Blogs

Jaunākās inovācijas virtuvei, kas mainīs Jūsu gatavošanas paradumus

Virtuves mēbeles / 16.10.2019.

Neatkarīgi no tā, vai esat kulinārijas entuziasts vai ikdienā gatavojat reti, ikvienam ir svarīgi, lai gatavošanas process norit raiti un bez aizķeršanās. Tieši šī iemesla dēļ virtuvei paredzētā tehnika un rīki nereti tiek atjaunināti ar svaigām, inovatīvām idejām, lai iedvesmotu uz lieliem darbiem virtuvē, tāpēc šajā rakstā esam apkopojuši trīs jaunākās inovācijas virtuvei, kas mainīs Jūs gatavošanas paradumus!

1. Miele “Dialog” krāsns 

Iespējams, lielākais ēdiena gatavošanas jauninājums, kas tika atklāts 2017.gada IFA izstādē Berlīnē, bija firmas Miele krāsns “Dialog”. Miele apgalvo, ka tas ir lielākais gatavošanas jauninājums gadu desmitos un tas mainīs veidu, kā mēs esam raduši gatavot mājās. Katra ēdiena pagatavošanai cepeškrāsns izmanto advancētu tehnoloģiju kopumu, kas nodrošina, ka krāsnī ievietotais ēdiens tiks pagatavots līdz pilnībai, neatkarīgi no tā, kādu ēdiena grupu sajaukums tajā ievietots. Tieši tāpat kā indukcijas plīts karsē trauku, nevis plīts virsmu, “Dialog” silda atsevišķus ēdiena gabalus, nevis krāsni. Šī sildīšanas metode ir daudz efektīvāka nekā līdz šim ierastā krāsns tehnoloģija, tāpēc Miele apgalvo, ka “Dialog” ir par 70% ātrāks un efektīvāks risinājums nekā citas cepeškrāsnis. 

2. Inovatīvas indukcijas plītis 

Indukcijas plītis nav nekāds jaunums, jo tās ir pieejamas visiem un visur, taču arī šajā jomā ir manāmas vērā ņemamas inovācijas un firmas Gorenje “IQ” indukcijas plīts ir viena no tām. Viens no jauninājumiem ir 17 siltuma līmeņi, no kuriem izvēlēties, un, lai gan tas var izklausīties pārmērīgi, nereti gatavojot nākas saskarties ar problēmu, ka viens siltuma līmenis ir par augstu, savukārt otrs par zemu. Tas vēl nav viss - “IQ” plīts virsmai ir arī elastīga gatavošanas zona - funkcija, kas sniedz iespēju pārvietot pannu pāri plīts virsmai, saglabājot un pārvietojot izmantoto stiluma līmeni uz jauno gatavošanas zonu. Šī funkcija ir īpaši noderīga, ja Jums bieži nākas gatavot ar vairākām pannām vai katliem. 

3. Jaunākās paaudzes tvaika nosūcēji

Tvaika nosūcējs ir būtiska ikdienas gatavošanas sastāvdaļa, taču tas nereti ir apjomīgs, trokšņains un dažreiz arī bojā virtuves koptēlu. Ja Jūs esat jaunu virtuves mēbeļu meklējumos un esat gatavs ieviest virtuvē svaigas pārmaiņas, padomājiet par integrētu tvaika nosūcēju. Lai gan iebūvējamie nosūcēji nav retums, jaunākās paaudzes nosūcēji ir iebūvēti galda virsmā blakus Jūsu indukcijas plītij. Šis ne tikai ir inovatīvs veids, kā gatavot, bet arī lielisks veids, kā eksperimentēt ar plīts virsmas uzstādīšanu virtuves salas zonā, lai paplašinātu Jūsu darba zonu!

Inovācijas nenoliedzami ir dizaina un funkcionalitātes nākotne, un jau šobrīd tehnoloģijas ir attīstījušās tik tālu, lai patiesi atvieglotu mūsu ikdienu. Šīs ir tikai dažas inovācijas, par kuru ieviešanu savā virtuvē ir vērts padomāt, taču mūsu pieredzējušie dizaineri spēs Jums ieteikt arī daudzus citus lieliskus risinājumus, lai padarītu Jūsu virtuvi patiesi modernu un funkcionālu. 

Ja arī Jūs interesē ieviest svaigas vēsmas savā virtuvē, sazinieties ar mums šeit!

Lasi vēl