Blogs

Video - kā samontēt virtuves skapīti.

Praktiskas lietas / 07.09.2013.

Šeit ir video par to kā vienkārši un ērti, tikai 10 minūtēs var samontēt virtuves skapīti, kura komplektācijā ir gan atvilkne ar kluso bremzēšanu, gan fasādes durtiņa ar durvju virām. Zemāk seko detalizēts apraksts. 

virtuves-skapisi

  • Kā redzams korpusi ir ļoti precīzi un kvalitatīvi sagatavoti, līdz ar to liekot detaļu pie detaļas skapītis ir samontējams vienkārši un bez piepūles. Video ir redzams arī tas, ka visas detaļas iepakojumā ir saliktas ērtākajā likšanas secībā. Nekādu urbju un urbšanu,viss saliekas uz tapām un nostiprinās ar skrūvēm.
  • Kad korpuss ir samontēts, tam pievieno mēbeļu kājiņas. Lai ērtāk tās varētu piemontēt, tās sastāv no divām daļām. Pirmā daļa ir pamatnīte kuru ievieto iepriekš sagatavotā vietā un pieskrūvē, bet otrā daļa ir pati kājiņa kuru ievieto pamatnītē. Kājiņas ir regulējamas augstumā plus, mīnus papildus 3 cm, kas ir pietiekošs ja mēbeļu uzstādīšana nepieciešama uz nelīdzenas grīdas.
  • Tālāk skapīti nepieciešams aprīkot ar izvēlētajiem mehānismiem. Šajā gadījumā samontētajā korpusā ievietosim virtuves skapīšu atvilknes ar kluso bremzēšanu. Kā redzams video pašas atvilknes jau ir samontētas un iepakotas kartonā. Klientiem pie montāžas ir tikai jāatver iepakojums, jāizņem sliedes un jāpieskrūvē tās pie skapīša sāniem. Fasādīti pie atvilknes stiprina ar speciāliem stiprinājumiem, kurus ar āmurīša palīdzību iedzen fasādes aizmugurē un tad tos savieno jau ar iepriekš samontēto atvilkni.
  • Tālāk atliek vien pievienot skapīša fasādi kura stiprinās pie skapīša ar durvju virām. Šajā gadījumā durvju viras arī ir ar iebūvētām bremzītēm. Pats montāžas process notiek tā, ka vispirms pie skapīša pieskrūvē enģu pamatnītes, tad pieskrūvē enģes pie fasādes un pēc tam jau durvis ar enģītēm piestiprina pie korpusā ieskrūvētām viru pamatnītēm.

Kopā visa skapīša montāža ar mehānismiem aizņem ne vairāk kā 10 minūtes. Ja izvēlēsieties vienkāršākus skapīšus, tad montāža aizņems aptuveni tikai 5 – 6 minūtes.

Mēs droši varam apgalvot, ka šī ir pati kvalitatīvākā un precīzākā skapīšu sistēma ar garantētu kvalitāti un plašāko fasāžu izvēli. Turklāt ikvienā gadījumā, mēs Jums nodrošināsim bezmaksas konsultāciju ja Jums tāda būs nepieciešama.

Saite uz video: http://bit.ly/15LBQc7

Lasi vēl