Blogs

Taisna virtuve ar gaišām fasādēm

Virtuves mēbeles / 14.08.2023.

Moderns dizains

Laikmetīgs dizains piedāvā ne tikai vizuāli patīkamu izskatu, bet arī lietošanas ērtību. Šīs idejas vadīti mēs radījām jauno taisnas formas virtuves projektu, kas ne vien piešķir jūsu telpai eleganci, bet arī nodrošina ērtu darbību ikdienas gaitās.

Virtuves mēbeles ar gaišām mdf fasādēm

Klienta vīzija kā mūsu ceļvedis

Katra klienta sapnis par savu ideālo virtuvi mums kalpo kā norāde. Līdz ar to, katrs projekts, piemēram, šī virtuve, atspoguļo klienta estētiskos un funkcionālos mērķus.

Virtuves mēbeles ar gaišām mdf fasādēm un lielu logu

Dizaina īpašības

Šī virtuve veidota gaišā krāsā, radot mierīgu un gaišu atmosfēru. Bet tās patiesais šarms slēpjas detaļās. Divlīmeņu skapīši padara šo virtuvi īpaši ietilpīgu, nodrošinot pietiekami daudz vietas visiem jūsu virtuves piederumiem. Dažiem skapīšiem mēs esam izvēlējušies viļņotas MDF fasādes, kas šobrīd kļūst aizvien populārākas modernu mājokļu dizainā, pievienojot interjeram mūsdienīgu pieskārienu.

Virtuves mēbeles ar gaišām mdf fasādēm un Egger galda virsmu

Nianses

Mēs ticam, ka katrā projektā īpaša nozīme ir detaļām. Tādēļ mēs izvēlamies precīzus materiālus un dizaina elementus, lai nodrošinātu, ka katrs sīkums pastiprina kopējo telpas sajūtu un funkcionalitāti.

Virtuves mēbeles ar gaišām Egger fasādēm un Franke izlietni

Detaļas un akcenti

Galda virsma un sienas panelis, veidoti no kvalitatīvā Egger lamināta, garantē ilgstošu kalpošanu un stilīgu izskatu. Un runājot par detaļām, mēs izvēlējāmies Furnipart rokturus, konkrēti šādu modeli. Kāpēc? To minimālistiskais dizains, augstā kvalitāte un pieņemamā cena ir iemesls, kāpēc tie ir kļuvuši par favorītu starp mūsu klientiem.

Virtuves mēbeles ar gaišu Egger galda virsmu un divu līmeņu Virtuves skapīšiem

Virtuves iekārtas

Mēs esam pārliecināti, ka virtuvei vajag būt gan funkcionālai, gan stilīgai. Tāpēc šajā projektā mēs esam izvēlējušies Electrolux virtuves tehniku. Integrēta cepeškrāsns un ledusskapis nodrošina, ka visas ierīces savstarpēji harmonizē, radot sabalansētu un vienotu izskatu.

Virtuves mēbeles ar Egger galda virsmu

Jūsu ērtības - mūsu prioritāte

Pievēršot uzmanību praktiskajiem aspektiem, mēs esam pievienojuši piecas rozetes ar melniem ramīšiem visā virtuvē. Tādējādi jūs varēsiet ērti uzlādēt telefonu vai izmantot citus elektronikas ierīces, kamēr esat virtuvē!

Virtuves mēbeles ar modernām Virtuves iekārtām

Noslēgumā

Mūsu jaunā taisnas formas virtuve ir radīta, lai apvienotu praktisko ar estētisko. Tā ir virtuve, kas ne tikai kalpos kā superīgs interjera papildinājums, bet arī kļūs par telpu, kurā jūs leposities uzaicināt viesus un baudīt brīžus ar ģimeni. Elegants dizains, kvalitatīvas iekārtas un rūpīgi izvēlētas detaļas - tas ir mūsu solījums jums.

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

 Lasi vēl