Blogs

Kā izdevīgi atjaunot esošās virtuves mēbeles?

Virtuves mēbeles / 11.09.2019.

Ikvienas virtuves mēbeles ar laiku mēdz zaudēt to sākotnējo, svaigo izskatu, tāpēc virtuves projektēšanas procesā ir īpaši svarīgi rast ilgtspējīgu risinājumu, kas virtuvei paredzēto telpu papildinās arī daudzus gadus pēc iegādes. Neskatoties uz to, ja Jums ir vēlme atsvaidzināt savas esošās virtuves mēbeles, neveicot lielus ieguldījumus virtuves jauna projekta izstrādē vai korpusu nomaiņā, mēs piedāvājam piecus ieteikumus, kā izdevīgi atjaunot esošās virtuves mēbeles!

1.Nomainiet virtuves fasādes

Šis nenoliedzami ir viens no vieglāk paveicamajiem un efektīvākajiem ieteikumiem, kā esošajā virtuvē ieviest jaunas vēsmas un pārvērst tās koptēlu. Jaunu virtuves fasāžu iegāde ir salīdzinoši izdevīgs risinājums, ar kuru iespējams pilnībā izmainīt telpu vizuāli, pateicoties jaunas krāsu paletes vai citas apdares izvēlei. Mūsu piedāvājumā ir plašs mēbeļu fasāžu dekoru klāsts, no kura sev tīkamu izvēlēties var ikviens! Jums atliek vien nākt pie mums ar vēlamajiem izmēriem, un mūsu dizaineri izdarīs pārējo. 

2.Izvēlieties jaunus rokturus

Rokturi ir vienkāršs risinājums, kā virtuves mēbelēm piešķirt modernu noskaņu, jo arī armatūra seko jaunākajām interjera dizaina tendecēm, kas atspoguļojas plašajā dizaina rokturu klāstā no dāņu ražotāja Furnipart. Rokturus iespējams piemeklēt gan Jūsu virtuves stilam, gan krāsu paletei neskaitāmās variācijās, sākot no minimālistiskiem un plūdeniem un beidzot ar modernos dizainos ieturētiem rokturiem. Ja Jūs vēlaties piešķirt virtuvei odziņu, izvēlieties vairāku rokturu savienojumu!

3.Ierīkojiet virtuves plauktus

Virtuves plaukti ir viens no šī brīža aktuālākajiem risinājumiem, kas vienlaikus apvieno modernu dizainu un praktisku pielietojumu. Sekojot populārajam skandināvu stilam, plaukti, kas izgatavoti no dabiska koka, ir lielisks papildinājums ikvienā virtuvē, uz kuriem iespējams glabāt gan garšvielas un citus virtuves piederumus, gan gaumīgus dizaina elementus un telpaugus. Mūsu piedāvājumā pieejami inovatīvie Myshelf ozolkoka plaukti, kas lieliski izskatīsies ikvienā virtuvē! 

4.Iegādājieties jaunus dizaina elementus

Ņemot vērā, ka virtuve ir daļa no mājokļa kopējā interjera, arī šajā telpā ir atrodami moderni dizaina elementi, kas papildina telpas vizuālo koptēlu un piešķir telpai zināmu raksturu. Ja Jūsu virtuvē dekori vēl nav raduši savu vietu, šī ir lieliska iespēja, kā atsvaidzināt telpu ar piemeklētiem dizaina elementiem. Telpaugi, mākslas darbi, gaismekļi un citi dekori atdzīvinās telpu un piešķirs tai jaunu auru. 5.Padomājiet par sienām

Sienām izvēlētai krāsu paletei ir liela nozīme virtuves koptēlā, tāpēc atsvaidzināt šo telpas aspektu ir īpaši svarīgi. Ja Jums tīkams jau esošais tonis, pārklājiet to ar jaunu kārtu, lai krāsa atgūst tās sākotnējo spozmi, taču, ja esat gatavs eksperimentēt, rodiet vietu akcenta sienai ar kontrastējošu krāsu vai apdari, piemēram, ķieģeļu imitāciju. Arī jauna sienas paneļa iegāde mainīs virtuves mēbeļu izskatu un piešķirs tām jaunu sajūtu. 

Smeļoties iedvesmu no augstāk minētajiem ieteikumiem, Jūsu virtuvē tiks ieviestas svaigas un modernas dizaina vēsmas! Virtuves mēbeļu renovācija ir telpa izpausmei, kurā rast savam interjeram un vēlmēm piemērotākos dizaina un krāsu paletes risinājumus, lai radītu koptēlu, kas iedvesmos lieliem darbiem virtuvē. 

Ja Jūs interesē citi ieteikumi, kā uzlabot Jūsu virtuvi, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem šeit!

 

Lasi vēl