Blogs

Kompakts stūra virtuves dizains

Virtuves mēbeles / 10.04.2023.

 Kompakta stūra virtuve ar modernām iekārtām un stilīgu dizainu, optimizējot izmantojamās telpas efektivitāti.

Vai jūs zināt kas ir pats svarīgākais, lai virtuve būtu forša? Mūsdienās virtuvei nav jābūt lielai un dārgai, svarīgākais ir tās funkcionalitāte un stils! Ja jūs meklējat kompaktu un modernu virtuvi kas neaizņem daudz vietu, tad mēs piedāvājam apskatīt vienu no mūsu jaunajiem projektiem - kompaktu stūra virtuvi ar modernām virtuves iekārtām un stilīgu dizainu!

Funkcionāla un organizēta virtuve, izmantojot Vauth-Sagel grozu sistēmu efektīvai lietu glabāšanai

Sāksim ar funkcionālu elementu - izvelkamās grozu sistēmas! Lai arī virtuve aizņem mazu platību, grozu sistēmas padara to ietilpīgu un ērti lietojamu ikdienā. Izvelkamie grozi ļauj efektīvi izmantot pieejamo telpu, un tajos var glabāt ne tikai pārtiku, bet arī virtuves piederumus un traukus.

Eleganta virtuves interjera detaļa ar stikla vitrīnām, kas izceļ mājīgu un izsmalcinātu dizainu

Mūsu dizaineri ir padomājuši arī par augšējo virtuves skapīšu funkcionalitāti! Virtuves dizains ir izplānots tā, lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu pieejamo telpu. Kā arī skapīšos ir uzstādītas LED lampas, kas nodrošina efektīvu un ilgtspējīgu apgaismojumu, samazinot enerģijas patēriņu un garantējot lielisku gaismas izkliedi visā virtuves telpā.

Praktiska un stilīga virtuve ar grīdas skapīšiem, kas nodrošina lielu glabāšanas vietu un modernu izskatu

Fasādēm uz grīdas skapjiem izmantots matētais akrils “premium” ar hot-air malu, kas nodrošina augstu izskata kvalitāti. Skapju korpuss izgatavots no standarta materiāla ar pārlīmētu ABS malu, kas garantē virtuves izturību pret bojāšanos un nodilumu.

Mūsdienīga virtuve ar izsmalcinātu akmens galda virsmu, nodrošinot eleganci un izturību

Dekoratīvais materiāls “Cuzco Royal Gold” ar ABS malu piešķir virtuvei greznu izskatu. Fasādes sienas skapīšiem-vitrīnām pieskaņots melns rāmis un pelēks stikls. Šim patiesi unikālajam virtuves mēbeļu komplektam izvēlēti krāsoti zelta toņa rokturi, kas piedod virtuvei šķipsniņu elegances!

Tātad, ja jūs meklējat modernu, funkcionālu un praktisku virtuves risinājumu, kas neaizņem daudz vietas, bet piedāvā modernas izmantošanas iespējas un komfortu, mūsu kompaktie stūra virtuves risinājumi ir ideāls variants! Un atcerieties, virtuve ir vieta, kur tiek radītas ne tikai gardas maltītes, bet arī lieliskas atmiņas! Tieši tāpēc mūsu komanda uzskata, ka kvalitatīva un praktiska virtuve ir investīcija jūsu ērtībās un labās sajūtās uz ilgu laiku.

Virtuves dizains izgatavots pēc klienta norādēm, iekļaujot klienta izteiktās vēlmes.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

Lasi vēl