Blogs

Padomi mazas virtuves iekārtošanai

Virtuves mēbeles / 29.01.2021.

Lai gan nelielām telpām piemīt savs šarms, virtuve ir viena no telpām praktiski ikvienā mājoklī, kurā katrs milimetrs ir no svara. Neskatoties uz to, ka nelielas telpas iekārtošana var šķietami ierobežot izvēles iespējas gan no dizaina, gan funkcionalitātes viedokļa, pateicoties arvien attīstošajai virtuves industrijai, nelielu virtuvju iekārtošana ir vienkāršāka kā jebkad agrāk, tāpēc mūsu dizaineri ir apkopojuši svarīgāko, kam pievērst uzmanību, iekārtojot mazu virtuvi, lai atvieglotu arī Jūsu virtuves renovāciju!

Virtuves skapīši

Virtuves skapīši un to efektīvs izkārtojums ir ikviena veiksmīga virtuves mēbeļu projekta pamatā, tāpēc, plānojot jaunas virtuves iekārtas iegādi nelielai telpai, ir būtiski īpašu uzmanību pievērst tam, lai virtuves skapīši izmanto visu tiem pieejamo telpu, it sevišķi ja telpas sienas ir nestandarta izmēros vai tām ir kādi izbīdījumi. Izmantojiet iespēju pēc nepieciešamības pielāgot skapīšu izmērus, lai tie būtu izvietoti visas sienas garumā, un izbūvējiet tos līdz griestiem, lai virtuvē būtu maksimāli daudz vietas virtuves piederumu uzglabāšanai. Apsveriet iespēju skapīšus aprīkot arī ar izvelkamo grozu mehānismiem, organizatoriem un citiem noderīgiem risinājumiem, kas palīdzēs maksimizēt izmantojamo telpu un vienlaikus uzturēt arī organizētu kārtību virtuvē.

Virtuves tehnika un santehnika

Arī virtuves tehnikai un santehnikai ir būtiska nozīme ikvienas virtuves funkcionalitātē, tāpēc, plānojot to iegādi mazas virtuves aprīkošanai, ir būtiski apsvērt ne tikai to nepieciešamību, bet arī piedāvātās funkcijas un izmērus. Pirmkārt un galvenokārt ir būtiski padomāt par to, ko tieši Jūs meklējat un kas Jums ir absolūti nepieciešams virtuves darbos. Vai Jums ir nepieciešama trauku mašīna vai to tomēr ir iespējams aizstāt ar lielāku izlietni? Vai Jums ir nepieciešama mikroviļņu krāsns vai tomēr pietiek vien ar cepeškrāsni ar vairākām funkcijām? Vai Jums ir svarīgs šo vienību izmērs vai tomēr esat gatavs tās aizstāt ar mazāka izmēra, bet dārgākiem risinājumiem, lai izmantotu atlikušo vietu papildus uzglabāšanas iespējām? Apsveriet šos un citus jautājumus, lai nonāktu pie Jums piemērotākajiem risinājumiem!

Krāsu palete un dizains

Kad padomāts par laba virtuves pamata izveidi un aprīkojumu, ir būtiski padomāt arī par mazai virtuvei piemērotas krāsu paletes un dizaina izvēli. Dodiet priekšroku gaišai krāsu paletei un glancētiem dekoriem, kas palīdzēs telpu padarīt vizuāli plašāku un gaišāku, un parūpējieties par to, lai tie pieskaņotos telpas interjeram un uz tā pārlieku neizceltos, jo citādi tas padarīs telpu smagnēju. Izvēlieties minimālistisku dizainu, dodiet priekšroku iebūvētiem risinājumiem un izvēlieties fasādes bez rokturiem, lai panāktu plūdenu dizainu bez vizuāla jucekļa. Parūpējieties arī par labu apgaismojumu, kā sienas skapīšos iefrēzēti LED risinājumi, lai izgaismotu virtuves darba zonu un vienlaikus arī to vizuāli paplašinātu. Konsultējieties ar mūsu dizaineriem, lai rastu efektīvākos risinājumus tieši Jūsu virtuvei un mājokļa interjeram!

Lai gan ikvienā virtuvē katrs milimetrs svarīgs, pat nelielā telpā ir iespējams īstenot mūsdienīgu un augsti funkcionālu virtuves mēbeļu risinājumu. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu risinājumu, kas jāpielāgo nelielai telpai, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl