Blogs

Virtuves mēbeles Merks jaunajā projektā

Virtuves mēbeles / 26.03.2023.

Mūsu komanda ir priecīga par šo nesen radīto virtuves mēbeļu dizainu, kas ir uzstādīts Merks jaunajā projektā Rūpniecības ielā. Šajā risinājumā ir apvienots elegants stils ar funkcionalitāti, kas veido to par vēl vienu lielisku, mūsu virtuves mēbeļu dizaina darbu. Šajās virtuves mēbelēs ir iestrādātas visas nepiešamās lietas, kas maltītes gatavošanu klientam padarīs par ērtu un patīkamu procesu.

Viens no uzsvariem mūsu jaunajā virtuvē ir izskats ko veido minimālistiskā vientoņu krāsu izvēle fasādēm. Sienas un grīdas skapjiem izmantots EGGER lamināts apstradāts ar lāzeru maliņu, kas padara malas izturīgas un viegli tīrāmas, kā arī piedod pabeigtības sajūtu malu kvalitātei. Korpuss ir izgatavots no balta lamināta, kas harmoniski saskan ar kopējo dizaina konceptu.

“TECHNISTONE NOBLE SUPREME WHITE” galda virsma, ir izgatavota no dabīgā akmens. Šīs virsmas izmantošana virtuvē dod iespēju baudīt augstas kvalitātes un izsmalcinātības sajūtu gatavošanas procesā. TECHNISTONE NOBLE SUPREME WHITE ir viena no populārākajām izvēlēm virtuves dizaina pasaulē. Tas ir ne tikai ļoti izturīgs un viegli tīrāms materiāls, bet arī izskatās eleganti un piešķir virtuvei ekskluzīvu izskatu. Turklāt šajā virtuvē ir integrētā - pabūvētā izlietne, kas padara virtuvi īpaši parocīgu gatavošanas un uzkopšanas laikā.

Rokturi ir vēl viens nozīmīgs elements jaunajā virtuvē. Lai pieturētos pie izvēlētā virtuves stila, mūsu dizaineri ir piemeklējuši neuzkrītošus līstes rokturus, kas ir ērti lietošanā tai pat laikā izskatās eleganti un moderni. Rokturi ir matētā baltā krāsā, tādejādi tie piestāv baltajām fasādēm.

Šīs virtuves brīnšķīgā odziņa noteikti ir baltā plīts virsma, kuru mūsu dizaineri ir iekļāvuši šīs jaunās virtuves dizainā.

Vēl viens no elementiem kas padara šīs virtuves mēbeles funkcionālas un ērti lietojamas, ir ietilpīgie skapīši ar izvelkamajām grozu sistēmas. Tie padara trauku un dažādu virtuves priekšmetu uzglabāšanu par ērtu un komfortablu procesu. Tie ir speciāli izvietoti tā, lai ērti varētu sasniegt visus nepieciešamos priekšmetus.

Šī mūsu jaunā virtuve ir uzstādīta Merks jaunajā projektā Rūpniecības ielā. Esam radījuši vēl vienu lielisku virtuves dizainu ar simetrijas līnījām gan horizontālajās, gan vertikalajās dimensijās. EGGER lamināts un TECHNISTONE materiāli nodrošina augstu kvalitāti, izturību un vieglu tīrīšanu, kas ir būtisks faktors ikdienā. Technistone virsma, zvelkamās grozu sistēmas un līstes rokturi padara gatavošanu par ērtu procesu un papildus dzīves kvalitāti. 

Jaunā virtuve ir lielisks piemērs tam, kā spējam pielāgoties klienta vēlmēm un sniedzot konsultācijas panākam satriecošu rezultātu!

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

Lasi vēl