Blogs

Virtuve loft stila mājoklim

Virtuves mēbeles / 19.03.2021.

Pēdējos gados arvien vairāk ir novērojama tendence gan jaunos, gan atjaunotos mājokļu projektos priekšroku dot tieši loft tipa interjera dizainam, kas ir guvis atzinību gan dizaina entuziastu, gan mājokļu īpašnieku un potenciālo pircēju vidū, pateicoties tā netradicionālajai, taču vizuāli saistošajai pieejai, kā iekārtot mūsdienu mājokli. Lai gan loft stils Latvijā ir parādījies salīdzinoši nesen, pateicoties tā pieaugošajai aktualitātei ir pieaudzis arī pieprasījums pēc loft stilā izstrādātām virtuves mēbelēm. Vairāk par to, ko ņemt vērā, izstrādājot virtuves iekārtu loft tipa mājoklim, šodienas rakstā!

Dizains

Loft stila mājokļos tipiski ir atrodamas iezīmes no vairāk kā viena interjera dizaina veida vien, un uzsvars tiek likts tieši uz harmonisku šo dažādo stilu apkopojumu kā konkrētu elementu, dekoru vai toņu integrēšanu mājokļa interjerā, tāpēc arī attiecībā uz virtuves mēbeļu dizainu izvēles iespējas ir daudz un dažādas. Raksturīgākie loft dizaina risinājumi parasti balstās uz dabiskiem materiāliem un to imitācijām - masīvkoks, lamināts, akmens, betons, nerūsējošais tērauds un stikls ir starp izplatītākajiem materiāliem, ko izmantot virtuves dizaina veidošanā, jo vairumā gadījumu tos ir iespējams sastapt interjera apdares elementos un attiecīgi arī tos pielāgot, lai panāktu vienotu un pārdomātu koptēlu. Papildus tam, šo materiālu kombinācijas apvienojumā ar loft mājokļiem tipiskajām atjaunotajām koka grīdām, atsegtajām ķieģeļu vai betona sienām un metāla caurulēm rada patīkamu harmoniju starp antīko un mūsdienīgo. 

Krāsu palete

Viena no loft stila mājokļu galvenajām īpašībām ir atvērtā tipa plānojums, kas, lai gan sadalīts vairākās zonās, ir vienots tā interjerā un tostarp arī krāsu paletē. Izvēloties materiālus un to dekorus savas jaunās virtuves izstrādei, ir būtiski piedomāt pie tā, lai izvēlētās krāsas un to kombinācijas būtu saskanīgas un pielāgotos mājokļa interjeram, tā vietā lai uz tā fona izceltos. Loft stila interjerā vairumā gadījumu uzmanības centrā ir tieši industriālā stila iespaidotās apdares, un mājokļa papildināšana ar virtuvi, kuras dizainam ir spēcīgs raksturs, efekta vietā var pārvērsties par defektu lielā vizuālā jucekļa dēļ. Padomājiet par vienu vai divām pamata krāsām virtuves uzskatāmākajiem elementiem, kā fasādes un virsmas, un papildiniet tās ar pārdomātiem, interjeram pieskaņotiem dizaina elementiem, lai panāktu risinājumu, kas patiešām iederēsies Jūsu mājoklī!

Materiāli

Tāpat kā krāsu paletei, arī izvēlētajiem materiāliem un to apdarei ir būtiska nozīme loft interjera dizaina veidošanā. Par cik loft tipa mājokļos uzsvars tiek likts uz netipiskiem materiālu un apdaru risinājumiem, plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi ir būtiski atsaukties uz esošo mājokļa interjeru un tā izteiktākajiem elementiem, lai panāktu vienotu un pārdomātu koptēlu. Ņemiet vērā sienu apdares, atsegtās trubas, koka vai metāla sijas vai citas spilgtas loft stila iezīmes, un integrējiet to elementus arī virtuves interjerā, piemēram, ar koka tekstūras vai metāliskas apdares fasādēm, betona vai akmens dekora virsmām un metāla furnitūru, lai nodrošinātu, ka jaunā virtuve ne tikai iederas, bet arī papildina kopējo mājokļa interjeru. Konsultējieties ar mūsu dizaineriem, lai piemeklētu savam mājoklim piemērotākos risinājumus!

Virtuves mēbeles loft stilā ir moderns un vizuāli saistošs risinājums ikvienam jaunas virtuves iekārtas meklējumos. Ja arī Jūs plānojat savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas izgatavots, sekojot loft interjera dizaina vadlīnijām, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl