Blogs

Lamināta galda virsmas - moderns un izdevīgs risinājums ikvienai virtuvei!

Virtuves mēbeles / 19.03.2020.

Ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos ir svarīgi rast savai virtuvei piemērotākos dekoru un furnitūras risinājumus, kas būs vienlaikus mūsdienīgi un praktiski to ikdienas pielietojumā. Atbilstošas galda virsmas izvēle ir viens no virtuves projektēšanas procesa svarīgākajiem lēmumiem, kas būtiski ieteikmēs gan Jūsu virtuves ilgtspējību, gan tās vizuālo koptēlu. Viens no šībrīža aktuālākajiem risinājumiem, ko nereti izvēlās arī mūsu klienti, ir tieši lamināta galda virsmas, taču kāpēc? Piedāvājam trīs iemeslus, kāpēc izvēlēties lamināta galda virsmas arī Jūsu virtuvei!

Viegla uzturēšana un tīrīšana

Viena no lamināta galda virsmu uzskatāmākajām priekšrocībām ir to vieglā uzturēšana un tīrīšana. Pateicoties to gludajai apdarei, lamināta galda virsmas nemēdz radīt liekas raizes ar grūti tīrāmiem traipiem, kā tas var nereti būt ar porainākām galda virsmām, padarot laminātu par lielisku risinājumu ikvienai virtuvei. Papildus tam lamināts ir viegli tīrāms ar ikdienā lietojamiem tīrīšanas līdzekļiem, kas padara tā uzturēšanu ilgtermiņā patiesi vieglu un arī izdevīgu, vienlaikus ļaujot Jums izpausties gatavošanas radošajā procesā bez liekām rūpēm par grūti tīrāmiem traipiem, piemēram, no vīna vai biešu sulas.

Izdevīga cena

Neskatoties uz to, cik daudz vēlaties tērēt savas jaunās virtuves izstrādei, lamināts ir lielisks risinājums ikvienam, kurš vēlas apvienot patīkamo ar lietderīgo, proti, labu dizainu ar izdevīgu cenu. Salīdzinot ar citiem galda virsmu dekoriem, kā akmensmasīvkoks vai akrils, lamināts un tā plašais piedāvājums nenoliedzami ir konkurētspējīgākais cenas ziņā, kā arī piedāvā plašas dizaina iespējas, nodrošinot, ka sev tīkamu virsmu spēs rast ikviens! Neskatoties uz to, vērts ņemt vērā, ka ar laminātu ieteicams uzmanīties no asiem un karstiem priekšmetiem, lai nodrošinātu, ka virsmas pēc iespējas ilgāk saglabā to sākotnējo izskatu.

Mūsdienīgs dizains

Mūsdienās, pateicoties neskaitāmiem jauninājumiem virtuves mēbeļu industrijā, lamināta galda virsmu piedāvājums un to dizaina variācijas ir plašākas kā jebkad! Ņemot vērā, ka lamināts nav dabisks materiāls, tas ir pieejams daudzos dažādos dizainos un krāsās, sniedzot Jums iespēju izvēlēties savām vēlmēm un mājokļa interjeram piemērotāko. Papildus tam lamināta virsmas Jums sniedz iespēju rast pieskaņotu sienas paneļa risinājumu modernam un pārdomātam koptēlam, kā arī ļauj precīzāk saskaņot izvēlēto galda virsmu ar citiem dekoriem virtuvē, kā mēbeļu fasādes un furnitūra.

Rast savai virtuvei piemērotāko galda virsmas risinājumu ir nozīmīgs lēmums ikvienam mājokļa īpašniekam, lai nodrošinātu, ka tā papildinās gan Jūsu virtuves funkcionalitāti, gan tās vizuālo noformējumu. Ja arī Jūs esat gatavs svaigām pārmaiņām savā mājoklī ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl