Blogs

MDF fasādes

Virtuves mēbeles / 11.12.2020.

Plānojot jaunas virtuves iekārtas iegādi, viens no būtiskākajiem lēmumiem ir saistīts tieši ar mājokļa interjeram atbilstoša dizaina izveidi, ko būtiski ietekmē ikvienas virtuves uzskatāmākais elements - mēbeļu fasādes. Mūsu piedāvājumā esošais materiālu un dekoru klāsts paver plašas individualizācijas iespējas ikvienam mūsu klientam, un par vienu no šībrīža atzītākajām izvēlēm virtuves mēbeļu aprīkošanai ar kvalitatīvām un modernām mēbeļu fasādēm ir kļuvis tieši MDF. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši svarīgāko par to, kāpēc MDF fasādes izvēlēties arī Jūsu jaunajai virtuvei!

Vizuāli tīkama apdare

Virtuves mēbeļu projekta izstrādes procesā būtiska ir ne tikai fasāžu materiāla un toņa, bet arī apdares izvēle, jo atkarībā no tā, cik poraina vai gluda un spīdīga vai matēta šī apdare būs, tiks ietekmēta gan fasāžu toņa piesātinātība un to izskats, gan virtuves interjers kopumā. Viena no MDF uzskatāmākajām īpašībām ir tā gludā, bezporainā virsma, kas ir lieliski piemērota tās pārklāšanai ar krāsu un laku, lai iegūtu nevainojami gludu un vienmērīgu apdari. MDF raksturīgā apdare apvienojumā ar individuāli piemeklētu toni ir liela priekšrocība, ja savā virtuvē vēlaties panākt plūdenu un gaumīgu izskatu, kas pieskaņots tieši Jūsu mājokļa interjeram. 

Viegli pielāgojams dizains

Viens no iemesliem, kāpēc MDF ir kļuvis par vienu no vadošajām izvēlēm mūsu klientu vidū, ir arī to viegli pielāgojamais, daudzpusīgais dizains. Pateicoties šī materiāla īpašībām, MDF ir pateicīgs ne tikai tā pārklāšanai ar krāsu, bet arī zāģēšanai, urbšanai un frēzēšanai bez tendences tikt sabojātam tā apstrādes procesā, tāpēc šo materiālu ir īpaši viegli pielāgot praktiski jebkurām mūsu klientu dizaina prasībām. MDF ir lieliski piemērots gan moderna dizaina virtuvēm, ja priekšroka tiek dota gludām MDF fasādēm, ka arī ir viegli pielāgojams klasiskajam vai skandināvu dizainam ar frēzētām rāmīšu vai stikla fasādēm un atbilstoši piemeklētu fasāžu toni. 

Izdevīgs un ilgmūžīgs risinājums

Vēl viena šī materiāla priekšrocība ir tā, ka MDF ir salīdzinoši izdevīga alternatīva citiem mēbeļu fasāžu materiāliem, kā, piemēram, akrils vai masīvkoks, kas to padara par lielisku izvēli ikvienam, kurš meklē kvalitatīvu, taču izmaksu ziņā pieejamu risinājumu ar plašām dizaina pielāgošanas iespējām. Papildus tā daudzpusīgajam pielietojumam un draudzīgajai cenai, MDF ir arī augsti izturīgs pret mitrumu - tas nedeformēsies un neuzbriedīs -, kas nav mazsvarīgi virtuves apstākļos, un atbilstoši kopts tas var kalpot kā ilgmūžīgs mēbeļu fasāžu risinājums Jūsu virtuvei.

MDF mēbeļu fasādes ir lielisks risinājums ikvienam, kurš novērtē labu dizainu un kvalitāti par pieejamu cenu. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu risinājumu ar MDF fasādēm, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl