Blogs

Mūsdienīgas stūra virtuves mēbeles tumšos toņos

Virtuves mēbeles / 13.03.2023.

Šodien apskatīsim modernu stūra virtuvi ar tumši pelēkām un koka fasādēm, kas atrodas Hipokrātu ielā un ir iebūvēta jaunajā MERKS projektā. Šī virtuve ir radīta, lai apmierinātu mūsdienu cilvēku prasības un vēlmes, kas vēlas baudīt ne tikai gardu maltīti, bet arī gūt prieku no vizuāli patīkamas un mūsdienīgas vides. Stūra virtuves tumšos toņos ir iecienīta izvēle starp mūsu klientiem. Tās piešķir virtuves telpai eleganci un modernu izskatu. Šāda virtuve ietver funkcionālus aspektus un kvalitatīvus materiālus, kas kalpo ne tikai dekoratīvai funkcijai, bet arī nodrošina ilgtspējību un vieglu kopšanu.

Jaunā, modernā stūra virtuve tumšos toņos Hipokrātu ielā, kas ir uzstādīta jaunajā Merks projektā, nodrošinot stilīgu un mūsdienīgu vidi maltīšu gatavošanai

Viens no izmantotajiem materiāliem ir EGGER lamināts, kas ir izturīgs un ērti kopjams. Šajā stūra virtuvē iebūvēti ietilpīgi augstie skapji. Mūsu dizaineri paveikuši lielisku darbu virtuvei piemeklējot EDGE “Brushed Black” rokturus, tie izskatās moderni un piestāv virtuves stilam, piešķirot dizaina minimālisma noti. Šie rokturi ir izturīgs pret koroziju un tāpat arī viegli kopjami.

Eleganta un moderna stūra virtuve tumšos toņos, kas atrodas jaunajā Merks projektā Hipokrātu ielā, radīta, lai apmierinātu stilīgu ēdienu gatavošanas vajadzības

Parocīgā virtuves sala ar akmens virsmu ir lielisks papildinājums šai virtuvei un piešķir papildus funkcionalitāti. Tā nodrošina papildu vietu virtuves darbiem un maltītes baudīšanais. Viena no būtiskākajām iekārtām virtuvē ir modernā un ekonomiskā indukcijas plīts. Indukcijas plīts ir viegli uzturama un energoefektīva, ņemot vērā pašreizējās elektrības cenas šī ir pareiza izvēle. Šāds pavisam parasts tomērs svarīgs aspekts, ļauj virtuves īpašniekiem taupīt gan laiku, gan enerģiju. Turklāt indukcijas plīts ir labs variants ja runājam par bērnu drošību, jo tā neizstaro karstumu kamēr virsū netiek uzlilkts katls vai panna.

Mūsdienīga virtuve ar tumšu galda virsmu, augstiem skapjiem un integrētu plīts virsmu, nodrošinot stilīgu dizainu un praktisku funkcionalitāti

Protams, virtuvei ir jābūt ne tikai izskatīgai un funkciju piepildītai, bet arī pieejamai pēc cenas. Lai saglabātu virtuves cenu ļoti adekvātu, tika izvēlēti materiāli, kas ir gan kvalitatīvi, gan pieejami pēc cenas.

Kopumā, esam parūpējušies par to lai mūsu klients tiktu pie elegantām, mūsdienīgām virtuves mēbelēm. Šis ir lielisks izvēles variants tiem, kuri šobrīd meklē idejas par to kā labāk iekārtot savu virtuvi un kādas virtuves mēbeles izvēlēties. Šajās virtuves mēbelēs ir iekļautas visas funkcijas un tā ir izgatavota ievērojot augstās kvalitātes prasības.

Ja ir kādi neatbildēti jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs būtu priecīgi palīdzēt un piedāvāt bezmaksas konsultāciju, lai izprastu jūsu projektu vajadzības un sniegtu jums labāko risinājumu.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

Lasi vēl