Blogs

Spogulis virtuvē

Virtuves mēbeles / 26.03.2021.

Glancētu virsmu integrēšana virtuves dizainā ir ne tikai vizuāli tīkams, bet arī funkcionāls risinājums ikvienam jaunas virtuves iekārtas meklējumos, un, pateicoties to neskaitāmajām priekšrocībām un augstajai veiktspējai virtuves apstākļos, par vienu no pēdējā laika aktuālākajiem glancēto virsmu risinājumiem virtuves interjera papildināšanai ir kļuvis arī spogulis. Vairāk par to, kā un kāpēc spoguli izmantot arī savas virtuves interjerā, šodienas rakstā!

Piemērots nelielām telpām 

Ja, plānojot jauna virtuves mēbeļu projekta izstrādi, Jums nākas darboties ar nelielu vai tumšu virtuvei paredzēto telpu, Jūs noteikti ne vienu reizi vien esat domājis par veidiem, kā maksimāli izmantot pieejamo telpu, nepadarot to smagnēju un tajā saglabājot arī gaišuma un plašuma sajūtu. Par cik spogulis, tāpat kā citi glancēti materiāli, lieliski atspoguļo gaismu, pārdomāti pielietots un izvietots tas radīs iespaidu par vizuāli plašāku, atvērtāku un gaišāku telpu, it sevišķi ja telpā būs padomāts arī par funkcionālu mēbeļu izkārtojumu un efektīviem apgaismojuma risinājumiem. Tādējādi, Jūs varat atļauties telpu maksimāli aizpildīt ar virtuves skapīšiem, lai palielinātu tās ietilpību, paļaujoties, ka uz tā rēķina nenāksies atteikties no plašuma un gaišuma sajūtas virtuvē.

Piedāvā plašas pielietojuma iespējas

Pateicoties arvien pieaugošajam glancēto virsmu piedāvājumam, arī spoguļa pielietošanas iespējas virtuvē ir plašākas kā jebkad agrāk. Atkarībā no tā, kādu efektu vēlaties panākt, integrējot spoguli savas virtuves interjerā, un cik gatavs to esat pielietot uz lielākām vai mazākām virsmām, ir pieejami daudz un dažādi risinājumi, ar kuriem izpausties atbilstoši savām vēlmēm un mājokļa interjeram. Starp izplatītākajiem risinājumiem noteikti ir sienas paneļi un dažāda veida mēbeļu fasādes, taču spoguli ir iespējams pielietot arī plauktu izstrādei, telpas konstrukciju un vizuāli netīkamu elementu apšūšanai vai dekoratīvu elementu izgatavošanai. Konsultējieties ar mūsu dizaineriem, lai uzzinātu par spoguļa risinājumu pielāgošanu arī savai virtuvei!

Iederas jebkurā virtuves interjerā

Vēl viena spoguļu priekšrocība, kas padara to pielietošanu virtuves interjerā tik aktuālu un izplatītu, ir arī to daudzpusīgais dizains. Neatkarīgi no tā, kādā stilā ir ieturēts Jūsu mājokļa vai virtuves interjers, vairumā gadījumu spogulis tajā gan lieliski iederēsies, gan arī papildinās tā vizuālo koptēlu. Kā jau minējām, spogulim ir patiesi daudz pielāgošanas iespējas, un tas pats attiecas ne tikai uz tā pielietojumu telpā, bet arī uz tā izskatu un apdari. Ja tiecaties uz mūsdienīgu, minimālistisku dizainu ar plūdenām līnijām, arī spoguli ieteicams izvēlēties bez papildus dizaina vai apdares ekstrām, savukārt, ja meklējat ko klasiskā stila iespaidotu, padomājiet, piemēram, par tonētu spoguli vai spoguli ar vecinātu apdari. Izskatiet piedāvājumā esošos piedāvājumus un izvēlieties savai virtuvei piemērotāko!

Spoguļa integrēšana virtuves interjerā ir lielisks veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo, parūpējoties gan par labu dizainu, gan papildus funkcionalitāti virtuvē. Ja arī Jūs plānojat savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas papildināts ar pārdomātiem spoguļa risinājumiem, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl