaņotu, pārdomātu koptēlu, jo telpas dizainā ir mērķtiecīgi jāiekļauj vairāki toņu ziņā vienojoši elementi. Savukārt, izvēloties monohromatisku krāsu paleti, kamēr vien Jūs darbojaties izvēlētās krāsu gammas ietvaros, par vizuāli vienotu un harmonisku koptēlu jau ir padomāts, ļaujot Jums savu uzmanību pilnībā novirzīt uz citiem ar virtuves renovāciju saistītiem jautājumiem. Papildus tam, monohromatiska krāsu palete, it sevišķi, ja ieturēta melnā, baltā vai pelēkā nokrāsās, veidos klasisku un izsmalcinātu koptēlu un nodrošinās, ka Jūsu virtuve iztur laika pārbaudi un savu moderno izskatu saglabā arī gadiem pēc iegādes.

Uzsvars uz akcenta elementiem

Ņemot vērā virtuves arvien pieaugošo nozīmi mājokļa interjerā, arī virtuvē ir būtiski padomāt par akcenta elementiem. Kā jau minējām, monohromatiska krāsu palete nenoliedzami ir viens no šībrīža aktuālākajiem un praktiskākajiem risinājumiem, kad tiek runāts par krāsu kombinācijām virtuvē, taču, lai patiesi paceltu virtuves dizainu jaunos augstumos, to ir ieteicams papildināt arī ar pārdomātiem akcenta elementiem. Neatkarīgi no tā, vai virtuvē galvenokārt dominē gaišie vai tumšie toņi, akcenta elementi, kas vienlaikus papildina, taču rada kontrastu ar virtuves krāsu paleti, kalpos kā virtuves odziņa un padarīs tās dizainu patiesi unikālu. Lieciet uzsvaru uz rokturiem, virtuves krēsliem, dekoratīvajiem traukiem vai citiem dekoriem, kas kalpotu kā lieliski akcenta elementi, lai panāktu saistošu koptēlu arī savā virtuvē!

Mūsdienīgs apgaismojums

Dažkārt visievērojamākās izmaiņas, ko iespējams veikt savas virtuves interjerā, prasa vismazāko piepūli, un tas ir lielā mērā attiecināms arī uz apgaismojumu - pietiek vien ar jaunu, mūsdienīgu gaismekļu uzstādīšanu, lai pilnībā pārvērstu Jūsu virtuvi no gan dizaina, gan funkcionalitātes viedokļa. Neatkarīgi no tā, vai Jūs plānojat uzlabot savu esošo virtuves iekārtu vai iegādāties jaunu, apgaismojums ir viena no pirmajām lietām, par ko ir patiesi vērts padomāt, it sevišķi tad, ja esošais apgaismojums ir novecojis vai pilnībā neveic tam paredzētās funkcijas. Padomājiet par moderniem un energoefektīviem LED risinājumiem, kas labi izgaismos darba virsmas zonu, un pārliecinieties, ka labi izgaismota ir arī virtuves ēdamzona. Neaizmirstiet arī par jauno gaismekļu atbilstību mājokļa interjeram un vēlamajai atmosfērai, lai nodrošinātu saskaņotu un pārdomātu dizainu!

Smelties iedvesmu no aktuālākajām virtuves dizaina tendencēm ir lielisks veids, kā arī savu virtuvi uzlabot gan no dizaina, gan funkcionalitātes viedokļa. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas seko aktuālākajām virtuves dizaina tendencēm, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl