Blogs

Virtuves mēbeles aktuālāko interjera tendenču noskaņās

Virtuves mēbeles / 25.11.2020.

Ikviens virtuves mēbeļu projekts paver plašas dizaina individualizācijas iespējas, pateicoties klientu dažādajām vēlmēm un mājokļu interjeriem, tieši tāpēc savos projektos mūsu dizaineri uzsvaru liek uz šo vēlmju īstenošanu ar jaunākajiem un aktuālākajiem virtuves interjera dizaina risinājumiem, ko novērtē pat mūsu prasīgākie klienti. Arī šis mūsdienīgais virtuves mēbeļu projekts aktuālāko interjera tendenču noskaņās nav izņēmums, tāpēc vairāk par pašu projektu un tajā īstenotajām virtuves interjera tendencēm šodienas rakstā!

Virtuves sala

Lai gan mūsdienīgas un funkcionālas virtuves izstrādei nav viena noteikta recepte, ikvienā virtuves mēbeļu projektā ir iespējams parūpēties par veidiem, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo, un virtuves sala ir viens no tiem! Virtuves sala savu aktualitāti laika gaitā ir saglabājusi, pateicoties tās daudzpusīgajam pielietojumam un dizainam, kas, atbilstoši pielāgots, spēj papildināt ikviena mājokļa interjeru, un to lieliski parāda arī šis gaumīgais projekts, kas izgatavots sadarbībā ar mūsu dizaineri Tatjanu. Šajā virtuvē visa rosība ir koncentrēta tieši ap virtuves salu, tāpēc projekta izstrādes laikā tika padomāts par visu ikdienas virtuves darbos nepieciešamo aprīkojumu, no plašas darba virsmas un ērti pieejamiem virtuves piederumiem līdz virtuves trijstūrim atbilstošam virtuves tehnikas novietojumam, lai nodrošinātu maksimālu komfortu ikvienam virtuves lietotājam. 

Akmens galda virsmas

Akmens galda virsmas viennozīmīgi ir viena no pēdējā laika aktuālākajām virtuves interjera tendencēm gan dizaina pasaulē, gan mūsu dizaineru un klientu vidū. Pateicoties to augstajai veiktspējai virtuves apstākļos un to plašajam dekoru klāstam, akmens galda virsmas ir lieliska izvēle ikvienam, kurš novērtē augstu kvalitāti un labu dizainu. Šis projekts tika aprīkots ar mākslīgā akmens virsmu no vācu kompānijas Hi-Macs Lucia kolekcijas, kas ir plaši atzīta izvēle virtuvju dizaineru vidū šī materiāla augstās kvalitātes, estētikas, funkcionalitātes un higiēnas standartu dēļ, kam piemīt plašas pielietojuma priekšrocības salīdzinājumā ar citiem virsmu materiāliem. Virsmas dekors Ice Queen tika izvēlēts tā neuzkrītošā, taču gaumīgā dizaina dēļ, kas vizuāli papildina mājokļa interjeru un vienlaikus pieskaņojas arī abiem fasāžu toņiem, radot patīkamu un pārdomātu koptēlu virtuvē.

Virtuve divos toņos

Svaigas dizaina vērsmas šajā projektā ievieš arī viena no šībrīža aktuālākajām virtuves interjera tendencēm - virtuve divos toņos. Par cik šis projekts tika izstrādāts mājoklim ar atvērto plānojumu, mūsdienīgas un mājokļa interjeram atbilstošas krāsu paletes izvēle bija īpaši būtiska, lai parūpētos par patīkamu atmosfēru un vienotu koptēlu, tāpēc priekšroka tika dota vienmēr aktuālā baltā un pelēkā kombinācijai, kas ir lieliski piemērota ikvienam, kurš vēlas panākt mūsdienīgu, taču ilgmūžīgu virtuves mēbeļu risinājumu savā mājoklī. Fasādēm izvēlēts vācu kvalitātes materiāls no Niemann Acrylux kolekcijas, kas dekora glancētās apdares dēļ lieliski pieskaņojas grīdas segumam un piešķir telpai papildus plašuma un gaišuma sajūtu, un, pateicoties tā draudzīgajai cenai un plašajam dekoru piedāvājumam, ir arī viens no mūsu klientu atzītākajiem mēbeļu fasāžu risinājumiem.

Augsta funkcionalitāte

Funkcionalitāte virtuvē ir vienmēr aktuāls jautājums gan dizaineru, gan klientu vidū, tāpēc ikvienā mūsu projektā tiek īpaši padomāts par augsti funkcionāliem un laika gaitā pārbaudītiem risinājumiem, lai nodrošinātu, ka ikviens mūsu klients spēj izbaudīt prieku gatavot bez aizķeršanās. Par plūdenu durtiņu un atvilktņu atvēršanu un aizvēršanu padomāts ar viru un atvilktņu sistēmām no pasaulē plaši atzītā Blum piedāvājuma klāsta, savukārt par ērtāku virtuves piederumu uzglabāšanu padomāts ar vācu kompānijas Vauth-Sagel izvelkamo grozu mehānismiem. Rokturiem izvēlēts modernā dizaina Furnipart Key, kas ir ne tikai parocīgi ikdienas darbos, bet vienlaikus arī kalpo kā elegants dizaina elements to modernās formas un metāliskās apdares dēļ. Par papildus funkcionalitāti dienas tumšajā laikā padomāts arī ar pārdomāti izvietotiem apgaismojuma risinājumiem. 

Individuāli izstrādāts dizains

Individuāli izstrādātas virtuves mēbeles ir viens no pēdējā laika atzītākajiem un aktuālākajiem risinājumiem mājokļu īpašnieku vidū ne tikai tāpēc, ka tās piedāvā plašas individualizācijas iespējas gan no dizaina, gan funkcionalitātes viedokļa, bet arī tāpēc, ka tā ir paliekoša vērtība, kas vērā ņemami palielina ikviena mājokļa vērtību. Reti kura virtuvei paredzētā telpa ir bez savām īpatnībām, tāpēc, izstrādājot virtuvi pēc precīziem mērījumiem un izmēriem, kā arī īstenojot paša klienta vēlmes un prasības, gala rezultātā tiek iegūta virtuve, kas ir nostrādāta līdz pēdējai niansei, un klients var būt pārliecināts, ka iegādājas virtuvi, kas pielāgosies tās lietotājam, nevis otrādi. Arī šajā projektā tika ņemtas vērā klienta vēlmes un telpas sniegtās iespējas, lai nonāktu pie mūsdienīga un augsti funkcionāla risinājuma, ko ir patīkami gan lietot, gan apbrīnot.

Ja arī Jūs interesē savu mājokli aprīkot ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas seko šībrīža aktuālākajām virtuves interjera tendencēm, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit

Lasi vēl