Blogs

Rāmīšu virtuves fasādes

Virtuves mēbeles / 15.01.2021.

Mēbeļu fasādēm un to izvēlētajam dizainam piemīt būtiska nozīme virtuves interjera veidošanā, tāpēc, uzsākot jauna virtuves mēbeļu projekta izstrādi, ir būtiski rast risinājumu, kas būs praktisks un mūsdienīgs, taču vienlaikus pieturēsies arī pie klasiskā dizaina vērtībām, lai nodrošinātu, ka virtuves mēbeles savu aktualitāti saglabās gadiem ilgi pēc to iegādes. Tieši šī iemesla dēļ par vienu no aktuālākajām mēbeļu fasāžu izvēlēm gan mūsu dizaineru, gan klientu vidū ir kļuvušas tieši rāmīšu fasādes. Vairāk par to, kāpēc rāmīšu fasādes izvēlēties arī Jūsu jaunajai virtuvei, šodienas rakstā!

Ilgmūžīgs dizains

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc rāmīšu fasādes joprojām ir viena no vadošajām izvēlēm virtuves mēbeļu aprīkošanai, ir to ilgmūžīgais un daudzpusīgais dizains, kas lieliski iederas praktiski jebkurā interjerā. Rāmīšu fasāžu dizaina aktualitāte slēpjas labi nostrādātā balansā starp klasisko un moderno, kas kalpo kā stabils pamats virtuves interjera veidošanai. Lai gan virtuves interjera dizaina tendences nemitīgi mainās, rāmīšu fasāžu autentiskais, taču atturīgais dizains un tīrās līnijas nodrošina, ka tās būs vienmēr aktuālas un nekad neizies no modes, padarot to par labu ieguldījumu Jūsu jaunajā virtuvē.

Plašas dizaina pielāgošanas iespējas

Lai gan rāmīšu fasādes var sākotnēji asociēties ar novecojušu vai pārlieku greznu dizainu, mūsdienu rāmīšu fasāžu interpretācijas piedāvā teju neskaitāmas individualizācijas iespējas gan no dizaina, gan krāsu paletes viedokļa. Atkarībā no tā, vai tiecaties pēc klasiskā stila vai meklējat ko mūsdienu noskaņās, rāmīšu fasādes ir iespējams pielāgot attiecīgi Jūsu dizaina prasībām, izvēloties dizainu, kas lieliski papildinās gan katru virtuves elementu individuāli, gan virtuves interjeru kopumā. Papildus tam, izvēloties krāsotu MDF par fasāžu pamatu, Jums būs pieejams plašs toņu klāsts, no kā izvēlēties sev tīkamāko un pielāgot to Jūsu mājokļa interjeram.

Viegla kopšana

Mūsdienu aizņemtajā ikdienā viens no faktoriem, ko nav mazsvarīgi ņemt vērā, izvēloties virtuves mēbeļu fasādes, ir arī to kopšana. Lai gan sākotnēji var šķist, ka vieglāk kopjamas būs tieši gludas fasādes, tas patiesībā ir lielā mērā atkarīgs tieši no izvēlētā materiāla un tā īpašībām, ne no fasādēm izvēlētā dizaina. Par cik rāmīšu fasādes pārsvarā izgatavo no MDF, tās ir viegli kopjamas vien ar ikdienā izmantojamiem tīrīšanas līdzekļiem, tādējādi neradot papildus rūpes darbojoties virtuvē, un, pateicoties MDF fasāžu augstajai veiktspējai virtuves apstākļos, Jums nebūs jāuztraucas arī par to, ka laika gaitā fasādes deformēsies vai mainīs to sākotnējo izskatu.

Rāmīšu fasādes ir lielisks risinājums ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos, pateicoties to daudzpusīgajam un ilgmūžīgajam dizainam un augstajai veiktspējai virtuves apstākļos. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas aprīkots ar MDF fasādēm, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl