Blogs

Jaunums - fasāžu dekori ar betona dizainu!

Virtuves mēbeles / 30.10.2019.

Pēdējā laika interjera dizaina tendencēs ir novērojams patiesi liels uzsvars uz betona un betona imitācijas dekoriem, pateicoties to unikālajam, industriālajam izskatam un funkcionālajam pielietojumam, tieši tāpēc arvien vairāk nozares speciālistu nāk klajā ar jauniem veidiem, kā betona dizainu iepazīstināt mājokļa interjerā. Arī mūsu sadarbības partneris Breda Tecnologie ir nācis klajā ar inovatīvu betona dizaina risinājumu mēbeļu fasādēm, kas ikvienam sniegs iespēju savā virtuvē ieviest jaunākās interjera dizaina vēsmas. 

Breda Tecnologie ir itāļu izcelsmes kompānija, kas fokusējas uz dekoratīvo un kompozītmateriālu paneļu izstrādi, lai saviem klientiem piedāvātu perfektu līdzsvaru starp estētiskiem jauninājumiem un uzticamu, augstu kvalitāti, kas balstīta uz gadu desmitu ilgu pieredzi šajā jomā. Kompānijas pārstāvji uzsver, ka rast inovatīvus materiālu risinājumus, kas attīstās vienlaikus gan no dizaina, gan ilgtspējības aspekta, ir īpaši svarīgi, lai saviem klientiem piedāvātu ko jaunu un vēl nebijušu. 

Ejot līdzi laikam un mainīgajām patērētāju vēlmēm un vajadzībām un izpētot jaunākās interjera dizaina tendences, Breda Tecnologie nāk klajā ar moderniem risinājumiem, kas apvieno lielisku dizainu un tehniski izcilu sniegumu, īstenojot progresīvu un proaktīvu biznesa pieeju, kuras mērķis ir apmierināt klienta prasības, tajā pašā laikā iepazīstinot viņus ar jaunām iespējām. Arī jaunā betona dizaina līnija B.Stucco no Breda Tecnologie nav izņēmums.

B.Stucco līnija piedāvā ekskluzīvus, inovatīvus dekorus, kas izgatavoti, izmantojot īpašus jaunākās paaudzes sveķus un kvarca pildvielu, radot lielisku saķeri ar MDF, HPL, PVC vai skaidu plātņu pamatnēm. Apdares unikālais dizains, kas panākts ar roku darbu, patiesi izceļ dabisko materiāla skaistumu un visas tā smalkās nianses. Apvienojot lielisku dizainu ar praktisku pielietojumu, B.Stucco paneļi tiek izmantoti mēbeļu fasāžu un dekora elementu, dekoratīvu sienu risinājumu un pat virtuves darba virsmu ražošanai. Svarīgi piebilst, ka neatkarīgi no izvēlētā dekora, tā dizainam piemīt neatkārtojams raksts un krāsa, līdz ar to krāsas atšķirības, caurumi un plaisas kalpo kā unikālas iezīmes. 

Kas padara šo dekoru līniju tik atzītu pielietošanai tieši virtuvē, ir šī materiāla izcilā veiktspēja, kas nodrošina, ka dekors ilgstoši saglabās savu sākotnējo izskatu un būs izturīgs virtuves darbos. Papildus tam, dekors nav porains, kas nodrošina tā vieglu apkopi, kas virtuvē ir īpaši svarīgi. Tas ir arī augsti noturīgs pret skrāpējumiem un ir viegli tīrāms ar ikdienā lietojamiem tīrīšanas līdzekļiem. Lai gan B.Stucco ir noturīgs arī pret šķidrumu uzsūkšanos, ir ieteicams izvairīties no ilgstošas šķidrumu saskarsmes ar virsmām, lai nodrošinātos pret potenciāliem bojājumiem. 

Mūsu piedāvājumā ir pieejami desmit dažādi B.Stucco betona dizaina fasāžu dekori, ko iespējams pieskaņot ikviena gaumei un interjera dizainam. Ja arī Jūs interesē savu virtuvi papildināt ar arvien aktuālo betona dekoru tendenci, piesakiet savu individuāli izstrādāto virtuves mēbeļu projektu pie mūsu dizaineriem šeit!

 

Lasi vēl