Blogs

Lamināta fasādes

Virtuves mēbeles / 14.10.2020.

Virtuves skapīši ir viens no būtiskākajiem virtuves mēbeļu elementiem, jo tie ne tikai nosaka virtuves estētisko pievilcību, bet arī spēlē nozīmīgu lomu virtuves funkcionalitātē. Lai gan arvien biežāk tiek runāts par atvērtu skapīšu risinājumiem, mūsdienu virtuve joprojām nav iedomājama bez mēbeļu fasādēm, paverot plašas materiālu, dekoru un tekstūru izvēles iespējas, kuru vidū viens no klientu vidū atzītākajiem risinājumiem joprojām ir tieši lamināts. Vairāk par to, kāpēc lamināta fasādes izvēlēties arī Jūsu virtuvei, šodienas rakstā!

Kvalitatīvs risinājums

Lamināta fasādes ir atzītas kā kvalitatīvs risinājums gan dizaineru, gan klientu vidū, pateicoties materiāla neskaitāmajām priekšrocībām. Lamināts, pateicoties tā augstajai kvalitātei, ir izcili piemērots izmantošanai virtuves apstākļos - tas ir augsti izturīgs pret skrāpējumiem, mitrumu un karstumu, kā arī noturīgs pret intensīvos virtuves darbos radītu nodilumu, kas nozīmē, ka fasādes saglabās savu svaigo izskatu gadiem ilgi pēc to iegādes. Lamināts ir arī noturīgs pret traipiem un viegli kopjams, kas ir īpaši svarīgi ikvienam, kurš regulāri gatavo; no kafijas un vīna līdz tonī piesātinātām garšvielām un mērcēm, izvēloties laminātu, Jums nebūs jāuztraucas par grūti tīrāmiem traipiem, tā vietā, lai pilnībā nodotos gatavot priekam.

Plašs piedāvājuma klāsts

Lai gan virtuve galvenokārt ir paredzēta tieši gatavošanai, nevar noliegt, ka mūsdienās uzmanība tiek pievērsta ne tikai tās funkcionalitātei, bet arī modernam dizainam. Mēbeļu fasādes ir viens no virtuves uzskatāmākajiem elementiem, kas nozīmē, ka Jūs noteikti vēlaties plašu piedāvājuma klāstu, no kā izvēlēties savai gaumei un interjeram piemērotāko risinājumu, jo nekas nerada vilšanos vairāk kā kvalitatīvs risinājums par labu cenu, bet patiesi ierobežotām izvēles iespējām. Tieši šī iemesla dēļ lamināts ir tik pateicīgs - to dekori un tekstūras ir pieejami neskaitāmās variācijās, no vienkrāsainiem dekoriem vai koka imitācijām neskaitāmos toņos līdz šobrīd aktuālā betona un metāla atdarinājumiem. Izvēles iespējas ir plašas, Jums atliek vien rast savai virtuvei piemērotāko!

Izdevīga cena 

Vēl viena no lamināta iezīmēm, kas to padara par īpaši atzītu izvēli klientu vidū, ir tā pievilcīgā cena. Virtuves renovācija var būt laikietilpīgs un dārgs process, kas noteikti prasa sava budžeta plānošanu. Neskatoties uz to, cik daudz vēlaties atvēlēt jaunās virtuves iegādei, ir neskaitāmi veidi, kā ietaupīt, bet tāpat gala rezultātā nonākt pie kvalitatīvas un mūsdienīgas virtuves iekārtas, un lamināta izvēle mēbeļu fasādēm ir viens no tiem. Kā jau iepriekš minējām, lamināts piedāvā plašas dekoru un tekstūru izvēles iespējas, kas nozīmē, ka dārgāku materiāku vietā, ka masīvkoks, Jūs varat izvēlēties tā imitāciju un tādējādi ievērojami ietaupīt, lai pārējo budžetu atvēlētu kvalitatīvas galda virsmas, virtuves tehnikas vai citu virtuves elementu iegādei.

Lamināta mēbeļu fasādes ir kvalitatīvs un mūsdienīgs risinājums ikvienam jaunu virtuves mēbeļu meklējumos. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu ar lamināta fasādēm, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl