Blogs

Modernas virtuves iekārtas gaišā mājoklī

Virtuves mēbeles / 07.06.2023.

Katru dienu mūsu dzīves saistās ar vienu telpu mūsu mājās - virtuvi. Tā ir vieta, kur sākas mūsu rīti ar kafijas tasi rokās un dienas beidzas, gatavojot ēdienu mīļotajiem. Mūsu nesen uzstādītā virtuve gaišā mājoklī ir mūsdienu sapņu piepildījums - gaismas, funkcionalitātes un stila apvienojums.

Mūsu nesen uzstādītā mūsdienīga virtuve, kas ietver klasiskas Egger fasādes, elegantes Furnipart rokturus, izturīgu Technistone akmens galda virsmu un stilīgu flīžu apdari, apvienojot gaismu, funkcionalitāti un stilu

Egger fasādes un Furnipart rokturi piešķir virtuvei klasisku un elegantu izskatu, kas ilgstoši saglabās sākotnējo krāšņumu. Technistone akmens galda virsma un flīžu apdare, ko mēs esam izvēlējušies, rada elegantu un mūsdienīgu atmosfēru, kā arī nodrošina praktiskumu un izturību.

Egger fasādes piešķir mūsu nesen uzstādītajai virtuvei klasisku un elegantu izskatu

Šajā rakstā mēs apskatīsim katru no šiem elementiem un to, kā tie ietekmē mūsu ikdienu virtuvē. Lai gan mēs bieži domājam par to, kā izvēlēties virtuves dizainu, daudz retāk mēs aizdomājamies par to, cik liela nozīme mūsdienās ir virtuves iekārtām. Tieši tāpēc katrs elements mūsu virtuvē ir rūpīgi izvēlēts, lai radītu telpu, kurā varam baudīt savu dzīves ritmu.

Furnipart rokturi uz mūsu jaunās virtuves skapjiem, radot līdzsvarotu estētiku un funkcionalitāti

Egger fasādes un to nozīme virtuves dizainā

Egger fasādes, ko mēs izmantojām šajā virtuvē, ir populāras ne tikai to estētiskā izskata dēļ, bet arī tāpēc, ka tās ir izturīgas un praktiskas. Tās nodrošina virtuves mēbelēm eleganci un ilgtermiņa svaigumu, lai izturētu dažādus ikdienas izaicinājumus un iepriecinātu ēst gatavotāju!

Technistone akmens galda virsma mūsu nesen uzstādītajā virtuvē, nodrošinot eleganci un izturību

Technistone akmens galda virsma: Kāpēc izvēlēties?

Technistone kvarca virsma ir gan eleganta, gan funkcionāla. Šī virsma ne tikai piešķir virtuvei bagātīgu un dārgu izskatu, bet arī ir ļoti izturīga pret siltumu, skrāpējumiem un triecieniem.

Mūsdienīga flīžu apdare mūsu jaunajā virtuvē, radot eleganta un moderna interjera akcentu ar plīts virsmu un integrētu nosūcēju

Plīts virsma ar integrētu tvaika nosūcēju un stilīga dizaina apgaismojums

Apgaismojums ir viens no svarīgākajiem aspektiem ikvienā telpā, un virtuve nav izņēmums. Mūsu uzstādītās lampas ir unikāla dizaina elements, kas piešķir papildu šarmu virtuvei, kā arī nodrošina pietiekamu apgaismojumu gatavošanas procesā. Mūsu izvēlētā plīts virsma ar integrēto nosūcēju ir ideāla kombinācija, kas nodrošina maksimālu efektivitāti un stilu. Nosūcējs iebūvēts tieši plīts virsmā, neaizņemot papildu vietu un nodrošinot, ka visi gatavošanas procesā radītie aromāti un tvaiki tiek efektīvi noņemti

Gaišas krāsas atvilktnes ar moderniem rokturiem mūsu mūsdienīgajā virtuvē, nodrošinot harmonisku dizaina kombināciju un ērtu lietošanu

Virtuves sala kā papildus ietilpība

Virtuves sala ir fantastisks risinājums, ja vēlaties palielināt savas virtuves ietilpību. Tā nodrošina papildu glabāšanas telpu un darba virsmu, kas ļauj jums gatavot ēdienu bez stresa un kavēšanās.

Mūsdienīga virtuve ar integrētu izlietni, kas nodrošina elegantu dizainu un praktisku ūdens izmantošanu

Integrēta virtuves izlietne un tās priekšrocības

Integrēta izlietne ir ne tikai estētiski pievilcīga, bet arī padara virtuves darbu ērtāku. Tā nodrošina vienkāršu un tīru izskatu, un ir ideāli piemērota modernām virtuves mēbelēm.

Tējkana ar virtuves plīti un virtuves skapīšiem

Trīs līmeņu virtuves skapīši ar blum push to open sistēmu

Trīs līmeņu virtuves skapīši ar blum push to open sistēmu nodrošina maksimālu glabāšanas telpu, ļaujot jums turēt visus savus gatavošanas rīkus un piederumus ērti sasniedzamā vietā. Šī sistēma ir ne tikai funkcionāla, bet arī padara skapīšu atvēršanu un aizvēršanu vienkāršāku un klusāku.

Mūsu nesen uzstādītās virtuves mēbeles gaišā mājoklī ir ideāls risinājums ikvienam, kurš meklē modernu un funkcionālu dizaina risinājumu. Katrs elements, sākot no Egger fasādēm līdz Furnipart rokturiem, ir rūpīgi izvēlēts, lai nodrošinātu komfortu, estētiku un praktiskumu.

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 
 

 

Lasi vēl