Blogs

Trīs nianses, kam pievērst uzmanību virtuves mēbeļu izstrādes procesā

Virtuves mēbeles / 31.03.2020.

Nereti pat šķietami maznozīmīgas nianses var būtiski ietekmēt ikdienas darbus Jūsu virtuvē, it sevišķi tāpēc, ka tā nenoliedzami ir viena no biežāk nodarbinātajām telpām Jūsu mājoklī. No karstas rīta kafijas līdz gardām vakariņām ģimenei, virtuvei ir jāpielāgojas Jums un Jūsu ikdienas plūsmai, ne otrādi, tieši tāpēc, plānojot jaunu virtuves mēbeļu iegādi, svarīgi padomāt arī par sīkākajām niansēm, lai ilgtermiņā uzlabotu Jūsu gatavošanas procesu un iedvesmotu uz gardiem veikumiem virtuvē. Tieši tāpēc mūsu dizaineri piedāvā trīs nianses, kam pievērst uzmanību virtuves mēbeļu izstrādes procesā!

Mehānismi klusai un vieglai durtiņu un atvilktņu aizvēršanai

Neskatoties uz to, cik lielisks ir Jūsu virtuves dizains un vizuālais koptēls, neviena virtuve nav pilnīga, ja ik reizi, kad nepieciešams ko izņemt no kāda skapīša vai atvilktnes, nākas saskarties ar skaļu un netīkamu aizvēršanu. Gatavojot maltīti, skapīšus un atvilktnes nākas atvērt un aizvērt neskaitāmas reizes, tieši tāpēc viru un atvilktņu mehānismi klusai un vieglai aizvēršanai ir noderīgs papildinājums ikvienai virtuvei, ko noteikti vērts iegādāties, lai nodrošinātu, ka gatavošanas process ir patīkams un norit bez aizķeršanās!

Ērts virtuves tehnikas novietojums

Izgatavojot jaunu virtuves mēbeļu projektu, svarīgi padomāt par nepieciešamo virtuves tehniku un, kas nav mazsvarīgi, arī tās ērtu novietojumu. Virtuves tehniku viennozīmīgi ir ērtāk izmantot, ja tā ir novietota acu līmenī un nepieprasa bieži pieliekties, lai, piemēram, piekļūtu produktiem ledusskapja aizmugurē vai no cepeškrāsns izceltu kādu smagu cepeti. Jau savlaicīgi padomājot par šādām niansēm, iespējams rast lieliskus iebūvējamos risinājumus, kas būtiski atvieglos darbošanos virtuvē, kā arī uzlabos virtuves vizuālo koptēlu!

Izvelkamie grozu mehānismi

Gandrīz ikvienam reiz ir nācies saskarties ar virtuvi, kurā mīt kāds neveikls skapītis, kas ir vai nu pārlieku liels un, lai gan uzglabāšanai noderīgs, padara piekļuvi dziļāk novietotiem piederumiem gandrīz neiespējamu, vai nu pārlieku mazs, lai tajā ko vispār uzglabātu. Šādos gadījumos virtuvē tik svarīgā telpa nav pilnībā izmantota, tieši tāpēc lielisks risinājums ir papildināt Jūsu virtuvi ar izvelkamiem grozu mehānismiem. Tie ne tikai būtiski atvieglos piekļuvi visam, ko vēlaties uzglabāt, bet arī ieviesīs Jūsu virtuvē organizētu kārtību un padarīs gatavošanas procesu veiklāku un patīkamāku.

Pat sīkākajām niansēm virtuvē ir patiesi būtiska nozīme, lai virtuve taptu ne tikai moderna, bet arī funkcionāla, un padarītu uzturēšanos virtuvē patiesi patīkamu. Ja arī Jūs esat gatavs ieviest svaigas pārmaiņas savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl