Blogs

Inovācijas kvalitatīvās virtuves mēbelēs: Kā mēs pārspējam ierasto?

Virtuves mēbeles / 05.11.2023.

Šajā rakstā mēs plašāk ieskatīsimies tēmā par to kā top kvalitatīvas virtuves mēbeles. Virtuves mēbeļu dizains ir viens no svarīgākajiem elementiem mājokļa interjerā, kas veido visas mājas atmosfēru. Mēs aplūkosim lielu daļu no mūsu virtuves mēbeļu plašā klāsta, sākot ar budžeta risinājumiem un ieskaitot ekskluzīvus virtuves projektus. Tāpat detaļās apskatīsim “White Stone” virtuves iekārtu, kas ir piemērots budžeta variants ar gaišām akrila fasādēm radot telpā gaismu un siltumu un aplūkosim arī virtuves mēbeles “Rustic”, kuras dizains piešķir šarmu visai mājai tieši ar savām tumšajām un medustoņa Saviola fasādēm.

Virtuve Rustic ar tumšām fasādēm un koka skapjiem

Šī gada virtuves mēbeļu dizaina tendences

Gandrīz droši varam apgalvot, ka šogad virtuvju dizaina sfērā ir iezīmējusies izteikta tendence - virtuves mēbeles ar tumšām fasādēm, kas ievieš mūsu šī laika dizaina izvēles virzienu un piešķir virtuves mēbelēm elegantu greznību. Tumšajām virtuves mēbeļu fasādēm ir liela ietekme, lai piešķirtu telpai personību. Tumšās fasādes ir veids, kā radīt virtuves identitāti, dodot iespēju klientiem izpaust sevi ar izsmalcinātu gaumi.

Virtuves mēbeles "Rustic" 

Virtuves mēbeles "Rustic" ir īpaši radītas, priekš konkrēta klienta. Virtuves dizains izstrādāts speciāli priekš jaunām, plašām un salīdzinoši gaišām telpām. Tās ir iebūvētas pēc noteiktiem izmēriem, konkrētā virtuves telpas nišā. Šis ir vienkāršs, bet stilīgs risinājums, kas ļauj jums baudīt praktisku dizainu.

Melnas fasādes ar koka skapīšiem un galda virsmu

Technistone galda virsma

Tumšā krāsas galda virsma, ko nodrošina Technistone Gobi Black, izceļas kā izteikts elements, radot spēcīgu kontrastu pret gaišajiem elementiem. Tas piešķir virtuvei modernu izskatu un sniedz papildus kvalitāti virtuves ikdienas lietošanā. Šī virsma vizuāli iederās kopējā virtuves dizainā.

melna galda virsma ar tumšu izlietni

Virtuves tehnika - aprīkojums

Integrētā Elica Tesla plīts virsma, kas apvienota ar nosūcēju, sniedz virtuvei mūsdienīgu dizainu un arī piešķir "hi end" funkcionalitāti. Šī integrētā tehnoloģija nodrošina efektīvu tvaiku nosukšanu. Tas ir harmonisks savienojums starp moderno dizainu un efektīvu darbību, radot virtuves iekārtu, kas gan izskatās lieliski gan arī efektīvi darbojas.

koka gaiši skapji ar melnu galda virsmu

Mēbeļu fasādes

"Mauro Saviola Mabathu Antracite Oak" grīdas skapju fasādes parāda mūsu attieksmi pret ilgtspējīgiem mēbeļu materiāliem un dabas resursu izmantošanu. Saviola plātnes ir izgatavotas no atkārtoti pārstrādātiem materiāliem, apvienojot ilgtspēju ar elegantu dizainu. Tas ir izcils piemērs, kā ar resursu atkārtotu izmantošanu spējam radīt virtuves fasādes ar īpaši labu dizaina kvalitāti, atbilstot mūsdienīgiem vides standartiem un arī ilgtspējīgām prasībām.

Melns grīdas skapis

Virtuves piederumi

Virtuves piederumu un aksesuāru izvēle ir ļoti rūpīgs process, kurā mēs pievēršam uzmanību, lai nodrošinātu pilnīgu dizaina saskaņotību. Mūsu mērķis ir radīt skaistu un ērti lietojamu virtuvi. Tādēļ katru virtuves piederumu esam pārdomājuši kur to novietot, lai tas būtu viegli pieejams un lietojams ikdienas vajadzībām.

melnā krāsā krāsns, kafijas automāts un pelēks tosters 

Raksta turpinājumā mēs jūs iepazīstināsim ar vēl trīs virtuves mēbeļu projektiem, kurus mēs nesen esam uzstādījuši mūsu labajiem klientiem! 

1. Virtuves mēbeles ar tumšām fasādēm

Šajā mūsu virtuves projektā "virtuve ar tumšām fasādēm", tiek lietoti savstarpēji labi saskaņoti materiāli veidojot modernu dizainu radot pilnīgi individuālu risinājumu. Viss akcents šeit vērsts uz veiksmīgi pielāgoto virtuves sienas paneli ar uzkrītošu rakstu un galda virsmu. Virtuvē ir izmantota vairāku līmeņu skapju sistēma, XXL atkritumu sistēma un SAMSUNG ledusskapis. Izmantotie svečturi un LED gaismas piešķir virtuvei siltu un omulīgu noskaņu. Šis virtuves dizaina veids ir pieejams dažādās cena kategorijas. 

Pelēkā krāsā fasādes ar tumšu galda virsmu

2. Virtuves mēbeles U formas izvietojumā ar piebūvētu virtuves salu

Inovatīva U-formas virtuve ar pelēkām fasādēm un "Crystall Polar White" galda virsmu pievēršas gan mūsdienu virtuves mēbeļu aprīkojuma tendencēm, gan dizaina risinājumiem. Egger pelēkās fasādes un "NATURAL OAK-ACOUSTIC" paneļi rada siltu atmosfēru gaišajā telpā. Galda virsma ir gan stilīga, gan ilgmūžīga, savukārt Samsung iekārtas un Philips automāts nodrošina mūsdienu tehnoloģiju pieskārienu ikdienas komfortam. Katram virtuves dizainam mēs saglabājam racionālo, lai panāktu pieejamību dažādiem budžeta limitiem.

Pelēkas fasādes ar baltu galda virsmu

3. Gaiša virtuves iekārta gaišā mājoklī

Tā izskatās mūsu virtuve gaišajā mājoklī kas ir kā sapņu piepildījums - gaismas, funkcionalitātes un stila savienojums. Šeit klasisko toņu fasādes un Furnipart rokturi parāda savu lielisko savietojamību. Technistone akmens galda virsma un flīžu apdare rada lielisku atmosfēru. Arī dizaina lampas un plīts virsma ar integrēto tvaiku nosūkšanas sistēmu nodrošina gan mājīgu izskatu, gan komforta lietošanu virtuvē. Pabūvētā izlietne atvieglo virtuves darbus un pat jāsaka zināmu baudu virtuves uzkopšanā. 

Baltas fasādes ar baltu galda virsmu

Ja gadījumā jūsu projektam ir ierobežots budžets, mēs iesakam Jums apskatīt mūsu piedāvājumu sadaļā virtuves iekārtas.

Virtuves iekārtas piemērs "White Stone"

"White Stone" virtuves iekārta, ir lielisks budžeta variants un varbūt tieši jums intresē un uzrunā šī fiksētā izmēra virtuves risinājums.  

balta fasāde ar pelēku krāsni

Šī virtuves iekārta ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo – trauku resti, piederumu ieliktni, un izlietnes ar aprīkotu metāla grīdiņu un rāmīti izlietnes nostiprināšanai. Augstas kvalitātes LED apgaismojums iestrādāts zem skapjiem, nodrošinot perfektu redzemību virtuves darbiem. Skapīšu durtiņas un atvilktnes ir no baltā akrila, kura dizains ir radīts Latvijā. Durtiņas un atvilknes ir aprīkotas ar bremžu mehānismiem, kas piedāvā kvalitatīvu un komfortablu lietošanu ikdienā.

Secinājumi par tēmu kā izvēlēties kvalitatīvas virtuves mēbeles.

Ienirstot dziļāk mūsu kompānijas virtuves dizaina pasaulē, mēs šeit apskatijām augstas kvalitātes virtuves mēbeles, kas ietver gan ekskluzīvus virtuves projektus, gan budžeta variantus. Tumšās fasādes šogad dominē virtuvju dizaina tendencēs, mākslīgā akmens virsmas tiek izvēlētas teju katrā otrajā projektā. Tāpat ja kādreiz plītī integrētais tvaiku nosūcējs bij liels retums, tad tagad jau bieža parādība. Mūsu virtuves mēbeļu risinājumi ir piemēroti pašiem prasīgākajiem klientiem un tāpat mēs neatsakam rūpīgu mūsu pieeju budžeta risinājumu izveidei. Mēs strādājam priekš visiem saviem klientiem ar pilnu atdevi, lai mūsu klienti tiktu pie ļoti laba risinājuma savām virtuves telpām. 

melnas fasādes ar zaļu koku 

"Virtuves.lv" komanda vienmēr ir atvērta sadarbībai, lai Jūs varētu saņemt kvalitatīvus virtuves risinājumus! 

Kontakti

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

Lasi vēl