Blogs

Jaunais virtuves dizains 2024 gadā

Virtuves mēbeles / 12.02.2024.

Virtuves.lv Jaunais virtuves dizains 2024. gadā

 

Šajā rakstā atklāsiet mūsu nesen realizēto, jauno virtuves mēbeļu dizainu kādā no privātmājām

Iepazīstieties ar Virtuves.lv jaunāko, nesen realizēto virtuves mēbeļu projektu, kas apvieno mūsdienīgu virtuves dizainu, augstākās kvalitātes materiālus un pārdomātu funkcionalitāti. Apskati tagad un iedvesmojies arī Tu priekš savas ideālās virtuves!

Moderna gaiša virtuve pie divām sienām ar individuāla dizaina salu

Mūsdienīgs Dizains Katrā Detaļā

Izbaudi mūsu jaunāko virtuves mēbeļu kolekciju, kas ir radīta, domājot par tiem, kas vērtē laika izturīgu dizainu un funkcionalitāti. Gaišas koka parketa grīdas ar gaišu mēbeļu kombinācija rada siltu un mājīgu atmosfēru, savukārt Techniston kvarca darba virsmas un viļņainie mdf paneļi visam šim projektam pievieno gan īpašu eleganci, gan vienreizēju stilu.

Moderna gaiša virtuve pie divām sienām ar individuāla dizaina salu un koka plauktiem

Ergonomika un Funkcionalitāte

Virtuves.lv izstrādātas virtuves mēbeles izceļas ar to ergonomisko plānojumu. Šajā gadījumā “L” formas skapju konfigurācija nodrošina brīvu un ērtu pieeju visam nepieciešamajam. Modernas iebūvētās virtuves iekārtas kopā ar vienkāršiem, bet funkcionāliem Furnipart Manor rokturiem padara virtuves lietošanu par patīkamu un ērtu procesu.

Moderna gaiša virtuve ar īpašu dizaina nosūcēju un individuāliem koka plauktiem 

Augstas Kvalitātes Materiāli

Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus. Mūsu virtuves mēbeļu kolekcijā izmantotie materiāli ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī izturīgi un viegli kopjami – sākot no izturīgām techniston kvarca virsmām līdz pat augstas klases iebūvētajām ierīcēm no zīmola Vauth Sagel.

Skandināvu stila virtuves mēbeles ar Techniston darba virsmu

Gaisma un Telpa

Katra Virtuves.lv izstrādātā virtuve ir plānota tā, lai maksimāli izmantotu dabisko gaismu, radot gaišu un plašu sajūtu. Uzstādītās atvērtās plauktu sistēmas un iebūvētais apgaismojums nodrošina, ka tava virtuve vienmēr izskatās silti un uzaicinoši. Visas virtuves zonas ir nodrošinātas ar nepieciešamo apgaismojumu kvalitatīvai virtuves lietošanai.

Techniston kvarca virsma, Manor rokturi un Miele plīts virsma

Tehnoloģija un Inovācijas

Mūsu virtuves mēbeļu kolekcija ir aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām. No indukcijas plīts virsmām līdz pat inovatīvām tvaika nosūcēju sistēmām – mēs esam domājuši par visu, lai ikdienas virtuves darbi kļūtu vienkāršāki un patīkamāki.

Mūsdienīgas virtuves mēbeles pie divām sienām ar virtuves salu

Atsauces

Virtuves dizains: Krista Kokina

Sadarbība

Virtuves.lv, jaunais, gaišais salons atrodas Rīgā, Dzelzavas ielā 120 G., ērti piebraucama vieta, bezmaksas stāvvieta.

Ātrākai komunikācijai Jūs variet zvanīt uz nr. 20244099 un rakstīt uz epastu: info@virtuves.lv 

Virtuves.lv visiem saviem klientiem piedāvā bezmaksas projektēšanas pakalpojumus un 3D skices!

 

Lasi vēl