Blogs

Mājokļa apmēbelēšana 2024. gadā!

Virtuves mēbeles / 27.05.2024.

Piedāvājam ieskatu kādā nesen realizētā projektā, kurā visas iebūvētās mēbeles un kopējais interjera dizains ir veidots vienotā stilā.

Gaišas virtuves mēbeles ar akmens virsmu un sienas paneli 

Šis mājokļa dizains ir izcils piemērs tam, kā saskaņots stils var radīt harmonisku un modernu vidi. Pie šī interjera dizaina strādāja dizainere Santa Akmentiņa. Mēbeles projektēja, ražoja un uzstādīja virtuves mēbeļu salons "Virtuves.lv", kurš atrodas Dzelzavas ielā 120 G.

Vienota Virtuves un Ēdamistabas Harmonija

 

Virtuves mēbeles apvienotas ar viesistabu ar gaišām un pelēkām fasādēm

Virtuves mēbeļu un ēdamistabas zona veido mājas sirdi, kur ģimene un draugi pavada laiku kopā. Šajā zonā redzams vienots mēbeļu un dekoru stils, kas rada harmonisku un modernu telpu. Baltie virtuves skapīši ar vertikāla raksta fasādēm veido modernas līnijas, kas virtuvei piešķir plašuma un tīrības sajūtu. Marmora sienas apdare un kvarca akmens darba virsma no “Technistone” kolekcijas, konkrēti šajā gadījumā Crystal Nevada dekors papildina interjeru ar dabisku eleganci. Melnie akcenti – krāns un izlietne – rada piesātinātu kontrastu.

Kompaktie un praktiskie virtuves skapji, kā arī rūpīgi izvēlēts iebūvētais apgaismojums padara šo virtuvi gan funkcionālu, gan estētisku. Siltais apgaismojums rada maigu un dzīvīgu atmosfēru, kas veicina labu pašsajūtu un vēlmi baudīt estētiku. Dizains, kas apvieno reāli praktiskumu ar klasiski modernu stilu, palīdz izveidot sapņu virtuves iekārtojumu un tikt pie skaistām, funkcionālām virtuves mēbelēm.

 

Viesistaba: Centrālā Vieta Siltai Atmosfērai

 

Viesistaba gaišos toņos klasiskā stilā

Viesistaba ir vieta, kur mājinieki atpūšas un pavada laiku gan kopā, gan atsevišķi. Šeit redzamie dizaina elementi un mēbeles rada siltu un viesmīlīgu atmosfēru. Pelēkais dīvāns ar noapaļotām formām ir ērts un mājīgs, bet dekoratīvais paklājs piešķir telpai dziļumu. Centra galds ar māksliniecisku dizainu papildina viesistabas interjeru ar unikālu šarmu. Apgaismojums caur aizkariem rada dzīvīgu un maigu atmosfēru, padarot viesistabu gaišu un plašu. Šeit ir ļoti labi redzams kā grīdas dekorējums pastiprina dizainera lielisko veikumu.

 

Iebūvētie Skapji: Praktisks un Moderns Skapju Risinājums

 

Iebūvētie skapji ar veramām durvīm un plauktiem

Iebūvētie skapji ir lielisks veids, kā optimizēt vietu un radīt saskaņotu interjeru. Vertikālie raksti un neitrālā krāsa harmoniski iekļaujas kopējā dizainā. Var ļoti labi redzēt kā iebūvēto skapju konstrukcijas nodrošina efektīvu vietas izmantošanu un elastību, kas atvieglo dažādu drēbju, mantu un citu priekšmetu glabāšanu un organizēšanu. Šie ieprojektētie skapji piedāvā funkcionālu vietu glabāšanai, vienlaikus saglabājot mājas dizainu vienotu un stilīgu.

 

Eleganta un Funkcionāla Guļamistaba ar Unikālām Detaļām

 

Guļamistaba gaišos un zaļos toņos ar komfortablu gultu un iebūvētiem skapjiem

Guļamistaba ir vieta, kur atpūsties, relaksēties un restartēties pēc garas dienas. Šeit viss ir rūpīgi plānots, lai veidotu harmonisku un mierīgu atmosfēru. Vienkāršie un gaišie skapji ir ieturēti saglabājot vienotu stilu ar iepriekš redzētajām virtuves mēbelēm. Šeit katrs elements ir rūpīgi pārdomāts, lai nodrošinātu harmonisku un estētisku vidi. Tumšais galvas balsts un izsmalcinātais apgaismojums rada siltu un intīmu atmosfēru, kamēr iebūvētie plaukti nodrošina ērtu, dažādu lietu glabāšanas vietu. Šis guļamistabas dizains iemieso stila un funkcionalitātes vienotību.

 

Stilīga un Moderna Vannas Istaba ar Marmora Akcentiem

 

Moderna vannas istaba klasiskā stilā ar dušas kabīni, iebūvētiem plauktiem, izlietni, apgaismotu spoguli

Vannas istaba ir telpa, kurai jāapvieno īpaša funkcionalitāte un ne mazāka elegance. Akmens paneļi un darba virsmas piešķir telpai modernu luksusa noskaņu. Iebūvētie apgaismojuma elementi rada patīkamu un dzīvīgu atmosfēru, kas padara telpu plašu un dzīvīgu. Vienotais vannas istabas dizains, kas redzams arī citās mājas daļās, ir saglabāts arī šeit, kā redzams ar koka elementiem un smalkajiem dekoriem. Telpas centrā ir izlietne uz koka darba virsmas, kas piešķir eleganci un papildina telpas dabisko šarmu.

 

Kopsavilkums par šo virtuves projektu.

 

Estētika un Funkcionalitāte: Projektā izmantotās virtuves mēbeles un kopējais interjera dizains ir perfekti saskaņoti, lai radītu gan estētiski pievilcīgu, gan funkcionāli optimālu vidi. Mājoklis iegūst modernu un harmonisku izskatu.

 

Komforts: Projekta galvenais aspekts ir vienotā stilistikā veidotas mēbeles un dizaina elementi, kas pielietoti visā mājoklī, nodrošinot elegantu izskatu. Vienotība starp virtuvi un ēdamistabu veicina ģimenes un draugu kopā būšanas kultūru.

 

Kvalitatīvi Materiāli: Izvēlētie materiāli, piemēram, marmora dekora sienas apdare un kvarca akmens darba virsma, pievieno interjeram ne tikai eleganci, bet arī ilgtspēju. Tāpat melnie akcenti, piemēram, krāns un izlietne, nodrošina stilistisku kontrastu.

 

Praktiskums un Estētika: Dizaina risinājumi, piemēram, iebūvētie skapji un rūpīgi izvēlēts apgaismojums, ir gan praktiski, gan estētiski apmierinoši. Šie elementi ir īpaši svarīgi, lai mājokļa ikdiena būtu ērta un vizuāli pievilcīga.

 

Harmonija Guļamistabā un Vannas Istabā: Guļamistaba un vannas istaba, kurās ir ieviestas kvalitatīvas un funkcionālas mēbeles, nodrošina ne tikai praktiskumu, bet arī radīt mierīgu atmosfēru, kas ir būtiska mūsdienu stresa apstākļos. Tas veicina labu atpūtu un relaksāciju.

 

Individuāla Pieeja Katrā Telpā: Katra telpa ir rūpīgi izplānota un dizainēta, lai atbilstu konkrētajām funkcijām un estētiskajām vajadzībām, saglabājot kopējo mājokļa stila un funkcionālās prasības vienotību.

 

Dizaineres Santas Akmentiņas un Virtuves.lv Ieguldījums: Profesionālā dizainere un virtuves mēbeļu salons ir radījuši izcili saskaņotu un kvalitatīvu mājokļa dizainu, kas apliecina augstas prasmes un klientu vajadzību izpratni. Šie secinājumi parāda, ka labi izvēlētas un kvalitatīvas mēbeles var būtiski uzlabot mājokļa funkcionalitāti un estētiku, radot vidi, kurā ikviens vēlas atgriezties.

 

Gaišas virtuves mēbeles ar akmens virsmu un sienas paneli 

Koridora plaukti un spguļi

 

Iebūvēts stikla durvju skapis ar melnām rāmīšu fasādēm

Iebūvēts plaukts ar stikla fasādēm un iekšējo apgaismojumu 

Individuāla dizaina vannas istabas skapītis

Tumša, pabūvēta izlietne ar krānu

Ja arī Jūs esat ieinteresēti iegūt kvalitatīvu virtuves projektu un saņemt mēbeļu projekta ražošanas, uzstādīsānas un apkopes servisus, esiet laipni aicināti uz mūsu salonu Dzelzavas ielā 120 G.

Lasi vēl