Blogs

Virtuve ar MDF fasādēm minimālisma stilā

Sveiki, cienītie lasītāji un virtuves dizaina mīļotāji!

Mēs esam iepazīstinājuši jūs ar dažādiem virtuves dizaina risinājumiem, bet šodienas raksts ir īpašs. Mēs lepojamies prezentēt jums jauno virtuves projektu, kura dizains un funkcionalitāte ir piepildīta ar inovāciju un dārguma sajūtu. Šajā projektā ir izmantotas frēzētas MDF fasādes, kas ir viens no vadošajiem 2023. gada interjera dizaina trendiem. Un lieliskas ziņas - šī virtuve ir ekspozīcija mūsu jaunajā salonā Dzelzavas ielā 120, Rīgā.

MDF fasādes virtuve koka brūnā krāsā

Dizains

Dizains šajā virtuvē ir mierīgs un minimālistisks, bet vienlaikus arī funkcionāls. MDF fasādes ir izcils piemērs tam, kā moderni materiāli, inovatīvas tehnoloģijas un pieredzējuši speciālisti var realizēt jebkuru dizaina konceptu.

MDF brūnas fasādes

MDF Fasādes: kapēc tik populāri šobrīd?

Šis ir ne tikai izturīgs un ilgmūžīgs risinājums, bet arī ļoti aktuāls šogad. Krāsotas, Frēzētas MDF fasādes ir ne vien modernas, bet arī vizuāli pievilcīgas, piedāvājot neskaitāmas personalizācijas un krāsas iespējas mājokļa īpašniekiem.

MDF fasādes virtuve ar atvērtiem skapīšiem

Izmantotā tehnika

Aprīkojuma ziņā šī virtuve ir pilnīgs šedevrs. Automātiska skapju atvēršana ar sensoriem, "lift" sistēma augšējiem skapīšem un citas augstas kvalitātes tehnoloģijas padara virtuvi par ērtu un praktisku telpu.

Atvērti skapīši ar sensoru

Kur šo projektu var apskatīt?

Šis virtuves projekts ir uzstādīts mūsu jaunajā salonā Dzelzavas ielā 120 G, Rīgā. Mēs aicinam jūs apmeklēt mūsu salonu, lai saņemtu profesionālu konsultāciju un apskatītu gan šo, gan arī citus virtuves dizainus dzīvē. Kā papildu bonusu, mūsu salonā jūs varēsiet saņemt draudzīgu atlaidi.

Virtuves atvilknes ar vairākiem nodalijumiem

Kopsavilkums

Šī virtuve ir modernu tehnoloģiju un dizaina savienojums. Tā apvieno jaunākās tehnoloģijas ar izsmalcinātu dizainu. Kopā ar MDF fasādēm, šī virtuve atbilst mūsdienu tendencēm un piešķir eleganci un komfortu jūsu dzīvei. Mēs gaidām jūs mūsu jaunajā salonā, lai kopā atrastu labākos risinājumus jūsu sapņu virtuvei!

Tālrunis: 20244099
E-pasts: info@virtuves.lv

Lasi vēl