Blogs

Virtuves mēbeles ar glancētām fasādēm

Virtuves mēbeles / 16.10.2019.

Katram klientam virtuves meklējumi ir īpaši ar viņu pašu vēlmēm un jau esošo mājokļa dizainu. Iespēju horizonti ir plaši, taču mūsu dizaineri ir spējīgi Jūsu redzējumu pārvērst realitātē, apvienojot gan gaumīgu dizainu, gan funkcionalitāti. Arī šajā virtuvē satiekas mūsdienu minimālisms ar virtuvē ļoti noderīgo multifunkcionalitāti.

virtuves.lv

Virtuvē valda divi galvenie toņi - klasiskais gaišais un siltais medus tonis. Šī kombinācija ir ļoti iecienīta tieši stila klasiskās elegances dēļ. Tos ir viegli pieskaņot gandrīz jebkura mājokļa dizainam, un virtuvē vienmēr radīs patīkamu atmosfēru, kā arī vēlmi virtuvē uzturēties ilgāk. Virtuves grīdas skapīšiem izmantotās baltās Premium akrila fasādes lieliski pieskaņojas jau telpā esošajiem, gaišajiem toņiem un ir mūsdienīgas ar to glancēto izskatu.

virtuves.lv 

Sienas skapīšiem un augstajiem grīdas skapjiem izmantotas kvalitatīvās Kristall Satina gaiši pelēkās fasādes. Tās ir viegli kopjamas un patīkamas gan pēc izskata, gan tekstūras. Virtuves koptēls izvēlēts patīkamā, minimālistiskā noskaņā, kuru papildina dažādi dizaina elementi. Virtuve ir veidota ar līdzenu faktūru, izmantojot klientu vidū atzītos frēzētos Furnipart Wall rokturus un skapīšus ar pārkari. Wall rokturu metāliskais izskats pieskaņojas virtuves tehnikai, kalpo kā papildus akcents. Šis ir vienkāršs, taču elegants dizaina risinājums. Egger dabīgā ozolkoka virsma ir gan praktiska, gan kalpo kā virtuves odziņa, jo izceļas uz baltā fona. Tā ir kvalitatīva, viegli kopjama un ilgtspējīga.

virtuves.lv

Lielisks risinājums ir galda virsmas saskaņošana ar sienas paneli. Atvērtie plaukti kalpos kā vieta izpausmei un virtuves personalizācijai, tajos novietojot dizaina elementus vai virtuvē noderīgus piederumus. Virtuves platība nav liela, taču tas nenosaka to, cik tā ir praktiska. Šajā virtuvē izmantoti augstie sienas skapīši, papildinot vietu virtuves rīkiem, tajā pašā laikā nepadarot virtuvi smagnēju. Virtuvē iekomplektēti arī ietilpīgie, augstie grīdas skapji, kuros iebūvēts arī ledusskapis. Virtuvē izmantoti arī kvalitatīvie Blum un Blum Aventos eņģu mehānismi. Šis risinājums ir lielisks, lai veidotu kvalitatīvu un vienotu virtuves koptēlu. Pats galvenais - virtuve ir kompakta, tieši tāpēc viss vienmēr būs pa rokai un nekad nepazudīs.

virtuves.lv

Virtuve ir mājas sirds - gaiša, mājīga un tāda, kas aicina tajā uzturēties ilgāk. Šādā virtuvē būs patīkami gan no rītiem pagatavot sev tasīti kafijas, gan arī pēc ikdienas steigas atvilkt elpu ar kādu siltu tējas krūzi ģimenes lokā. Vai arī Jūs meklējat profesionālu virtuves risinājumu tieši Jūsu mājoklim? Sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit!

Lasi vēl