Blogs

Virtuves mēbeles Gaujas ielā

Virtuves mēbeles / 07.08.2023.

Virtuves mēbeles Gaujas ielā

Šajā gadā pus atvērto virtuvju plānojums ir ieguvis lielu popularitāti, un mēs esam radījuši virtuvi, kas ne tikai atbilst šai tendencei, bet arī ievieš inovācijas un stilīgus dizaina elementus, lai pārvērstu mājokļa centrālo daļu par patiesu mākslas darbu.

Virtuves dizains

Virtuve, kas veidota U formā ar salu, nenoliedzami ir viena no labākajām izvēlēm mūsdienu mājokļiem. Tā piedāvā lielu darba virsmu, ietilpīgu uzglabāšanas vietu un ideālu sasniedzamību starp dažādām virtuves iekārtām. Egger pelēkās fasādes grīdas un sienas skapjiem, kombinējot ar "NATURAL OAK-ACOUSTIC" dekoratīvo paneli salā, rada izsmalcinātu un vienlaikus siltu atmosfēru gaišajā atmosfērā.

Virtuves mēbeles U formā ar pelēkām fasādēm

Materiālu izvēle

Technistone "Crystall Polar White" galda virsma nodrošina ne tikai stilīgu izskatu, bet arī ilgmūžību un praktiskumu. Šī virsma ir izturīga pret siltumu un skrāpējumiem, ļaujot jums neuztraukties  par tās izskatu arī pēc daudziem gadiem. Bet kas var būt skaistāks par silti gaismotām LED lampiņām kas izceļ elegantās fasādes? Mēs arī nezinam!

Virtuves sala ar koka dekoru

Virtuves iekārtas

Samsung produkti, piemēram, plīts virsma un ledusskapis ar ekrānu, kas rāda laiku un temperatūru, padara šo par inovatīvu virtuvi. Tāpat, Philips kafijas automāts ir ideāls kompanjons rīta rutīnā, savukārt Franke izlietne ar melnu jaucējkrānu pārliecinās, ka virtuve izskatās tikpat labi, cik tā ir praktiska.

Samsung virtuves iekārtas

Klientu serviss

Mūsu pieeja ir vienkārša, taču efektīva. Kad klienti izsaka savas vēlmes, mēs pārvēršam tās realitātē. Ar mūsu dizaineru ekspertīzi un bezmaksas 3D skicēm, katra ideja kļūst sataustāma un pielāgojama, līdz tiek sasniegts ideālais rezultāts.

Cenas faktors

Augstas kvalitātes materiāli un inovatīvas tehnoloģijas, ko mēs izmantojām šajā projektā, nav nesasniedzamai. Mēs ticam, ka katrs mājoklis var būt gan elegantāks, gan funkcionālāks, neapdraudot budžetu.

Virtuves izlietne ar baltu galda virsmu

Paveiktais darbs

Tendences mainās, bet mājokļa vērtības paliek nemainīgas. Ar šo virtuves dizainu mēs vēlamies piedāvāt kaut ko vairāk nekā tikai jaunu projektu – mēs vēlamies papildināt jūsu mājvietu ar dizainu kurā jūtaties piederoši un omulīgi!

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

 

Lasi vēl