Blogs

Virtuves mēbeles "Nordic Nobility" dizainā

Virtuves mēbeles / 04.06.2023.

Šajā rakstā detalizēti aplūkosim mūsu individuālo virtuves mēbeļu projektu Rīgā, kas izstrādāts ar Nordic Nobility dizaina iedvesmu - apvienojot augstvērtīgus materiālus, mūsdienīgu dizainu un augstu funkcionalitāti.

Nordic Nobility virtuves dizains, kas ietver ziemeļnieciskā dizaina estētikas un klasisko, eleganto elementu apvienojumu, radot siltu, mājīgu, gaišu un atvērtu telpas sajūtu

Kas ir "Nordic Nobility" ?

"Nordic Nobility" virtuves dizains ir koncepts, kas ietver ziemeļnieciskā dizaina estētikas un klasisko, eleganto elementu apvienojumu. Šis stils tiek izmantots, lai radītu siltu, mājīgu, gaišu un atvērtu telpas sajūtu.

Akmens galda virsma, elegants zelta krāsas izlietnes krāns, kas piešķir virtuvei ekskluzīvu izskatu

Materiāli

Mūsu izvēlētais materiāls fasādēm ir Fenix - inovatīvs materiāls no Arpa Industriale, kas ir augsti izturīgs pret skrāpējumiem un karstiem tvaikiem, un spēj termiski reģenerēties. Šāda materiāla izvēle atspoguļo mūsu dizaineru prasmi darboties ar augstas klases materiāliem, vienmēr pievēršot uzmanību pat vismazākajām detaļām.

Eleganta galda virsma kopā ar stilīgiem un funkcionāliem aksesuāriem

Galda virsma un sienas panelis

Mūsu dizaineri ir izvēlējušies Dekton keramisko materiālu no Cosentino, kas ir augsti noturīgs pret skrāpējumiem, nodilumu un augstām temperatūrām, padarot to par ideālu risinājumu virtuves mēbelēm. Mūsu dizaineri darbojas ciešā kontaktā ar klientiem, lai izvēlētos vispiemērotākos materiālus, kas atbilst klienta vēlmēm un nodrošina ilgtermiņa izturību.

Virtuves mēbeles ar baltu akmens galda virsmu un skapīši ar

Funkcionalitāte

Funkcionalitāti nodrošina Blum virtuves iekārtas, kas ir aprīkotas ar Aventos HF paceļamajiem mehānismiem un Legrabox atvilkņu sistēmu. Mūsu komanda vienmēr ir gatava sniegt padomu par dažādām iespējām un palīdzēt izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Balta akmens galda virsma no

Apdare

Zelta krāsas rokturi, izlietne kā arī jaucējkrāns piešķir eleganci un dārguma sajūtu virtuves dizainam, kontrastējot ar pelēkajām fasādēm un marmora raksta galda virsmu.

Zaļas krāsas virtuves krēsli, tumšās krāsas galds, virtuves mēbeles ar olīvkrāsas fasādēm un zelta krāsas aksesuāriem.

Apgaismojums

Mūsu projektos izmantotais LED apgaismojums dod papildu funkcionalitāti un noskaņu, kas ir būtiska virtuves mēbelēm "Nordic Nobility" dizainā.

 

Mājokļa aksesuāri, krūzes, bļodas un šķīvji

Aksesuāri

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, mūsu komanda rūpējas par visām detaļām, ieskaitot aksesuārus. Katra maza detaļa ir rūpīgi pārdomāta un atlasīta, lai radītu harmonisku un vienotu telpas ainavu.

Vairāk bildes ar virtuves mēbelēm "Nordic Nobility" dizainā...

akmens galda virsma

Modernas virtuves mēbeles gaišā rīgas mājoklī

Modernas virtuves mēbeles

Mūsu uzņēmums "Virtuves.lv" ir apņēmies radīt virtuves mēbeles, kas atbilst jūsu individuālajām prasībām un estētiskajām vēlmēm. Mēs lepojamies ar mūsu servisa kvalitāti un atsaucīgajiem dizaineriem, kas ir gatavi palīdzēt jums izveidot savu ideālo virtuvi!

Ja arī Jums ir nepieciešamas konsultācijas un ieteikumi jaunas virtuves dizainam, droši zvaniet mums vai rakstiet uz e-pastu. Atgādinam ka profesionālas konsultācijas un 3D skices pie mums ir bez maksas.

Tālrunis: 20244099

E-pasts: info@virtuves.lv

 

 

Lasi vēl