Blogs

Uzglabāšanas risinājumi virtuvei

Virtuves mēbeles / 12.03.2021.

Virtuve ir kļuvusi par vienu no biežāk apdzīvotajām telpām praktiski ikvienā mājoklī, kas ir būtiski mainījis arī mājokļu īpašnieku prasības attiecībā uz virtuves mēbeļu dizainu un to funkcionalitāti. Par cik praktiski ikvienā virtuvē teju katrs milimetrs ir no svara, lai izgatavotu augsti funkcionālu virtuves mēbeļu projektu, ir būtiski jau laicīgi padomāt par veidiem, kā tajā integrēt arī efektīvus uzglabāšanas risinājumus. Vairāk par to, kā rast augsti funkcionālus uzglabāšanas risinājumus arī savai jaunajai virtuvei, šodienas rakstā!

Virtuves skapīši

Virtuves skapīši un to izkārtojums ir ikvienas virtuves pamats, tāpēc ir būtiski tos izvēlēties, domājot ne tikai par virtuves interjeru un vizuālo koptēlu, bet arī par to, cik funkcionāli šie skapīši būs gan ikdienā, piekļūstot gatavošanai nepieciešamajiem piederumiem, gan ilgtermiņā, uzglabājot visus savā kolekcijā esošos un vēl plānotos virtuves rīkus. Viens no efektīvākajiem veidiem, kā nodrošināt, ka virtuvē netrūks vietas uzglabāšanai, ir izvēlēties skapīšus, kas maksimāli izmanto pieejamo telpu. Izvēlieties pēc iespējas augstākus sienas skapīšus un padomājiet arī par augstajiem grīdas skapjiem, kas ir lieliski piemēroti gan integrētai virtuves tehnikai, gan atvilktņu un izvelkamo grozu risinājumiem. Ja telpas izmēri atļauj, padomājiet arī par antresola skapjiem, kuros uzglabāt retāk izmantojamus virtuves rīkus, tādējādi atvieglojot piekļuvi ikdienas darbos pašam nepieciešamākajam un padarot gatavošanas procesu patīkamāku. Noteikti izmantojiet arī iespēju skapīšus pielāgot atbilstoši telpas izmēriem, lai maksimizētu izmantojamo telpu savā virtuvē!

Grozu mehānismi

Lai gan virtuves skapīšiem ir patiesi būtiska nozīme virtuves funkcionalitātē, to aprīkošana ar grozu mehānismiem vārdam “funkcionalitāte” piešķir pavisam jaunu nozīmi - grozu mehānismi ir kļuvuši par vienu no aktuālākajiem veidiem, kā maksimāli un efektīvi izmantot pieejamo telpu virtuvē. Tie ir lieliski piemēroti grūti aizsniedzamiem stūra skapjiem, pavisam šauriem un citādi grūti pielietojamiem skapīšiem un pat augstajiem grīdas skapjiem, padarot tos par patiesi daudzpusīgu izvēli ikvienai virtuvei. Papildus tam grozu mehānismi ir pieejami ne tikai neskaitāmās izmēru variācijās, bet arī piedāvā plašas pielietojuma iespējas - tie ir paredzēti gan garšvielu, dvieļu vai citu nelielu piederumu uzglabāšanai, gan tādu virtuves rīku glabāšanai, kā pannas, katli vai mazā virtuves tehnika. Piedāvājumā ir pieejamas arī grozu sistēmas, kas paredzētas, piemēram, atkritumu šķirošanai vai to integrēšanai zem izlietnes, kur santehnikas izvadu dēļ ir grūti efektīvi izmantot pieejamo telpu. Konsultējieties ar mūsu dizaineriem, lai uzzinātu vairāk par grozu mehānismiem un to pielietojumu virtuvē!

Iekšējā sadalījuma sistēmas

Papildus ietilpīgu skapīšu izvēlei un to aprīkošanai ar grozu mehānismiem, vēl viens efektīvs veids, kā nodrošināt, ka virtuvē maksimāli izmantojat pieejamo telpu un vienlaikus arī uzturat tajā organizētu kārtību, ir virtuvi aprīkot ar iekšējā sadalījuma sistēmām. Iekšējā sadalījuma sistēmas ir, iespējams, viens no labākajiem ieguldījumiem, ko varat veikt, ja Jums nelielas atvilktnes, kurā katrā mīt juceklis, vai arī ja Jūsu kolekcijā ir patiesi daudz virtuves piederumu, kas gluži līdz galam vēl nav raduši savu vietu virtuvē. Pateicoties to plašajam piedāvājumam, iekšējā sadalījuma sistēmas ir iespējams piemeklēt praktiski ikvienai nepieciešamībai, sākot ar pannu, katlu, vāku un trauku uzglabāšanu un beidzot ar organizētu ēdampiederumu un citu rīku izvietošanu pa nodalījumiem. Papildus tam iekšējā sadalījuma sistēmas ir ne tikai augsti funkcionālas, bet arī piedāvā plašas izmēru pielāgošanas iespējas, padarot to par lielisku izvēli ikvienai virtuvei.

Funkcionalitāte ir viens no būtiskākajiem aspektiem ikvienā virtuvē, kas padara efektīvu uzglabāšanas risinājumu integrēšanu virtuvē par vienu no galvenajiem uzdevumiem, izstrādājot jaunu virtuves mēbeļu projektu. Ja arī Jūs esat gatavs savu mājokli papildināt ar individuāli izstrādātu virtuves mēbeļu projektu, kas aprīkots ar augsti funkcionāliem uzglabāšanas risinājumiem, sazinieties ar mūsu pieredzējušajiem dizaineriem un saņemiet savu bezmaksas vizualizāciju šeit!

Lasi vēl