Blogs

Trīs mūsdienīgi risinājumi elegantai virtuvei

Virtuves mēbeles / 17.04.2020.

Jaunākajām interjera dizaina tendencēm un virtuves mēbeļu industrijai nemitīgi attīstoties, mūsdienās izpausmes iespējas, kas saistās ar mājokļa, it īpaši virtuves, labiekārtošanu, ir teju nebeidzamas, kas ikvienam piedāvā lielisku iespēju virtuvi iekārtot atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Nereti jaunu virtuves mēbeļu izstrādes process ir īstais brīdis izkāpt no rāmjiem un padomāt par mūsdienīgiem un inovatīviem risinājumiem, kas ne tikai Jūsu virtuvei piešķirs papildus funkcionalitāti, bet arī pacels tās dizainu jaunos augstumos. Tiešī šī iemesla dēļ piedāvājam trīs mūsdienīgus risinājumus elegantai virtuvei, ko ieviest arī savā mājoklī!

Izvēlieties vairāk kā vienu galda virsmas dekoru

Galda virsmai ir nozīmīga loma ikvienā virtuvē, ņemot vērā, ka tā ikdienas virtuves darbos tiek nodarbināta visbiežāk, taču tās loma virtuvē neapstājas pie funkcionāla pielietojuma vien. Atbilstoši izvēlētas galda virsmas ir lielisks veids, kā virtuvē ieviest elegances un pārdomāta dizaina sajūtu, tieši tāpēc, izstrādājot jaunu virtuves mēbeļu projektu, mūsu dizaineri iesaka padomāt par inovatīviem risinājumiem, kā virtuvē integrēt vairāk kā vienu galda virsmas dekoru. Padomājiet par neitrālu dekoru Jūsu darba virsmai, kas papildināts ar kāda interesanta raksta vai toņa dekoru virtuves salas zonā, vai izvēlieties kontrastējošu dekoru, kas kalpos kā bāra lete. Izvēles iespējas ir daudzas un dažādas, Jums atliek vien uzdrīkstēties, lai taptu patiesi lielisks risinājums arī Jūsu virtuvei!

Padomājiet par vīna/dzērienu skapi

Pēdējos gados novērojama tendence virtuvi uztvert par mājokļa centrālo elementu, vietu, kur ne tikai gatavot, bet arī pulcēties ģimenei un pavadīt laiku ar draugiem. Neviena pulcēšanās nav iedomājama bez lieliskas maltītes un atsvaidzinošiem dzērieniem, tieši tāpēc arvien vairāk novērojama tendence savas virtuves aprīkot ar vīna/dzērienu skapīšiem. Tie kalpo ne tikai kā vieta, kur uzglabāt savus iemīļotos dzērienus, bet arī vizuāli papildina virtuves noformējumu ar skaisti izvietotajām pudelēm un palielina tās vērtību. Tas ir lielisks papildinājums ikvienam mājoklim pat tad, ja neesat alkohola cienītājs, jo tajā var uzglabāt visu no limonādēm līdz sulām.

Izvēlieties galda virsmā integrētu tvaiku nosūcēju

Jau iepriekš minējām, ka virtuves mēbeļu industrija nemitīgi attīstās, un to pašu var teikt arī par virtuvei paredzēto virtuves tehniku. Viens no svaigākajiem jauninājumiem virtuves tehnikas klāstā ir galda virsmā integrēts tvaiku nosūcēts. Šāds risinājums savu aktualitāti guvis pateicoties tam, cik parocīgi to var novietot tieši tur, kur vēlaties novietot virtuves galda virsmu. Ja agrāk sildvirsmu novietot virtuves salas zonā nebija praktiski, jo nebija iespējams virs tās novietot tvaiku nosūcēju, tagad tas ir kļuvis vienkāršāk par vieglu. Papildus tam, galda virsmā integrēts tvaiku nosūcējs virtuvei piešķir elegantu, teju futūristisku koptēlu, vienlaikus lieliski veicot tam paredzētās funkcijas.

Rast savam mājoklim atbilstošu virtuves mēbeļu risinājumu ir svarīgi ikvienam mājokļa īpašniekam. Ja arī Jūs esat gatavs svaigām pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, iedvesmojoties no augstākminētajiem ieteikumiem, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl