Blogs

Neitrāli toņi virtuvē

Virtuves mēbeles / 23.09.2020.

Neitrāla krāsu palete tiek uzskatīta par elegantu izvēli praktiski jebkurai virtuvei tās vienkāršā, taču vizuāli saistošā vizuālā koptēla dēļ. Neskatoties uz to, nereti maldīgi tiek uzskatīts, ka neitrāli toņi ne vienmēr spēj panākt vēlamo efektu virtuves interjerā, kaut gan viss, kas nepieciešams, ir nelieli uzlabojumi toņu savienojumā vai dizaina elementos, lai ar neitrālu krāsu paleti paceltu virtuves interjeru jaunos dizaina augstumos. Tieši šī iemesla dēļ mūsu dizaineri ir apkopojuši svarīgāko par to, kā efektīvi panākt mūsdienīgu virtuves dizainu neitrālos toņos arī Jūsu mājoklī!

Izvēlieties patīkamu krāsu paleti

Neitrāla krāsu palete attiecas ne tikai uz dažādiem baltās vai smilškrāsas toņiem, bet arī uz ziloņkaula, maigi pelēkā, bāli brūnā un citiem toņiem, kurus visus iespējams jaukt un saskaņot, lai radītu saistošu vizuālo koptēlu virtuvē. Neitrāli toņi savu aktualitāti ir guvuši, pateicoties to radītajai viegluma un gaišuma sajūtai, kas ļauj interjera dizaina entuziastiem tos kombinēt teju neskaitāmos veidos, neuztraucoties par to, ka vienā brīdi tie telpā kļūs par smagnēju. Tieši tāpēc Jums ir lieliska iespēja eksperimentēt gan ar Jums tīkamiem toņiem, gan ar tajos ieturētiem dekoriem un to tekstūrām, lai virtuves dizainam piešķirtu bagātīgu, elegantu izskatu. Ja neesat pilnībā pārliecināts par savu izvēli, vaicājiet krāsu un tekstūru paraugus, lai pārliecinātos, ka Jums tīkamie dekori un to toņi patiešām ir savstarpēji saderīgi!

Padomājiet par vizuālu kontrastu

Kaut arī pilnīgi baltai virtuvei var piemist elegants koptēls, nereti tieši toņu vai tekstūru vienveidība ir tā, kas negatīvi ietekmē telpas vizuālo koptēlu. Lai iegūtu saistošāku izskatu, lielisks risinājums ir telpā rast patīkamu kontrastu ar dekoriem, kas ieturēti tumšākos toņos. Šie kontrastējošie dekori un to toņi lielā mērā ir atkarīgi no vēlamā interjera dizaina, ko vēlaties panākt virtuvē, kā arī no Jūsu izvēlētās krāsu paletes, kas noteiks, kādi tumšie toņi ir tai piemēroti. Piemēram, ja Jūsu krāsu palete sastāv galvenokārt no baltā un tā nokrāsām, lieliska izvēle, kas pārtrauks monohromatisko izskatu un piešķirs telpai raksturu, ir tumši pelēkā vai melnā krāsa. Padomājiet par tīkamām krāsu kombinācijām Jūsu virtuvei vai konsultējieties ar dizaineriem, lai panāktu saistošu dizainu arī Jūsu virtuvē!

Neaizmirstiet par dizaina elementiem

Neitrāla krāsu palete reizēm var šķist pārāk sterila, kas var ievērojami ietekmēt mājīguma sajūtu un atmosfēru telpā. Tieši tāpēc viens no efektīvākajiem veidiem, kā papildināt virtuvi, kas ieturēta galvenokārt neitrālos toņos, ir ar pārdomātiem dizaina elementiem. Viens no risinājumiem ir virtuvi vizuāli papildināt jau tās projektēšanas laikā, proti, izvēloties, piemēram, rokturus, jaucējkrānu un izlietni ar apdari, kas izceļas uz pārējās virtuves fona. Papildus tam, virtuves interjeru iespējams papildināt arī ar citiem dizaina elementiem, kā virtuves plauktiem, uz kuriem tiek glabātas pavārgrāmatas vai citi dekori, skaistiem uzglabāšanas konteineriem vai augiem. Ja Jūsu virtuvei trūkst odziņas, dizaina elementi ir īstais veids, kā izpausties un personalizēt telpu tā, lai tajā būtu gan patīkami gatavot, gan uzturēties ar ģimeni un draugiem!

Neitrāli toņi virtuvē ir lielisks risinājums ikvienam jaunas virtuves iekārtas meklējumos. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas ieturēts neitrālos toņos, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl