Blogs

Kā papildināt virtuves interjeru?

Virtuves mēbeles / 11.11.2020.

Mūsdienās praktiski neviens mājoklis nav pilnīgs bez virtuves mēbelēm, kas ir ne tikai augsti funkcionālas, bet arī lieliski iederas mājokļa interjerā. Jaunākās interjera tendences piedāvā plašas izvēles iespējas ikvienam jaunas virtuves meklējumos, tomēr nereti mājokļu īpašnieki izvēlas dot priekšroku tieši vienkāršiem un ilgmūžīgiem dizaina risinājumiem, kas savu aktualitāti saglabās gadiem ilgi pēc mēbeļu iegādes. Lai gan šāda izvēle ir izdevīga ilgtermiņā, ikviens tomēr vēlas rast veidus, kā personalizēt un papildināt savas virtuves interjeru tā, lai tajā valdītu patīkama atmosfēra un svaigas dizaina vēsmas, tāpēc vairāk par to, kā papildināt savas virtuves interjeru, šodienas rakstā!

Atvērtie plaukti

Kā jau esam vairākkārt minējuši, atvērtie plaukti ir viena no pēdējo gadu aktuālākajām virtuves interjera tendencēm, kas ir ne tikai lieliski piemērota ikvienam, kurš vēlas piešķirt savai virtuvei odziņu, bet arī ikvienam, kurš novērtē labu dizainu par draudzīgu cenu. Izvēloties ilgmūžīgu virtuves mēbeļu dizainu, ko nevajadzēs uzlabot vismaz tuvākos piecus gadus pēc iegādes, lielisks veids, kā to vizuāli papildināt, ir ieguldīt dizaina elementos, kas ir salīdzinoši nedārgi un viegli pielāgojami gan Jūsu dizaina prasībām, gan pielietojuma vajadzībām. Atvērtie plaukti piedāvā iespēju virtuves interjerā ieviest jaunas krāsas un tekstūras, ko pēc kāda laika būs viegli nomainīt, ja Jums būs vēlme atsvaidzināt virtuves interjeru vai vienkārši izmēģināt ko jaunu, un papildus tam šāds dizaina risinājums piedāvā arī patiesi plašas dizaina individualizācijas iespējas. 

Moderna sadzīves tehnika

Vēl viens efektīvs veids, kā papildināt Jūsu virtuves interjeru, ir modernas sadzīves tehnikas izvēle. Neskatoties uz to, vai Jūs dodat priekšroku iebūvētai vai brīvi stāvošai virtuves tehnikai, pateicoties ātri augošajai industrijai un tās plašajam piedāvājumam, šobrīd ir pieejami neskaitāmi dizaina, krāsu un apdaru risinājumi teju jebkurai virtuves vienībai. Ja vēlaties, lai Jūsu virtuves mēbeles ir ilgmūžīgas, taču esat gatavs eksperimentēt ar tādiem elementiem kā tējkanna, kafijas automāts, virtuves kombains vai pat brīvi stāvošais ledusskapis, Jums ir lieliska iespēja rast sev tīkamākos risinājumus, kas būs vienlaikus praktiski un moderni, lai panāktu patiesi gaumīgu un vizuāli saistošu interjeru virtuvē. Smelieties iedvesmu no tādām kompānijām kā Smeg, BrevilleMiele un citi, lai izlemtu, kurš dizaina risinājums ir piemērots tieši Jums!

Pārdomāti dizaina elementi

Dizaina elementi, šķiet, ir viens no acīmredzamākajiem veidiem, kā papildināt virtuves interjeru, taču nereti par tiem tiek domāts pārāk burtiskā nozīmē, tas ir, Jums nav obligāti jāiegulda līdzekļi dekoru iegādei it sevišķi tad, ja to neuzskatāt par patiesi nepieciešamu, jo galu galā ir ļoti liela iespēja, ka tie izies no modes vai vienkārši krās putekļus kādā virtuves nostūrī. Tā vietā par dizaina elementiem ieteicams uztvert visu, kas nav pati virtuves iekārta - izvēlieties vizuāli saistošus gaismekļus, padomājiet par interesanta dizaina vai apdares rokturiem un izvēlieties sienas paneli ar interesantu rakstu vai krāsu. Padomājiet par svaigu krāsas kārtu uz kādas no virtuves sienām, lai akcentētu uz tās esošos mākslas darbus vai ģimenes foto, un izvietojiet garšaugus un garšvielas vai savu pavārgrāmatu kolekciju uz kāda no atvērtajiem plauktiem. Iespējas ir patiesi plašas un tām nebūt nav jāizmaksā daudz, lai patiesi pārvērstu virtuves interjeru!

Virtuvei ir patiesi būtiska nozīme mājokļa interjerā, tāpēc padomāt par veidiem, kā personalizēt un papildināt virtuves interjeru, ir īpaši svarīgi ikvienam mājokļa īpašniekam. Ja arī Jūs esat gatavs papildināt savu mājokli ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl