Blogs

Kāpēc izvēlēties koka dekorus Jūsu jaunajām virtuves mēbelēm?

Virtuves mēbeles / 04.06.2020.

Koka dekori mājokļos vienmēr uzskatīti par zināmu vērtību ne tikai to augstās kvalitātes, bet arī daudzveidīgā dizaina sniegto iespēju dēļ, tieši tāpēc arvien vairāk interjera dizaineru iesaka rast vietu koka dekoriem ikvienā mājoklī, it sevišķi virtuvē. Ja arī Jūs esat apsvēris ideju par koka dekoru integrēšanu savā virtuvē, bet neesat pārliecināts, vai tā ir Jūsu mājoklim piemērotākā izvēle, mūsu dizaineri piedāvā svarīgāko, kas jāzina par koka dekoru izvēli Jūsu jaunajām virtuves mēbelēm!

Aktuāls un izdevīgs risinājums

Koka dekori savu aktualitāti ir spējuši saglabāt gadiem ilgi, un tie joprojām ir sastopami šībrīža interjera tendenču augšgalā, kas nozīmē, ka koka dekoru izvēle savai virtuves iekārtai ir lielisks veids, kā nodrošināt, ka tās dizains savu aktualitāti saglabās arī daudzus gadus pēc mēbeļu iegādes. Papildus tam, koka, it sevišķi koka imitācijas, dekori, ir patiesi izdevīgs risinājums ikvienam, neskatoties uz to, cik lielas ir Jūsu vēlamās izmaksas, jo to cenas variē no ļoti draudzīgām, ja izvēlaties laminātu, līdz salīdzinoši augstām, ja izvēlaties masīvkoku. Būtiski minēt, ka, neskatoties uz izvēlēto materiālu un tā izmaksām, koka dekoriem piemīt lielisks dizains, kas papildinās ikviena mājokļa interjeru, padarot to par lielisku ieguldījumu!

Lielisks dizains

Viena no koka dekoru uzskatāmākajām priekšrocībām pielietošanai virtuvē ir arī to lieliskais dizains. Laika gaitā koka dekoru piedāvājums ir pieaudzis daudzās dažādās krāsu, rakstu un tekstūru variācijās, kas mūsu klientiem piedāvā plašas dekoru izvēles iespējas un ļauj ikvienam rast sava mājokļa interjeram un savām vēlmēm piemērotāko risinājumu. Lai gan sākotnēji var šķist, ka koka dekorus ir grūti integrēt vairumā virtuvju, pateicoties plašajam dekoru piedāvājumam, tos iespējams pieskaņot praktiski jebkuram interjera dizainam. Papildus tam, koka dekori ir unikāli ar to tekstūras un toņa kombināciju, kas padara tos par lielisku veidu, kā pacelt Jūsu jaunās virtuves iekārtas dizainu jaunos augstumos!

Universāls pielietojums

Neskatoties uz to piedāvātajām dizaina iespējām, koka dekorus pievilcīgus vairumam mūsu klientu padara arī to universālais pielietojums. Mūsu piedāvājumā pieejamas koka un koka imitācijas mēbeļu fasādesgalda virsmas un sienas paneļi. Papildus tam, piedāvājumā esošos dekorus iespējams pielietot vairumā citu veidu, kā bāra letes vai virtuves salas un vīna vai atvērto virtuves plauktu izstrādei. Koka dekori ir pateicīgi izmantošanai arī kombinācijā ar citiem dekoriem, tieši tāpēc, ja nevēlaties koku izmantot kā uzskatāmāko elementu virtuvē, to iespējams izmantot kā akcentelementu, apvienojot, piemēram, koka galda virsmu vai sienas paneli ar kontrastējošām mēbeļu fasādēm, lai virtuvē ieviestu patīkamu koptēlu.

Ja arī Jūs esat apsvēris domu par koka dekoru integrēšanu savā virtuvē ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

 

Lasi vēl