Blogs

Kā panākt daudzfunkcionālu virtuves mēbeļu risinājumu?

Virtuves mēbeles / 20.01.2020.

Virtuve, kas savulaik kalpoja vien kā vieta gatavošanai, laika gaitā ir kļuvusi par daudzfunkcionālu telpu, kurā socializēties un veikt ikdienas svarīgākos darbus. Pēdējo gadu laikā interjera dizaineri un virtuves mēbeļu un dizaina elementu izgatavotāji ir nākuši klajā ar neskaitāmiem jauninājumiem, kas ir ļāvuši virtuvei tapt par vienu no svarīgākajām telpām ikvienā mājoklī. Tieši šī iemesla dēļ viens no vērā ņemamiem virtuves aspektiem ir efektīvs dizaina un funkcionalitātes apvienojums, kas lieliski kalpos ne tikai ikdienas darbiem, bet arī viesu uzņemšanai, tāpēc piedāvājam piecus ieteikumus, kā panākt daudzfunkcionālu virtuves mēbeļu risinājumu arī Jūsu virtuvē!

1.Pielāgojiet virtuves uzglabāšanas iespējas

Uzglabāšanas iespējas katrai virtuvei atšķiras atkarībā no pieejamās platības, klienta vēlmēm vai esošā virtuves piederumu klāsta, tāpēc rast efektīvāko risinājumu ir īpaši svarīgi. Vācu ražotājs Vauth-Sagel piedāvā augstas kvalitātes izvelkamo grozu mehānismus, kas vienlaikus padarīs Jūsu ikdienu plūdenāku un organizētāku, kā arī manāmi paplašinās virtuvē izmantojamo telpu. Izvelkamie grozi ir lieliski piemēroti arī virtuves ierīču uzglabāšabai, lai saglabātu koptu un minimālistisku koptēlu virtuves darba zonā. 

2.Iekļaujiet virtuves salu

Virtuves sala ir universāls risinājums, kas vienlaikus papildinās pieejamo darba zonu virtuvē, kā arī kalpos kā papildus sēdvieta gan tuvajiem, gan viesiem. Virtuves salas virtuves interjerā ir bijušas jau ilgu laiku, kas liecina par to nebeidzamo aktualiāti un funkcionalitāti. Ja Jūsu virtuvei paredzētās telpas izmēri sniedz iespēju ieviest virtuves salu vai leti, mūsu dizaineri iesaka papildināt virtuvi ar šo daudzfunkcionālo risinājumu!

3.Uzturiet organizētu kārtību

Kārtība virtuvē ir nenoliedzami svarīga, lai virtuvē darbi ritētu bez aizķeršanās, tieši šī iemesla dēļ ir vērts apsvērt organizatoru iegādi Jūsu virtuves mēbelēm. Vācu kompānijas Blum piedāvātie virtuves piederumu un garšvielu organizatori padarīs Jūsu darba zonu jūtami kārtīgāku un pārskatāmāku, kā arī padarīs tās kopšanu vieglāku un efektīvāku. 

4.Radiet patīkamu koptēlu

Laba telpas pārskatāmība un patīkams virtuves koptēls ir vēlamais rezultāts ikvienā virtuvē, neatkarīgi no tā, vai jaunais virtuves projekts tiek izstrādāts atvērtā vai slēgtā tipa virtuvē. Radīt mājīguma un siltuma sajūtu virtuvē ir īpaši svarīgi, tāpēc mūsu dizaineri iesaka to panākt ne tikai ar virtuves mēbelēm, bet arī ar gudri piemeklētiem dizaina elementiem. Pēdējā laika aktualitāte viennozīmīgi ir moderni plauktu risinājumi, kuros uzglabāt garšvielas, pavārgrāmatas vai dizaina elementus. Mūsu piedāvājumā pieejami inovatīvie Myshelf ozolkoka plaukti, kas papildinās ikvienu virtuves projektu!

5.Lai top gaisma!

Apgaismojums ir neatņema gatavošanas sastāvdaļa, tāpēc rast tieši Jums un Jūsu virtuvei piemērotus apgaismojuma risinājumus ir īpaši svarīgi. Vairums klientu izvēlas parocīgos LED lentes vai lampu risinājumus, ko iespējams pabūvēt gan zem sienas, gan grīdas skapīšiem, kā arī ar tiem iespējams papildināt virtuves salas zonu un pat skapīšu iekšpusi. 

Daudzfunkcionāla virtuve ir ikviena mājokļa īpašnieka sapnis, ko īstenot ir vienkāršāk nekā sākotnēji varētu šķist! Mūsu pieredzējušie dizaineri spēs ieteikt Jūsu vēlmēm un iespējām atbilstošākos risinājumus, lai arī Jūsu virtuve apvienotu lielisku dizainu un funkcionālu pielietojumu. 

Ja arī Jūs interesē individuāli izstrādāts virtuves mēbeļu projekts, sazinieties ar mums šeit!

Lasi vēl