Blogs

Virtuve Contrast

2 347.74 €

Prece veiksmīgi ievietota grozā! Vēlaties noformēt pirkumu?

turpināt iepirkties vai PASŪTĪT

Pievienot grozam
Šīs preces daudzums grozā:
Virtuve ar salu, stikla un luxe lakotām fasādēm

Šī ir neliela 3 m gara virtuve ar virtuves salu tai pretī. Salai ir pagarināta galda virsma līdz ar to, tā kalpo arī kā ērts ēdamgalds, kas ir praktisks un pie viena arī ekonomisks izgatavošanā.

Fasāžu un virsmu pamata krāsas ir melnas un baltas. Baltās fasādes ir izgatavotas no stikla un ieliktas alumīnija rāmī. Melnās fasādes ir lakotas, pulētas, ko var labi redzēt pēc izteiksmīgā atspīduma.

Tehniski virtuve ir aprīkota ar visu nepieciešamo. Virtuves projektā ir iekļauti 2 atvilkņu bloki, zem izlietnes novietots izvelkams dalīto atkritumu grozs ar kluso aizvēršanos, blakus izlietnei ievietota trauku mazgājamā mašīna, bet kreisajā pusē iebūvējamais ledusskapis. Augšējie skapīši aprīkoti ar paceļamajiem mehānismiem. Zem skapīšiem ir iebūvētas led apgaismojuma lampas.

Neskatoties uz divām kontrastējošām krāsām, kopumā virtuve izskatās ļoti gaiša un patīkama. Šādas virtuves izgatavošana aizņemtu līdz 12 dienām no pasūtījuma brīža. Tās ražošanā ir izmantoti tikai standartā pieejamie materiāli.

Vēršam uzmanību: Cenā nav iekļauta tehnika un norādītā cena piemērojas pērkot virtuvi nemainītā veidā pasūtot to caur interneta veikalu.

Līdzīgas preces

Virtuve Aroma, Virtuves

Virtuve Aroma

2 148.54
Virtuve Comfort, Virtuves

Virtuve Comfort

2 296.52
Virtuve Aurelia, Virtuves

Virtuve Aurelia

2 418.88