Blogs

Sienas paneļi virtuvei

Virtuves mēbeles / 20.11.2020.

Virtuves aprīkošana ar sienas paneli ir viens no efektīvākajiem un izdevīgākajiem veidiem, kā papildināt virtuvi gan no praktiskā, gan dizaina viedokļa, tomēr, neskatoties uz mūsdienīga sienas paneļa aktualitāti virtuves interjera dizainā, vairums jaunas virtuves meklējumos pilnībā neapzinās vai neizmanto sienas paneļu piedāvātās funkcijas. Tieši tāpēc mūsu dizaineri ir apkopojuši trīs svarīgākos iemeslus, kāpēc par sienas paneļa iegādi padomāt arī Jūsu virtuvei!

Tas aizsargā Jūsu sienas

Neatkarīgi no tā, kāda materiāla sienas panelim dosiet priekšroku savas jaunās virtuves izstrādes procesā, tas pirmkārt un galvenokārt parūpēsies par to, lai Jūsu sienas būtu pasargātas no grūti tīrāmiem traipiem un ūdens radītiem bojājumiem, kas var atstāt paliekošas sekas gan no vizuālā, gan tehniskā viedokļa. Par cik virtuve ir viena no aktīvāk izmantotajām zonām praktiski ikvienā mājoklī, tas ir neizbēgami, ka laika gaitā pat uz tīrāmām sienām parādīsies nolietojuma pazīmes, kas radušās no aktīvas darbošanās virtuvē. Sienas paneļa iegāde nodrošinās, ka Jūsu virtuve būs viegli kopjama un izskatīsies gluži kā jauna pēc katras tīrīšanas reizes. Papildus tam jaunu virtuves mēbeļu iegāde ir arī patiesi liels ieguldījums, tāpēc sienas paneļa iegāde ir salīdzinoši nedārgs risinājums, uz kā rēķina ievērojami paildzināt virtuves iekārtas mūžu ilgtermiņā. 

Tas kalpo kā dizaina elements

Vēl viena acīmredzama sienas paneļa priekšrocība ir tā piedāvātās dizaina individualizācijas iespējas. Lai gan vairums sienas paneli uztver kā tīri funkcionālu virtuves elementu, atbilstoši piemeklēts tas var kalpot arī kā gaumīgs virtuves interjera elements, pilnībā pārvēršot virtuves koptēlu un ieviešot tajā svaigas dizaina vēsmas. Dekoru izvēles iespējas ir teju nebeidzamas - ja vēlaties, lai sienas panelis kalpo tikai kā virtuves 'priekšauts', vai vēlaties izcelt virtuves sienu krāsojumu, lieliska izvēle būs stikla sienas panelis, taču, ja paneli vēlaties izmantot arī kā dizaina elementu, pieskaņojiet to galda virsmai vai izvēlieties spoguļa, flīžu vai metāliska dekora paneli modernam un saistošam kopēlam. Pateicoties šobrīd arvien pieaugošajam pieprasījumam pēc mūsdienīgiem sienas paneļiem, arī mūsu piedāvājumā ir patiesi plašs sienas paneļu sortiments, kas ikvienam mūsu klientam piedāvā iespēju rast savam mājokļa interjeram piemērotu risinājumu. 

Tas atvieglos virtuves kopšanu

Papildus tam, ka sienas panelis pasargās Jūsu sienas un padarīs Jūsu virtuvi vizuāli saistošāku, tas arī vērā ņemami atvieglos virtuves kopšanu un samazinās laiku, ko pavadāt tīrot. Vispārīgi runājot, ikvienam kvalitatīvi uzstādītam sienas panelim piemīt augsta veikstpēja virtuves apstākļos, kas nav mazsvarīgi, jo virtuvē ir salīdzinoši mitra vide, kurā var rasties pelējums vai vairoties kaitēkļi, un, darbojoties ar pārtiku, ir īpaši svarīgi šo vidi uzturēt nevainojami tīru. Protams, vērts ņemt vērā, ka katram materiālam piemīt savas īpašības un pirms pieņemt galējo lēmumu par to, kādas virsmas izvēlēties savai jaunajai virtuvei, ir būtiski apsvērt to, cik viegli tīrāms šis materiāls būs un cik labi uz tā būs pamanāmi traipi. Lai nodrošinātu, ka virsmas ir pēc iespējas vieglāk kopjamas, izvēlieties neporainus materiālus vai tumšus dekorus, un konsultējieties ar mūsu dizaineriem, lai uzzinātu vairāk par katra materiāla īpašībām!

Sienas panelis ir neatņemama mūsdienīgu un augsti funkcionālu virtuves mēbeļu sastāvdaļa. Ja arī Jūs vēlaties savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl